IJ, ֲ
  •   
˲
ز

ѯ


Ͳ :

-
?NIEZKA


430

.


     :
   Facebook
   Google+


     

     

          

   
     . 


   ,

    201718 . .
    201617 . .
    201516 . .
    08.2015 .

     

Конференції, семінари, виставки, зустрічі

Час додавання : 2018-12-08

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ

      05 грудня 2018 року Львівський обласний Будинок учителя провів третє засідання науково-методичного лекторію «Музейні установи в системі освіти» на тему: «ЗУНР: уроки української звитяги», що відбувся у Музеї визвольної боротьби України Львівського історичного музею.
      У засіданні взяв участь викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Роговий С. І.
      Учасники мали можливість дізнатись про ключові компетентності «Нової української школи», які формуються на основі здобутих знань, умінь, можливостей та послухати доповідт на тему: «Іван Боберський та архівно музейна справа в роки першої світової війни та доби ЗУНР».
      Тарас Кузь, завідувач відділом «Музею визвольної боротьби України», розповів присутнім про історію створення музею, відкриття якого було 13 жовтня 2012 року. Експозиція у хронологічній послідовності розкриває основні етапи боротьби за Самостійну Соборну Українську Державу, і охоплює період від кінця ХІХ – до початку 90-х рр. ХХ ст.

     Час додавання : 2018-12-08

Автор новини : admin

НАВЧАННЯ
з питань охорони праці

      05 грудня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбувся Перший етап навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності педагогічних працівників.
      Участь взяли представники 42 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, серед них — заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Оксана Франчук.
      Для проведення навчання, читання лекцій, надання консультацій з питань охорони праці були запрошені спеціалісти органів Держпраці, представники державного пожежного нагляду та обласної профспілки освіти і науки.

       Час додавання : 2018-12-06

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      05 грудня 2018 року викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Наталія Добрій взяла участь у засіданні круглого столу методичного об’єднання «Інформатика та комп’ютерна техніка» на тему: «Інноваційні педагогічні технології, використання ІКТ у навчальному процесі. Особливості розробки і проведення нестандартних уроків предметів професійно-теоретичної підготовки комп’ютерного профілю», яке відбулось на базі Львівського ВПУ комп’ютерних технологій і будівництва.
      В рамках засідання було проведено урок з учнями І-го курсу Львівського ВПУ комп’ютерних технологій і будівництва на тему: «Основи статистичного аналізу даних. Обчислення основних характеристик вибірки».

   Час додавання : 2018-11-28

Автор новини : admin

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

      Сьогодні, 28 листопада 2018 року, заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук разом із соціальним педагогом Андрієм Бураком, практичним психологом Іриною Ковальовою та президентом учнівського парламенту Мартою Гаврилюк (гр. № 27) провели профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів Яворівського району, а саме: школа в Рясне-Руській, гімназія міста Яворова та школи № 2 і 3, які також знаходяться у місті Яворові.

     Час додавання : 2018-11-28

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями

      27 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся заключний осінній навчально-виховний захід професійного спрямування Круглий стіл з роботодавцями будівельної та деревообробної галузей на тему: «Впровадження елементів дуальної форми навчання у професійній підготовці кваліфікованих робітників для будівельної та деревообробної галузей».
      Із вітальним словом до всіх присутніх звернулась директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак.
      Представники Громадської спілки «Асоціація роботодавців будівельної галузі Львівщини «Будіндустрія» Ростислав Вороновський, Олександр Мирний та Василь Багрійчук, партнери та друзі нашого навчального закладу, розповіли про створення, розвиток та значення «Будіндустрії» у співпраці навчального закладу та роботодавців.
      Андрій Вовк, голова кластеру деревообробки, розповів про розвиток деревообробної галузі в Україні, проблеми та шляхи їх вирішення.
      Учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які навчаються за професіями «Маляр. Лицювальник-плиточник», «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева» та профільні педагогічні працівники отримали корисну інформацію про можливості впровадження елементів дуального навчання.
      Запрошені гості-роботодавці Михайло Потій, директор ПП «Ферозіт», Володимир Варовецький, власник деревообробного підприємства, Ярослав Павлюк, представник компанії «Велич каменю», Сергій Ясинський, директор компанії «Алан», Олег Подвірний, директор ПП «Євротерм» презентували свої підприємства. Кожен з представників зазначив важливість та актуальність робітничих спеціальностей, наголосив на дефіциті кадрів у будівельній та деревообробній галузях. Учасники розповіли учням про умови та оплату праці на їх підприємствах, закликали до саморозвитку та самовдосконалення для досягнення успіху.
      Галина Щирба, президент «Кадрової біржі», розповіла як і де можна побачити і знайти перевірені вакансії, а також наголосила на тенденції збільшення заробітної плати в Україні для робітників.
      Завершилось засідання дискусіями між учасниками круглого столу та підведенням підсумків.

