ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Навчально-практичний
центр «ŚNIEZKA»


430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2018-01-09

Автор новини : admin

ХОДА ЗВІЗДАРІВ

      8 січня учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяли участь у традиційній «Ході звіздарів». Цьогоріч величне свято Різдва Христового об’єднало у Львові III Міжнародний різдвяний фестиваль та XII фестиваль «Спалах Різдвяної звізди». Сотні львів’ян і гостей міста змогли пройтися у сяйві Різдвяої Зорі, яка щороку спалахуює новим змістом, новими ідеями, аби прославити Бога.
      Головним символом цьогорічної ходи стала зірка «Героїчна». Несли її герої АТО, а створена вона була із військової амуніції. Мешканці міста фотографувалися, колядували та йшли разом зі звіздарями. Мабуть, найбільше ентузіастів зібралось на площі перед львівським різдвяним ярмарком — увесь простір був заповнений людьми.
      У ході взяли участь творчі колективи з Польщі, Білорусі, Туреччини та Словацької республіки.

       Час додавання : 2017-12-21

Автор новини : admin

НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ

      21 грудня у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся святковий концерт присвячений Новому рокові та Різдву Христовому.
      Директор навчального закладу Ірина Бурак висловила подяку року, що завершується і привітала всіх з Новим роком. Захід супроводжувався музично-театралізованим дійством. Звучали вірші, пісні, колядки. Як завжди, на сцені — ансамбль викладачів. До навчального закладу завітали Відьма з Антипком. А також всі потрапили на бал до Снігової королеви.

       
       

      Підготуватися до свята Сніговій королеві та її свиті допомогли учні 21 групи («Перукар, перукар-модельєр») разом з майстром виробничого навчання Мартою Долішною і викладачем Юлією Михайлів.
      Зустріч з казковими персонажами і музичний супровід організували керівники гуртків Роман і Людмила Заруми.
      Дякуємо всім учасникам і організаторам за чудове свято.Час додавання : 2017-12-19

Автор новини : admin

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ
у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»

      19 грудня навчальний заклад відвідав Св. Миколай. У супроводі ангелика, чортеняти, інших традиційних персонажів і колективу колядників він обійшов класи та майстерні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», обдарувавши учнів та працівників навчального закладу солодкими подарунками.
     
   

      Зустріч з Св. Миколаєм організували музкерівники Роман і Людмила Заруми.Час додавання : 2017-12-19

Автор новини : admin

 
ВІТАЄМО З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

      Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить.
      У віконце заглядає, подарунки підкладає.

      З усією теплотою і щирістю вітаємо зі світлим святом зимової казки. Бажаємо родинного тепла, здійснення дитячих мрій, з Днем святого Миколая!

      18 грудня 2017 р. учні 21 групи ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова», що навчаються професії «Перукар (перукар-модельєр)», долучилися до акції «Подарунки від Св. Миколая».
      Учні у супроводі майстра виробничого навчання Марти Долішної та класного керівника Наталії Добрій відвідали дитячий будинок № 1 і привітали дітей позбавлених батьківського піклування з Днем Св. Миколая
     
       Час додавання : 2017-12-15

Автор новини : admin

ФЕСТИВАЛЬ РІЗДВЯНИХ КОМПОЗИЦІЙ
«Над вертепом зірка ясна засіяла»

      14 грудня 2017 р. Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяв участь у фестивалі різдвяних композицій «Над вертепом зірка ясна засіяла», що відбувся у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну.
      Учні нашого навчального закладу представили різдвяну композицію в етностилі, виконану з екоматеріалів. А святкового настрою додало віншування-привітання та колядка у виконанні учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Свято проведено з ініціативи Львівського державного будинку техніки.
     
       

      Створення різдвяної композиції від нашого навчального закладу організувала Оксана Цибух — методист, керівник гуртка «Художнє оформлення», підготувати колядку нашим учням допоміг музкерівник Роман Зарума.Час додавання : 2017-12-13

Автор новини : admin

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

      12 грудня 2017 року в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся виховний захід — «Андріївські вечорниці».
      Свято організувала і провела, разом з учнями груп № 12, 102, 31, 32, викладач математики Мирослава Лефменко.
      За українськими традиціями вечорниці — одна з форм осінньо-зимових вечірніх розваг, що відбувались у хаті. Їх основою було рукоділля (вишивання, прядіння, шиття), також на вечорницях оповідали казки, співали, танцювали, поєднуючи дозвілля з роботою.
      Андріївські вечорниці були особливими — це веселе і колоритне дійство. Дівчата ворожили, а хлопці робили збитки — жарти, пустощі, що дозволялося тільки в Андріївську ніч.
     
