ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Екскурсії професійного спрямування

Час додавання : 2019-06-07

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ


      06 червня група № 17 разом з майстром в/н Юлією Яремчук відвідали приватне підприємство «Кадр», яке існує на ринку з 1993 року та є партнером ТОВ «Xerox (Україна) ЛТД».
      Директор підприємства Горун Павло Павлович розповів учням про широкий спектр послуг, які надає копіцентр, а також продемонстрував великий різновид сучасної техніки (ксерокси, ламінатори, різографи, плотери тощо), з допомогою якої працівники якісно та оперативно виконують замовлення.

         Час додавання : 2019-04-05

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
у Цитадель Інн

      04 квітня 2019 року учні групи № 527, які навчаються за професією «Агент з організації туризму. Адміністратор» разом із майстром в/н Василишин Д. В. та викладачем Добрій Н. П. відвідали ексклюзивний міні-готель «Цитадель Інн».
      Готель Цитадель розташований в Фортеці, яка обороняла східні підступи до львівської Цитаделі, побудованої австрійським урядом в 1850-1856 рр. Citadel Inn Hotel & Resort - відродження королівської гостинності та величних традицій справжньої імперської розкоші, що є живою згадкою про епоху Австро-Угорської імперії.

       Час додавання : 2019-03-14

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
у музей Пінзеля

      06 березня 2019 року учні групи № 16, 26, які навчаються за професією «Палітурник. Друкар офсетного плоского друкування. Оператор комп’ютерного набору» разом із викладачем Романом Борисом відвідали музей сакральної барокової скульптури Пінзеля.
      Учні мали можливість ознайомитись із творчістю Йоганна-Георга Пінзеля — одного із найталановитіших європейських скульпторів ХVІІІ ст., а також побачити «Апостол» Івана Федорова, що був першою друкованою книжкою в Україні.

         Час додавання : 2019-03-06

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
у музей Пінзеля

      05 березня 2019 року учні групи № 527, які навчаються за професією «Агент з організації туризму. Адміністратор» разом із майстром виробничого навчання Дарією Василишин відвідали музей сакральної барокової скульптури Пінзеля.
      Учні мали можливість ознайомитись із творчістю Йоганна-Георга Пінзеля — одного із найталановитіших європейських скульпторів ХVІІІ ст., а також побачити «Апостол» Івана Федорова, що був першою друкованою книжкою в Україні.

   
         Час додавання : 2019-02-04

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КНУКіМ

      02 лютого 2019 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі майстрів в/н Гавришка С. В. та Грицая В. В. здійснили поїздку до
Київського національного університету культури і мистецтв на День відкритих дверей.
      Учні мали можливість відвідати науково-інноваційні навчальні лабораторії університету, особисто познайомитись із ректором Київського національного університету культури і мистецтв Михайлом Поплавським та поспілкуватися із зірковими викладачами і студентами.

         


Час додавання : 2018-11-30

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      29 листопада 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» групи № 27, які навчаються за професією «Агент з організації туризму. Адміністратор» разом із майстром в/н Дарією Василишин здійснили низку екскурсій з метою кращого засвоєння знань та набуття практичних навиків у туристичній сфері.
      Учні відвідали Аптеку-музей «Під чорним орлом» — найдавнішу з існуючих у Львові аптек, перший і на даний час єдиний в Україні музей скла та Музей пошти.

     Час додавання : 2018-11-26

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      26 листопада 2018 року учні групи № 17 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», у супроводі старшого майстра Віри Гошівської здійснили екскурсію на постійно-діючу
пожежно-технічну виставку.
      Учні мали можливість ознайомитись з історією пожежної справи, прослідкувати за розвитком пожежно-рятувальної служби Львівщини із сивої давнини до сьогодні, дізнатись про основні причини виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, із засобами та способами їх ліквідації, методами запобігання.