       

           Час додавання : 2018-11-26

Автор новини : admin

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

      23 листопада 2018 року старший майстер ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Віра Гошівська та майстер в/н Оксана Чугуєвець взяли участь у Першій Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Сучасні проблеми консервації і реставрації пам’яток мистецтва та писемної культури на пергаментній і паперовій основах», яка відбулась на базі Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника.
      Урочисто відкрив конференцію Ферштей Василь Васильович, генеральний директор Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника.
      Із вітальним словом до всіх присутніх звернувся Маїк Володимир Зіновійович, проректор з наукової роботи Української академії друкарства.
      Після відкриття розпочалось пленарне засідання, модератором якого є Льода Любов Мирославівна, молодший науковий співробітник відділу рідкісної книги Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника.
      Серед учасників конференції були представники організацій з Польщі, Литви, Молдови, а також різних міст України.
      Завершилась конференція проведенням дискусій між учасниками та підведенням підсумків засідання.


Час додавання : 2018-11-23

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР

      22 листопада 2018 року Світлана Наумець, майстер виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяла участь в обласному семінарі викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Реалізація компетентнісного підходу у процесі навчання і виховання майбутніх фахівців перукарського профілю у закладах професійної освіти», який відбувся у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова.
      Із вступним словом до всіх присутніх звернулась Сердюк Галина Єфремівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти м. Львова.
      Наконечна Л. О., Горнецька В. Р., майстри виробничого навчання Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, провели для учасників семінару майстер-клас з виконання «Гала-зачіски з елементами постижерних виробів», викладачі Хрін Х. І., Руснак О. В. показали майстер-класи з виконання «Жіночої модельної стрижки» та виконання фантазійної зачіски з елементами постижерних виробів, а також Півтораніс Н. Я., викладач, провела презентацію проведення уроків теоретичного навчання на тему: «Стрижки».
      Учасники семінару спільно розглянули питання про тенденції розвитку перукарського мистецтва в Україні та світі.
      Про результати проведення ХХІ Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, який відбувся 4-5 листопада 2018 року у м. Києві доповіла міжнародний сертифікований суддя з перукарського мистецтва, двохразовий призер чемпіонату світу з перукарської майстерності Зінченко Людмила Романівна.
      На завершення заходу учасники обмінялись досвідом роботи згідно теми семінару.

 Час додавання : 2018-11-23

Автор новини : admin

КОНФЕРЕНЦІЯ

      Науково-практична конференція «Професійна освіта та зайнятість осіб з особливими потребами: інноваційні підходи» відбувається 20-22 листопада 2018 року на факультеті педагогічної освіти Львівського національного університету ім. Івана Франка.
      З концепцією інклюзивної професійної освіти учнів з числа дітей з особливими освітніми потребами ознайомились 21.11.2018 р. керівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак, директор, та Оксана Франчук, заступник директора з навчально-виховної роботи.
      У своїй доповіді про забезпечення належних умов щодо проходження педагогічної практики студентами факультету педагогічної освіти Бурак І. В. наголосила на важливому значенні підготовки асистента викладача та асистента майстра в/н, яку розпочав Львівський національний університет ім. Івана Франка з 01.09.2018 р.

