Час додавання : 2019-06-07

Автор новини : admin

ЗМАГАННЯ
з легкоатлетичного кросу

05 червня 2019 року на території парку «Високий замок» відбулись обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед професійно-технічних навчальних закладів м. Львова та області.
      У змаганнях взяла участь команда юнаків ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» та зайняли V командне місце.
      Склад команди:
Савка Петро, гр. № 36
Городний Дмитро, гр. № 201
Ковальчук Марк, гр. № 26
      Супровід: керівник фізвиховання — Дідух Р. А.

Час додавання : 2019-05-30

ЗМАГАННЯ
з легкої атлетики

29 травня 2019 року команда юнаків ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь в ХХVIII спортивних іграх з легкої атлетики серед професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.
      Змагання проходили на території стадіону «Динамо», м. Львів.

Час додавання : 2019-04-18

ЗМАГАННЯ З РУКОБОРСТВА
Обласний етап

17 квітня 2019 року команда учнів ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у змаганнях за програмою ХХVIІІ обласних ігор серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини з армспорту, які проходили на базі Львівського ВПУ дизайну і будівництва.
Возна Вероніка (527 гр.).
      В особистій першості Микитин Юлія зайняла ІІІ місце серед дівчат у ваговій категорії 65+ кг, Возна Вероніка зайняла ІV місце серед дівчат у ваговій категорії до 65 кг.
      Команда дівчат зайняла загальнокомандне ІV місце.

Дякуємо керівнику фізичного виховання Дідуху Р. А. та викладачу фізкультури Лютому А. В. за підготовку команди.

Час додавання : 2019-04-16

15 квітня 2019 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулись змагання з рукоборства (армспорту) для учнів навчального закладу.
      Обслуговували змагання судді національної категорії, майстри спорту з рукоборства Анна Гранатова та Гліб Обожда; головний суддя змагань — керівник фізичного виховання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Руслан Дідух; секретар — викладач фізкультури Андрій Лютий.
III місце — Таргонська Жанна (22 гр.).

Дякуємо організаторам і учасникам за хороший настрій та вітаємо переможців з виходом у наступний етап змагань.

Час додавання : 2019-02-27

ЗМАГАННЯ
з настільного тенісу

27 лютого 2019 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяли участь у фіналі зональних змагань з настільного тенісу за програмою XXVII обласних спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини (дівчата), які відбулись у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова.
      У фіналі змагались 12 найсильніших команд м. Львова та області.
      Учениці нашого навчального закладу зайняли ІV місце.
1. Джуган Марія, гр. № 11
2. Таргонська Жанна, гр. № 22
3. Маланка Христина, гр. № 21
Супровід: керівник фізичного виховання — Руслан Дідух.

Дякуємо нашим учасницям за продемонстрований належний рівень підготовки до змагань.

Час додавання : 2019-02-07

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

07 лютого 2019 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» зайняли І місце у зональних змаганнях з настільного тенісу за програмою XXVII обласних спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини (дівчата), які відбулись у Львівському вищому професійному училищі торгівлі та сфери послуг.
3. Хоркава Вікторія, гр. № 22

Вітаємо призерів за вихід у фінал та бажаємо успіхів у фінальній частині змагань.

Час додавання : 2018-12-08

06 грудня 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» зайняли І місце у зональних змаганнях з міні-футболу за програмою XXVII обласних спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини (юнаки), які відбулись у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва.

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ!

14 листопада 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» зайняли І місце у зональних змаганнях з волейболу за програмою XXVII обласних спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини (юнаки), які відбулись у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва.

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ

31 жовтня 2018 року команда учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» зайняла ІІ місце у зональних змаганнях з волейболу за програмою спартакіади ПТНЗ серед дівчат, які відбулись у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва.

(підсумки змагань)

18 жовтня на учнівських зборах у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» було підведено підсумки спортивно-мистецького свята «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ», яке було присвячене Дню захисника України та Українського козацтва.
      Андрій Лютий, викладач фізкультури, оголосив переможців. Ірина Бурак, директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», привітала призерів та разом з Русланом Дідухом (керівник фізвиховання НЗ) вручили грамоти, медалі та подарунки.

Час додавання : 2018-10-11

10 жовтня 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулось спортивно-мистецьке свято «Козацькі забави».
      У заході взяли участь учні груп І, ІІ, ІІІ та ІV курсів.
      Захід розпочався конкурсом «Строю і пісні». Потім для учнів були проведені традиційні козацькі розваги: метання довбні, збирання квасолі, перетягування линви, а також — забивання цвяха, підтягування на перекладині, скакалка, стрільба.
      Завершилися конкурси презентацією козацької страви.