 Час додавання : 2018-11-16

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
на підприємство «Укрпол»

      15 листопада 2018 року учні груп № 16 та № 36, які навчаються у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» з професій поліграфічної галузі, у супроводі старшого майстра Гошівської В. М. та майстрів в/н Папи О. П. і Чугуєвець О. М. здійснили екскурсію професійного спрямування на поліграфічне підприємство «Укрпол» у м. Стрий.
      «Укрпол» належить до лідерів на українському ринку поліграфії.
      Під час екскурсії учні мали можливість ознайомитись із технічною базою підприємства, сучасним високоавтоматизованим потужним устаткуванням всесвітньо відомих фірм HEIDELBERG, BOBST, POLAR.

 

Дякуємо за співпрацю!


Час додавання : 2018-11-02

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      01 листопада 2018 року майстри виробничого навчання Харатон І. В. та Цяпута Л. М. провели навчально-пізнавальну екскурсію професійного спрямування для учнів груп № 32 та № 42, які навчаються за професією «Кухар. Офіціант».
      Учні відвідали виставкові зали з сучасним устаткуванням, інвентарем та посудом для закладів ресторанного господарства.

       Час додавання : 2018-10-29

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      29 жовтня 2018 року учні групи № 17, які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», у супроводі майстра в/н Юлії Здобиляк здійснили екскурсію професійного спрямування на Видавничий дім «Високий замок».
      Учні ознайомились із процесом підготовки продукції до друку та самого друкування. Також працівники продемонстрували обладнання, на якому працюють щодня.

       Час додавання : 2018-10-25

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
готелем «Жорж»

      24 жовтня 2018 року учні групи № 27, які навчаються за професією «Агент з організації туризму. Адміністратор» разом із майстром виробничого навчання Дарією Василишин та заступником директора Галиною Филипович відвідали
готель «Жорж» — один з найстаровинніших діючих готелів України, ознайомилися з історією створення та розвитку готелю.
      Менеджер з бронювання п. Христина провела для учнів цікаву екскурсію, показала номери різного класу, розповіла про видатних людей, які зупинялися в готелі.

       Час додавання : 2018-10-25

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
на підприємство «Укрпол»

      24 жовтня 2018 року учні групи № 26 з професії «Друкар офсетного плоского друкування» у супроводі викладача спецдисциплін Филипович Іванни Іванівни відвідали поліграфічну фірму «Укрпол» у м. Стрий.
      Це поліграфічне підприємство має сучасне високоавтоматизоване потужне обладнання і споруджене за найновішими будівельними технологіями. Друкарня спеціалізується на випуску упаковки для таких клієнтів як «Конті», «Нестле», «Рошен»… На виробничих майданчиках працюють машини «Sormz SO74-2», «Printmaster PM 74 - 4», «Speedmaster CD 102-5LX», «Speedmaster CD 76-6LF», «Speedmaster XL 105-7+L»; Ctp-комплекс «Kodak Magnus 800 Quantum Prosetter», фальцювально-склеювальна лінія, а також лінія висікання та припрасування фольги від «BOBST».
      Підприємство належить до лідерів на українському ринку поліграфії.

       

      Дякуємо за співпрацю!


Час додавання : 2018-10-17

Автор новини : admin

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ТУРЕКСПО»

      16 жовтня 2018 року
у Львівському Палаці мистецтв розпочалась ХІХ Міжнародна виставка «ТурЕКСПО», яка проходить в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.
      Виставку відвідали учні групи № 27 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які навчаються за професією «Агент з організації туризму. Адміністратор» у супроводі майстра виробничого навчання Василишин Д. В.
      Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі представників національних та міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення.
      Крім цього, в рамках міжнародного форуму, розпочалась ХІІ Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес», де побували учні групи № 12, які навчаються за професією «Кухар. Офіціант» разом з майстрами виробничого навчання Харатон І. В., Горною Т. В., Петришин Г. Б. та Цяпутою Л. М.
      Учні та майстри в/н мали можливість побачити багато цікавих презентацій та побувати на майстер-класах.