   Час додавання : 2018-11-21

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями туристичної галузі

      20 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулась зустріч з роботодавцями у сфері готельно-туристичної індустрії у форматі круглого столу на тему: «Державно-приватне партнерство у сфері освіти при підготовці майбутніх фахівців туристичної сфери».
      З вітальним словом до всіх присутніх звернулась директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак та представила гостей заходу.
      Анна Гладій, директор туристичної агенції «Enjoy tour», показала презентацію «Сучасний туризм». Закцентувала увагу на тому, що туризм — це спосіб життя та мислення, а також розповіла про свою туристичну агенцію, напрями мандрівок, вимоги при працевлаштуванні.
      Олена Соколовська, менеджер туристичної фірми «Калина-тур», презентувала фірму, зазначила, що родзинкою своєї роботи вважає дитячий туризм, а також використання музичного та театралізованого супроводу екскурсій.
      Христина Проць, менеджер готелю «Жорж», ознайомила з історією готелю, специфікою роботи адміністратора, наголосила на важливості злагодженої роботи в команді, необхідності розвитку та знанні мов, а також розповіла про можливість проходження виробничої практики у готелі.
      «Адміністрація готелю дбає про персонал та гостей. Особливу увагу приділяють постійним гостям, щоразу дивуючи їх маленькими сюрпризами». Також п. Христина зазначила, що вже доброю традицією є співпраця з ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та проведення екскурсій для учнів навчального закладу.
      Вінчур Христина, викладач Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв, розповіла про можливість продовження навчання та перспективи для студентів КНУКіМ, запросила у поїздку до головної філії університету.
      Віра Гошівська, викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», мала доповідь на тему: «НЕбезпека в туристичній галузі». Виступ викладача супроводжувався відеопоказом, в якому було продемонстровано причини і наслідки стресових ситуацій та нещасних випадків у туризмі.
      Галина Єфремівна Сердюк, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, наголосила на важливості соціального партнерства на даному етапі, що сприяє професійному вдосконаленню робітничих кадрів.

     

     


Час додавання : 2018-11-19

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
у
Львівській філії Київського національного університету культури і мистецтв

      17 листопада 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» групи № 31, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)» у супроводі майстра в/н Долішної М. Г. відвідали «День відкритих дверей» у Львівській філії Київського національного університету культури і мистецтв.
      Учні мали можливість ознайомитись із навчальним закладом, дізнатись про умови вступу та напрями навчання, а також поспілкуватись із викладачами та студентами університету.

   Час додавання : 2018-11-15

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями поліграфічного напряму

      14 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (навчальний корпус по вул. І. Федорова, 9) відбулось засідання круглого столу з роботодавцями поліграфічної галузі на тему: «Державно-приватне партнерство у сфері освіти при підготовці майбутніх фахівців поліграфічної галузі».
      Із вступним словом до всіх присутніх звернулася директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак.
      Наталія Ярка, виконавчий директор Кластеру видавничої справи і поліграфії Львівської міської ради, у своєму виступі наголосила на актуальності заходів такого формату, перспективі та необхідності співпраці навчального закладу з роботодавцями і вищими навчальними закладами.
      Петро Салагай, директор друкарні ПраТ Видавничий дім «Високий Замок», розповів про умови роботи та вимоги до кандидата при працевлаштуванні; зазначив, що багаторічна співпраця між ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Видавничим домом «Високий Замок» сприяє якісній підготовці кваліфікованих робітників.
      Василь Гутковський, генеральний директор Літературної агенції «ПІРАМІДА», поділився приємними спогадами як колишній учень та майстер в/н нашого навчального закладу, акцентував увагу на тому, що у будь-якій справі найважливішими є фаховість і самовдосконалення.
      Ярослав Бойчук, директор ПП «Диз-Арт», розповів про розвиток підприємства, специфікою якого є робота на найсучаснішому обладнанні, а також можливість проходження навчання.
      Павло Горун, керівник ПП «Кадр», презентував своє підприємство та розповів про техніку та обладнання, які використовуються на підприємстві. Цікавим у розповіді було те, що у 90-х роках він зняв перший відеофільм про історію ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Юрій Філіпчук, завідувач заочним відділенням Львівського поліграфічного коледжу УАД, розповів про перспективи подальшого навчання як на денній, так і на заочній формі та запросив учнів на День відкритих дверей, який відбудеться 25 листопада 2018 року.
      Ігор Барановський, декан заочного факультету Української академії друкарства, розповів про умови вступу та напрями навчання. Наголосив на важливості розвитку традицій та підтримання духу Ставропігії у стінах навчального закладу.
      Валентина Гузюк, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, у своєму виступі підкреслила важливість розвитку співпраці між навчальними закладами та роботодавцями на сучасному етапі.
      Віра Гошівська, старший майстер поліграфічного профілю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» ознайомила присутніх з напрямами діяльності навчального закладу щодо випуску друкованої продукції, а також наголосила про важливу роль в навчально-виховному процесі Музею історії освітньої та друкарської діяльності.
      Засідання завершилось конструктивною бесідою між учнями та учасниками круглого столу та спільним переглядом фільму про історію розвитку ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».

