IJ, ֲ
  •   
˲
ز

ѯ


Ͳ :

-
?NIEZKA


430

.


     :
   Facebook
   Google+


     

     

          

   
     . 


   ,

    201718 . .
    201617 . .
    201516 . .
    08.2015 .

     

Екскурсії загальноосвітнього спрямування

Час додавання : 2017-05-22

Автор новини : admin

ПЕРШІ ПОЕТИЧНІ ЧИТАННЯ НА МАКІВЦІ

      19 травня учнівський та педагогічний колектив ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяли участь у Перших поетичних читаннях патріотичної поезії.
      Поетичні читання відбулися на горі Маківці (Карпати, Високі Бескиди), де знаходиться меморіал — некрополь січових стрільців. Перші поетичні читання були присвячені людині, що стала символом українського опору другої половини ХХ століття, ключовою постаттю духовного життя нашої доби — Василеві Стусу, якому у 2018 році виповнилось би 80 років.
      Саме Василь Стус є тим провідником, що привів нас до січових стрільців. Що спільного між січовим стрільцями і поетом? Січові стрільці — це чин, а Стус — дух сучасного українства, ці обидва явища виросли з коріння нашої нації — козацтва.
      Цей захід став першим із низки запланованих з нагоди 80-річчя від дня народження Василя Стуса. Український народ має у своєму списку людей, величних у своїй незламній вірі у людську гідність, національну справедливість. Василь Стус давно вже став символом незнищенності козацького духу.

Катерина Cавич

       

      Що таке поет у чистому вигляді?
      Людина, що виривається із обмежень звичності:
      поневажає приявним і прагне утраченого й неосягненого.
      Козаки ставали кобзарями,
      вже не маючи змоги держати в руках грізної зброї.»

Василь СтусЧас додавання : 2017-04-27

Автор новини : admin

ФОТОВИСТАВКА
Добровольчого батальйону «ОУН»

      У середу, 26 квітня 2017 року учні групи 102 у супроводі майстра в/н Богдани Глинської та гупи 202 у супроводі класного керівника Надії Цяски відвідали фотовиставку «Два роки війни», яка розміщена у виставковому центрі Львівського Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Виставку присвячено участі воїнів Добровольчого батальйону «ОУН» у сучасній українсько-московській війні.

         

      Ескурсію проведено з метою донесення до молоді інформації про сучасну боротьбу за незалежність України.Час додавання : 2017-03-29

Автор новини : admin

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ
в інтерактивне кафе «Papashon»

      27 березня 2017 року для учнів групи №12 (професія «Кухар. Офіціант») класний керівник (викладач англійської мови) Христенко Ганна Богданівна і майстер виробничого навчання Харатон Іванна Василівна організували і провели навчальну екскурсію.
      Учні відвідали інтерактивне кафе «Papashon», яке знаходиться на вулиці Кульпарківській 226а. Вони мали змогу вдосконалити навички з англійської мови, оскільки меню в цьому закладі ― лише аглійською мовою.
      Це кафе є п’ятим у світі та єдиним у Європі.

      Після навчання — винагорода: учні та викладацький склад відпочили у боулінг-клубі.Час додавання : 2017-03-14

Автор новини : admin

СВІТ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ

      13 березня 2017 року учні групи № 34 (професія ― «Друкар офсетного плоского друкування, оператор комп’ютерного набору») та групи № 11 (професія ― «Перукар») у супроводі викладача Катерини Савич та майстра виробничого навчання Софії Чичкевич відвідали Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові.
      Музей складається з ряду кімнат, що колись були помешканням видатної співачки, у яких демонструються оригінальні світлини, портрети, програми концертів, афіші, нотні видання, сценічні костюми та особисті речі артистки. Під час екскурсії ми немов би здійснили подорож у минуле, побували у артистичному світі Соломії Крушельницької, дізналися про її життєвий та творчий шлях, про усі успіхи та перепони на ньому, про блискучі виступи артистки на сценах найпрестижніших театрів світу. Кожна кімната Музею ― це окрема сторінка життя і творчості Артистки.
      Наприкінці екскурсії після докладної розповіді ми почули вражаючий неповторний голос Великої Співачки у записі з архівів Музею. Соломія Крушельницька виконувала арію Мадам Баттерфляй з однойменної опери. В результаті ознайомлення з життям і творчістю Соломії Крушельницької ми почали краще розуміти історичні обставини, яскравіше уявляти собі реалії тогочасного світу, в якому жила і творила, долаючи складні перепони знаменита українська артистка, зірка оперної сцени світового рівня.

 

      Висловлюємо подяку екскурсоводові за цікаву розповідь та організаторам екскурсії!Час додавання : 2016-12-28

Автор новини : admin

МУЗЕЙ Ів. ФРАНКА

      26 грудня група № 11 відвідала музей імені Івана Франка у супроводі викладача української мови та літератури Савич К. С. класного керівника Добрій Н. П. та майстра в/н Долішної М. Г.

     Час додавання : 2016-12-02

Автор новини : admin

УКРАЇНСЬКИЙ ІКОНОПИС

      01 грудня 2016 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» групи № 34, «Друкар. ОКН» (майстер виробничого навчання Софія Чичкевич) у рамках вивчення художньої культури (викладач Катерина Савич) відвідали експозицію «Український іконопис» у Національному музеї імені Андрея Шептицького у Львові.

     Час додавання : 2016-11-26

Автор новини : admin

СТЕЖКАМИ ІВАНА ФРАНКА

      Учні, викладачі та майстри виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» здійснили краєзнавчо-пізнавальну екскурсію в село Нагуєвичі Львівської області, на батьківщину Івана Франка ― видатного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, ученого, громадського і політичного діяча. 2016 рік в Україні проголошено роком ушанування памяті Івана Франка (Указ Президента України № 687/2015 «Про вшанування пам’яті Івана Франка» у зв’язку з 160-річницею від дня народження та 100-річчям від дня смерті).
      Поїздка проведена метою виховання у молодого українства патріотизму, поваги та пошани до традицій рідного народу, а також пізнання творчої спадщини Івана Яковича Франка, підвищення рівня мовної освіти і культури, ознайомлення з історією рідного краю, пам’ятками архітектури і культури.

       
       
       

      Дякуємо викладачеві ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Людмилі Гриценко за організацію екскурсії.