     

      Дякуємо усім небайдужим за увагу до українських звичаїв.Час додавання : 2017-11-27

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
(підсумки)

     З 13 по 24 листопада 2017 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху, що проводиться у рамках Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху 2011–2020 р.р.
      Було проведено ряд заходів з метою запобігання дорожньо-транспортному травматизму учасників навчально-виховного процесу НЗ.
      1. Виховні години у навчальних групах з дотримання Правил дорожнього руху на тему: «Твій друг ― безпечний рух!». Класні керівники.
      2. Навчально-виховний захід з безпеки дорожнього руху для учнів навчального закладу з висвітленням негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод та з демонстрацією відеоматеріалів. Соціальний педагог Андрій Бурак.
      3. Учні навчального закладу отримали пам’ятки про права та обов’язки пасажирів, пішоходів. Інженер з охорони праці Любов Рогова.
      4. Висвітлення питань безпеки дорожнього руху в газеті «Ставропігієць» за листопад 2017 року, розміщення інформації про Тиждень безпеки дорожнього руху на сайті училища. Майстер виробничого навчання Оксана Донченко.
      5. Проведено бесіду з учнями, які проживають в гуртожитку, на тему «Права та обов’язки учасників дорожнього руху». Вихователь гуртожитку, керівник гуртка «Клуб активного дозвілля» Оксана Франчук.
     
Відповідальний за проведення Тижня безпеки дорожнього руху — інженер з охорони праці Любов Рогова.
     


Час додавання : 2017-11-25

Автор новини : admin

 

ДЗВОНИ ПАМ’ЯТІ НЕ ЗАМОВЧАТЬ

     Учні та працівники Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» долучилися до заходів Дня пам’яті жертв голодомору.
      24 листопада 2017 р. учні груп 16, 102, 12 у супроводі заступника з НВихР Мирослави Березінської, методиста Катерини Савич викладача історії Надії Цяски, майстрів виробничого навчання Ольги Папи та Сергія Гавришко відвідали Львівську філармонію, де відбулося літературно-музичне дійство «Дзвони пам’яті не замовчать».
      Голодомор 32–33 рр. змінив хід історії в Україні. «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього» — цей вислів Максима Рильського актуальний і нині. Знати і пам’ятати історію своєї держави та прикладати всі сили, щоб не допустити повторення страшних подій, повинен кожен українець. Це основна теза концерту-реквієму.

ТОЖ ЗАПАЛІМО СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ.Час додавання : 2017-11-23

Автор новини : admin

 
ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ
у Палаці естетичного виховання учнівської молоді

     23 листопада учні 12 групи Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі майстра виробничого навчання Галини Петришин та вихователя гуртожитку Анжеліки Денисяк відвідали Палац естетичного виховання учнівської молоді.
      Літературно-музичний вечір «Батьківщина мого серця» присвячений Дню Гідності і Свободи відбувся на великій сцені палацу. Свято урочисто відкрив державний гімн України. На заході були продемонстровані уривки з художніх та документальних фільмів про боротьбу за свободу України — Української повстанської армії, за європейський вибір — події на Майдані, Антитерористична операція на Сході України — за непорушність кордонів Української держави.
      Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв УПА, Майдану, АТО, які внесли неоціненний вклад у справу розвитку почуття національної гідності та гордості за свою Батьківщину.
     