     Час додавання : 2018-10-03

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
парками Шевченківського району м. Львова

      02 жовтня 2018 року учні групи № 27, які навчаються за професією «Агент з організації туризму» разом із майстром виробничого навчання Дарією Василишин здійснили екскурсію професійного спрямування парками Шевченківського району м. Львова.
      Учні ознайомились із ландшафтом Парку імені 700-річчя Львова, який розташований у північній частині міста та названий на честь 700-річчя міста Львова, а також побували у Замарстинівському лісопарку, який отримав нинішню назву від Замарстинова, стародавнього передмістя Львова, поблизу якого знаходиться лісопарк.

       
Час додавання : 2018-10-02

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
Львівський державний Будинок техніки

      2 жовтня 2018 року учні групи № 17, які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» у супроводі майстра виробничого навчання Юлії Здобиляк побували на екскурсії у Львівському державному Будинку техніки.
      Учням провели дуже цікаву екскурсію, де презентували роботи талановитих гуртківців художньо-прикладної та технічної творчості.

       

       Час додавання : 2018-09-22

Автор новини : admin

ФОРУМ ВИДАВЦІВ У ЛЬВОВІ

      21 вересня 2018 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відвідали «Форум видавців у Львові» — книжковий ярмарок і міжнародний літературно-мистецький фестиваль. Тема цього 25 ювілейного «Форуму...» — «Ринок Свободи». Йдеться як про поняття свободи для країни так і кожної особистості зокрема.
      Захід поєднує у собі книжковий ярмарок та книжковий форум. Фестиваль проходить у вересні в кількох локаціях середмістя Львова. Цьогоріч «Ставропігійці» гостювали на території Львівського Палацу Мистецтв.
      Історія Форуму почалась ще в 1994 році, коли в його засновниці, Олександри Коваль, виникла ідея створити простір, де могли б зустрічатись люди, що зацікавлені в літературі, та обмінюватись досвідом. А вже в 2006 році Форум видавців став міжнародним.
      «Форум у Львові» — це подія, яку обов’язково мають відвідати всі поціновувачі літератури. Адже це місце, де можна відпочити, набратись нових знань та придбати стільки книг, що вистачить на весь рік.

       
       
       

      Велика подяка Катерині Шевченко та організаторам «Форуму видавців» за надання можливості нашим учням і працівникам безкоштовно відвідати чудовий фестиваль.Час додавання : 2018-09-16

Автор новини : admin

 
В ГОСТЯХ
у туроператора
«ВІДВІДАЙ»

      14 вересня 2018 року учні групи № 27, «Агент з організації туризму» разом з майстром виробничого навчання Дарією Василишин та викладачем Наталією Добрій здійснили екскурсію професійного спрямування до туроператора «Відвідай».
      Учні ознайомились з розпорядком роботи туроператора, внутрішнім туризмом Карпатського регіону і найпопулярнішими турами. П. Андрій (керівник операційного напрямку) розповів гостям про умови стажування та проходження навчально-виробничої практики.Час додавання : 2018-09-16

Автор новини : admin

LVIV COFFEE FESTIVAL

      14 вересня учні групи № 12 «Кухар. офіціант» разом з класним керівником Катериною Войтехівською і майстром виробничого навчання Тетяною Горною відвідали
Lviv Coffee Festival на проспекті Свободи — щорічне міське свято кави, яке відбувається у Львові з 2007 р.
      Метою Свята є проведення розважального заходу, орієнтованого як на туристів, так і на львів'ян. Підняття рівня культури споживання кави, підтримка іміджу Львова як східноєвропейської столиці кави, яка має давні традиції споживання цього напою.

       
       Час додавання : 2018-09-11

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
до
Львівського історичного музею
(для учнів професії «Агент з організації туризму»)

      11 вересня 2018 учні групи № 27, що навчаються професії «Агент з організації туризму», у супроводі майстра виробничого навчання Дарії Василишин здійснили екскурсію професійного спрямування до Львівського історичного музею — одного з найстаріших і найбагатших музеїв України, якрму цього року виповнюється 125 років з дня заснування.
      Учні оглянули покої та Італійський дворик.