ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Навчально-практичний
центр «ŚNIEZKA»


430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     

Екскурсії професійного спрямування

Час додавання : 2018-10-03

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
парками Шевченківського району м. Львова

      02 жовтня 2018 року учні групи № 27, які навчаються за професією «Агент з організації туризму» разом із майстром виробничого навчання Дарією Василишин здійснили екскурсію професійного спрямування парками Шевченківського району м. Львова.
      Учні ознайомились із ландшафтом Парку імені 700-річчя Львова, який розташований у північній частині міста та названий на честь 700-річчя міста Львова, а також побували у Замарстинівському лісопарку, який отримав нинішню назву від Замарстинова, стародавнього передмістя Львова, поблизу якого знаходиться лісопарк.

       
Час додавання : 2018-10-02

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
Львівський державний Будинок техніки

      2 жовтня 2018 року учні групи № 17, які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» у супроводі майстра виробничого навчання Юлії Здобиляк побували на екскурсії у Львівському державному Будинку техніки.
      Учням провели дуже цікаву екскурсію, де презентували роботи талановитих гуртківців художньо-прикладної та технічної творчості.

       

       Час додавання : 2018-09-22

Автор новини : admin

ФОРУМ ВИДАВЦІВ У ЛЬВОВІ

      21 вересня 2018 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відвідали «Форум видавців у Львові» — книжковий ярмарок і міжнародний літературно-мистецький фестиваль. Тема цього 25 ювілейного «Форуму...» — «Ринок Свободи». Йдеться як про поняття свободи для країни так і кожної особистості зокрема.
      Захід поєднує у собі книжковий ярмарок та книжковий форум. Фестиваль проходить у вересні в кількох локаціях середмістя Львова. Цьогоріч «Ставропігійці» гостювали на території Львівського Палацу Мистецтв.
      Історія Форуму почалась ще в 1994 році, коли в його засновниці, Олександри Коваль, виникла ідея створити простір, де могли б зустрічатись люди, що зацікавлені в літературі, та обмінюватись досвідом. А вже в 2006 році Форум видавців став міжнародним.
      «Форум у Львові» — це подія, яку обов’язково мають відвідати всі поціновувачі літератури. Адже це місце, де можна відпочити, набратись нових знань та придбати стільки книг, що вистачить на весь рік.

       
       
       

      Велика подяка Катерині Шевченко та організаторам «Форуму видавців» за надання можливості нашим учням і працівникам безкоштовно відвідати чудовий фестиваль.Час додавання : 2018-09-16

Автор новини : admin

 
В ГОСТЯХ
у туроператора
«ВІДВІДАЙ»

      14 вересня 2018 року учні групи № 27, «Агент з організації туризму» разом з майстром виробничого навчання Дарією Василишин та викладачем Наталією Добрій здійснили екскурсію професійного спрямування до туроператора «Відвідай».
      Учні ознайомились з розпорядком роботи туроператора, внутрішнім туризмом Карпатського регіону і найпопулярнішими турами. П. Андрій (керівник операційного напрямку) розповів гостям про умови стажування та проходження навчально-виробничої практики.Час додавання : 2018-09-16

Автор новини : admin

LVIV COFFEE FESTIVAL

      14 вересня учні групи № 12 «Кухар. офіціант» разом з класним керівником Катериною Войтехівською і майстром виробничого навчання Тетяною Горною відвідали
Lviv Coffee Festival на проспекті Свободи — щорічне міське свято кави, яке відбувається у Львові з 2007 р.
      Метою Свята є проведення розважального заходу, орієнтованого як на туристів, так і на львів'ян. Підняття рівня культури споживання кави, підтримка іміджу Львова як східноєвропейської столиці кави, яка має давні традиції споживання цього напою.

       
       Час додавання : 2018-09-11

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
до
Львівського історичного музею
(для учнів професії «Агент з організації туризму»)

      11 вересня 2018 учні групи № 27, що навчаються професії «Агент з організації туризму», у супроводі майстра виробничого навчання Дарії Василишин здійснили екскурсію професійного спрямування до Львівського історичного музею — одного з найстаріших і найбагатших музеїв України, якрму цього року виповнюється 125 років з дня заснування.
      Учні оглянули покої та Італійський дворик.