Час додавання : 2017-11-22

Автор новини : admin

ДЕНЬ ГІДНОСТІ

     21 листопада у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» викладач історіїї Надія Цяска організувала виховний захід до Дня Гідності та Свободи.
      Цей День відзначається в Україні щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником Дня Свободи, що відзначався 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005–2011 роках, поки не був скасований указом Віктора Януковича.
      13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи, встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

       

     


Час додавання : 2017-11-18

Автор новини : admin

ДЕНЬ СТУДЕНТА

     ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» долучився до святкування Дня студента. 16 листопада учні групи № 17 разом з майстром виробничого навчання Дарією Василишин відвідали святковий захід у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      17 листопада концерт до Дня студента відбувся в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова». Захід організували і провели майстер виробничого навчання Зоряна Єдинак, викладачі Мирослава Лефменко та Юлія Михайлів спільно з учнями групи № 31, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)».
     
     Час додавання : 2017-11-17

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

     16.11.2017 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальні збори учнів навчального закладу, де розглядалися питання про належне дотримання дисципліни та виконання правил внутрішнього розпорядку, а також було підведено підсумки конкурсу стінгазет на тему: «Не подавай тому руки, хто дуже любить матюки», що проходив у рамках тижня української мови і літератури.
     Виступили директор навчального закладу Ірина Бурак і заступник з навчально-виховної роботи Мирослава Березінська. Методист, викладач української мови та літератури Катерина Савич вручила солодкий подарунок 12 групі — переможцю конкурсу стінгазет.

       Час додавання : 2017-11-17

Автор новини : admin

 
БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ
у групі № 16

     15.11.2017 р. в конференцзалі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися батьківські збори для гр. № 16 (майстри виробничого навчання Ольга Папа та Оксана Донченко). Було розглянутом питання дисципліни і належного виконання правил учня НЗ, відношення до навчання, а також організаційні питання, обрано батьківський комітет.
     У зборах зяли участь: заступник директора з НВихР Мирослава Березінська, вихователь гуртожитку Оксана Франчук, викладачі спецдисциплін та загальноосвітніх предметів: Тетяна Колесникова Людмила Гриценко, Зоряна Журавська, Інна Серьогіна, Вікторія Вдовін.Час додавання : 2017-11-14

Автор новини : admin

ХЛІБ — УСЬОМУ ГОЛОВА

      Є у світі поняття, цінність яких неперевершена, до них належить хліб. В Україні хліб завжди вважався священним продуктом.
      З метою виховання у молодого покоління пошани, поваги до звичаїв та традицій українського народу учнями груп № 26 та 34 під керівництвом класних керівників Ольги Винарчик, Зоряни Журавської, майстрів виробничого навчання Андрія Мисака, Оксани Чугуєвець проведено відкритий виховний захід: «Тільки хліб — незгубна цінність, в ньому наша сила».
      Захід сприяє формуванню і підвищенню загального рівня культури, формує високі ідеали моральності та відповідальності, прищеплює учням любов, пошану до хліба, бо хліб — це символ життя, щастя, поваги, гостинності, благополуччя, щирої братерської дружби, знак прихильності, чистоти, благородних намірів, предмет обрядовості, персонаж фольклору, хліб — усьому голова!

   Час додавання : 2017-11-13

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

     З 13 листопада 2017 року у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» розпочався тиждень безпеки дорожнього руху, що проводиться вnbspрамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011–2020 р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010, згідно Резолюцій ООН № 66/260 від 23.05.2012 і № 68/269 від 29.04.2014 з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України.
     


Час додавання : 2017-10-31

Автор новини : admin

ХЕЛЛОВІН
у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»

      31 жовтня у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» викладач Юлія Михайлів та майстер виробничого навчання Долішна Марта спільно з  учнями групи № 21, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)» провели свято Helloween або Відьомська ніч.
      Хелловін справляють щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах. Перші згадки про Хелловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз — язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами  — як завершення річного циклу і початок нового. У XIX–XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить — Хелловін, що традиційно відзначається проти Дня всіх святих.

       
       

      Дякуємо музкерівникам Людмилі та Романові Зарумам за оригінальний музичний супровід.Час додавання : 2017-10-13

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      12 жовтня у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальні збори учнів навчальноого закладу, де розглядалися питання про належне дотримання дисципліни та виконання правил внутрішньго розпорядку, а також було підведено підсумки спортивно-патріотичних змагань «Козацькі забави», які були присвячені Дню захисника України.Час додавання : 2017-10-04

Автор новини : admin

ПАМ’ЯТІ АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

      04 жовтня 2017 р. учні 26 групи (професія «Друкар. Палітурник. ОКН») у супроводі викладачів НЗ Дарії Грицик, Ольги Винарчик, Зоряни Журавської та майстра виробничого навчання Андрія Мисака здійснили пізнавальну екскурсію.
      Учні відвідали автентичне підземелля Преображенської церкви. Тут знаходиться виставка, яка присвячена пам’яті митрополита Андрея Шептицького.

