Фізкультура і спорт

Час додавання : 2017-06-09

Автор новини : admin

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС

07 червня відбулись змагання — легкоатлетичний крос серед професійно-технічних навчальних закладів Львівської області. Юнаки ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» в складі: Юрій Квасниця, Олесь Богута, Роман Бенедик, Назар Яремчук, Назар Гринда, Тарас Пехник — зайняли пкрше командне місце. В особистому заліку абсолютним перможцем став Юрій Квасниця, подолавш дистанцію 1 000 м з результатом 2 хв. 53,1 с.

Дякуємо керівнику фізичного виховання Дідуху Р. А. та викладачу фізкультури Лютому А. В. за підготовку команди.

Час додавання : 2017-05-13

СВЯТО ГЕРОЇВ

Команда учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяли участь в спортивно-патріотичному огляді-конкурсі «Свято Героїв», присвяченому національно-визвольній боротьбі українського народу.
      Програма конкурсу-огляду включала: парад команд, в якому оцінювалась форма, відзнака команди, виконання девізу, патріотичної пісні, проходження чоти стройовим маршем.
      Також були проведені спортивні змагання. Валерія Андрієвська зайняла ІІІ місце в індивідуальному заліку «Згинання-розгинання рук в упорі лежачи», Назар Братейко зайняв ІІІ місце в індивідуальному заліку «Біг на дистанцію 100 м».

Вітаємо призерів!

Час додавання : 2017-05-10

ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ

Команда юнаків ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяла участь у зональних змаганнях з футболу серед учнів ПТНЗ Львівщини і, посівши ІІ місце, виборола право на участь в фінальній стадії змагань.
      Склад команди: Богдан Дробенко 303 гр.; Квасниця Юрій 506 гр.; Богута Олесь 506 гр.; Бенедик Роман 506 гр.; Стасюк Павло 506 гр.; Назар Якимчук 506 гр.; Мар’ян Дзюбан 107 гр.; Андрій Середа 107 гр.; Володимир Мидлик 102 гр.; Михайло Якимчук 303 гр.; Дмитро Шостак 506 гр.

ВІТАЄМО!

Час додавання : 2017-04-21

АРМРЕСЛІНГ
обласний етап

19 квітня 2017 року учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у змаганнях за програмою ХХVI обласних ігор серед учнів ПТНЗ Львівщини з армспорту, (на базі Львіського ВПУ дизайну і будівництва).
      Команда дівчат нашого навчального закладу посіла ІІ місце в командному заліку.
      Склад команди:
      1. Анна Диянич, гр. 21;
      2. Валерія Андрієвська, гр. 15;
      3. Анна Сосновська, гр. 12;
      4. Ольга Яворська, гр. 18;
      5. Ольга Бережанська, гр. 21.
      В особистій першості Валерія Андрієвська зайняла ІІ місце серед дівчат у ваговій категорії до 55 кг, Анна Диянич зайняла ІІІ місце серед дівчат у ваговій категорії до 65 кг.

Час додавання : 2017-03-23

ЗМАГАННЯ З АРМРЕСЛIНГУ

22 березня 2017 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулися змагання з армспорту для учнів навчального закладу.
      Керівник фізвиховання Руслан Дідух ознайомив учасників із правилами змагання та попередив про основні помилки під час рукоборства. Викладач фізкультури Андрій Лютий відрекомендував суддю Віталія Гайдучка — багаторазового чемпіона України, учасника чемпіонату світу та Європи.

Переможці у ваговій категорії до 65 кг, юнаки:
      I місце — Бенедик Роман (506 гр.), II місце — Пехник Тарас (17 гр.), III місце — Савелкін Костянтин (506 гр.).

Переможці у ваговій категорії до 75 кг, юнаки:
      I місце — Жук Руслан (302 гр.), II місце — Короляк Юрій (506 гр.), III місце — Тягло Тарас (107 гр.).

Переможці у ваговій категорії 75 +, юнаки:
      I місце — Халанія Роман (302 гр.), II місце — Бачинський Юрій (108 гр.), III місце — Богута Олесь (507 гр.).

Переможці у ваговій категорії до 65 кг дівчата:
      I місце — Дияник Ганна (21 гр.), II місце — Андрієвська Вікторія (15 гр.), III місце — Микитин Юля (22 гр.).

Переможці у ваговій категорії 65 + дівчата:
      I місце — Сосновська Анна (12 гр.), II місце — Шеремета Марія (22 гр.), III місце — Григорович Олена (16 гр.).

Дякуємо організаторам і учасникам за ентузіазм і хороший настрій.

Час додавання : 2016-09-23

ЗУСТРІЧ З ПРИЗЕРОМ

22 вересня 2016 р. викладачі фізкультури Руслан Дідух і Андрій Лютий організували для учнів навчального закладу зустріч з бронзовим призером Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Тарасом Міщуком.
      З вітальним словом виступила Березінська М. Б., заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Тренер призера Милян В. П., майстер спорту, голова Федерації веслування на байдарках та каное Львівщини, віце-президент Федерації каное України розповів про історію веслування Львівщини та участь українських веслярів на олімпійських іграх.
      Тарас Міщук, майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 2016 р., чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату світу поділився досвідом перемог над собою.
      Учні поспілкувалися з спортсменом і зробили фото на згадку.

Модератори заходу: Милян В. П., Дідух Р. А., Лютий А. В.

Час додавання : 2016-08-21

ВІТАЄМО!!!

Від імені колективу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» вітаємо Демчук Галину Миронівну — нашого працівника з перемогою сина ДЕМЧУКА Андрія на Паралімпійських іграх 2016 (фехтування на шаблях)
      До Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро Андрій Демчук тричі був чемпіоном Європи (двічі — в особистій першості, одного разу — в команді), двічі — чемпіоном світу в командній першості у фехтуванні на шаблях. Ігри в Ріо — другі в кар’єрі. Чотири роки тому він виступав на Паралімпіаді в Лондоні, де поступився в 1/8 фіналу у фехтуванні на рапірі, а у шпазі дійшов до чвертьфіналу.
      Андрій викладає в Національному університеті «Львівська політехніка і вважає це своєю основною роботою. Рік тому він отримав ступінь кандидата технічних наук. «Мрію про те, щоб живі-здорові були мої батьки, дідусь і бабуся, щоб багато діточок народила дружина. А я хочу жити так, щоб була змога і себе забезпечити, і допомагати іншим людям. Хоча найперше хочеться, щоб Україна була вільна і незалежна від усіх. Не хочеться траншів МФВ, ліпше б наша держава могла комусь допомагати»