     

      Екскурсію організувала Дарія Грицик.Час додавання : 2017-10-01

Автор новини : admin

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Ми хочемо Вас привітати
У цей святковий осінній день
Тепла і сонечка побажати
І щоб радісно Вам було кожен день!
Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад — на роботі, в сім'ї,
І радість на серці, і хліб на столі.

      29 вересня ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся святковий захід присвячений Дню працівника освіти.
      Ірина Бурак, директор навчального закладу, привітала всіх присутніх та вручила грамоти кращим у рейтингу педпрацівників: серед майстрів виробничого навчання — Дарії Василишин, серед викладачів — Наталії Добрій.
      Захід супроводжувався літературно-музичною композицією, учнівськими привітаннями, жартівливими сценками.

       

      ДЯКУЄМО  ВСІМ  ПРАЦІВНИКАМ  ОСВІТИ!!!Час додавання : 2017-09-22

Автор новини : admin

ЯСКРАВИЙ ПРОМІНЬ ЗОЛОТОГО КРИЛА

      20 вересня 2017 року учениця групи № 27 Квітко Вікторія (призер конкурсу) разом з музкерівником ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Людмилою Зарумою долучилися до творчої зустрічі переможців та учасників відкритого обласного конкурсу поетів та прозаїків ПТНЗ «Золоте крило — 2017» з письменниками Львівського відділення спілки письменників України та асоціації письменників Західного регіону, що була організована Львівським державним палацом естетичного виховання учнівської молоді.
      У гості до молоді завітали: Марія Людкевич, Надія Заячківська, Вікторія Бондаренко та Любов Відута. Учасники зустрічі отримали на згадку збірку юних поетів та прозаїків ПТНЗ «Ранок мого життя».

     Час додавання : 2017-09-19

Автор новини : admin

 

ЕКСКУРСІЯ
від Ставропігії до Ставропігійського ВПУ

      19 вересня учні 101 групи («Столяр. Виробник художніх виробів з дерева») ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі майстра виробничого навчання Ігоря Ковальчука відвідали Музей історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова
      Вони мали нагоду глибше познайомитись з історією рідного міста, розвитку книгодрукування від часів Івана Федорова і Успенського ставропігійського братства до Ставропігійського ВПУ; з історією розвитку освіти в Україні, зокрема з історією Львівської братської школи, яка впродовж тривалого часу була зразком для всіх наступних братських шкіл, а також з традиціями навчального закладу.
      Дякуємо керівникові гуртка «Історія книгодрукування» Дарії Грицик за цікаву та змістовну розповідь.Час додавання : 2017-09-13

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      12 вересня 2017 р. в ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулися учнівські збори.
      Директор навчального закладу Ірина Бурак детально розповіла про Правила внутрішнього розпорядку для учнів училища — в навчальних корпусах, в навчальних кабінетах та майстернях, в гуртожитку, в громадських місцях. Наголосила на важливості дисципліни, повідомила про можливі наслідки невиконання навчальних планів та програм.Час додавання : 2017-09-02

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

      У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 01.09.2017 р. урочисто розпочався новий 2017–2018 навчальний рік.
      Присутніх поблагословив о. Андрій. Директор навчального закладу Ірина Бурак виступила з вітальним словом. Учні, що приєдналися до великої родини ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», склали урочисту «Присягу ставропігійця».
      Перший урок для першокурсників провела викладач історії Надія Цяска. Тема уроку — «Нам є що захищати».
      Заступник директора з навчально-виробничої роботи Галина Филипович зачитала наказ про зарахування учнів. Майстри виробничого навчання та класні керівники провели першокурсників до навчальних кабінетів.
      Захід супроводжувався святковим концертом.

     
     
     

      Дякуємо організаторам та учасникам за чудове свято!