             

     Час додавання : 2018-11-14

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями у сфері громадського харчування

      13 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулось засідання круглого столу з роботодавцями у сфері громадського харчування на тему: «Державно-приватне партнерство у підготовці майбутніх фахівців у сфері громадського харчування».
      Із вітальним словом для учасників засідання виступила директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак.
      Людмила Цяпута, майстер в/н, викладач спецпредметів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» мала доповідь на тему: «Професії кухаря та офіціанта — престижні та перспективні».
      Ольга Юрочко, адміністратор з підбору персоналу ПП «Цукерня» презентувала свою кондитерську, яка є однією з найкращих в Україні. Розповіла про кар’єрний ріст, очікування і вимоги до працівників. Наголосила на саморозвитку та перспективності професії. Також розповіла про режим роботи, оплату праці, проведення тренінгів для персоналу.
      Анна Дацків, менеджер з персоналу ТзОВ «Галицька Цитадель» презентувала заклад та наголосила на тому, що фаховість і постійний розвиток — запорука успіху будь-якої справи.
      Богдан Павляк та Ольга Кошик, експерти з підбору персоналу ПАТ «Концерн Галнафтогаз» розповіли про мережу харчування концерну. У презентації учасники мали змогу побачити розвиток закладів, оновлення меню та дизайну. А також показали учням, як можна знайти у соцмережах сторінки з актуальними вакансіями.
      Олена Балко, викладач «Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ» розповіла учням про можливість продовження навчання у коледжі, а далі в НУХТ.
      Засідання завершилось конструктивною бесідою між учнями та учасниками круглого столу, а також визначенням пріоритетних напрямків майбутньої співпраці з навчальним закладом.

         Час додавання : 2018-11-07

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР

      07 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся обласний семінар працівників психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини на тему: «Пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти», у якому взяли участь соціальний педагог Андрій Бурак та практичний психолог Ірина Ковальова.
      Із привітальним словом захід розпочала директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак.
      Із доповідями на тему: «Методичні рекомендації щодо використання в роботі нормативно-правових документів працівників психологічної служби ЗП(ПТ)О» виступили Приведа Леся Миколаївна, завідувач кабінету практичної психології Львівського КЗ Львівської обласної ради Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Дмитришин Галина Михайлівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
      Про тайм-менеджмент у роботі соціально-психологічної служби всім присутнім розповіла Федькович Ольга Романівна, соціальний педагог Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.
      Вишинська Людмила Степанівна, практичний психолог Стебницького професійного ліцею мала доповідь на тему: «Профілактика ВІЛ-СНІДУ, як невід’ємна частина стратегії формування здорового способу життя».
      Про формування навчальної компетенції розповіла Шавель Ольга Володимирівна, практичний психолог Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва м. Львова.
      Покрищук Мирослава Олексіївна, практичний психолог Художнього професійно-технічного училища ім. Й. Станька навела приклади та розповіла про психічні стани особистості підлітка в різних життєвих ситуаціях.
      Після завершення семінару всі учасники отримали сертифікати.

 Час додавання : 2018-11-02

Автор новини : admin

МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

      02 листопада 2018 року директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак взяла участь у Міжнародному економічному форумі, що відбувся на підприємстві «Полімер Електрон». Метою проведення даного форуму є розвиток діяльності освітньо-промислового ХАБу Львівщини.
      Даний захід розпочався із екскурсії заводом «Електромаш» та ознайомлення з його виробничими потужностями.
      Із вітальним словом для гостей та учасників форуму виступив голова Львівської обласної державної адміністрації — Олег Михайлович Синютка.
      На першій панельній дискусії на тему: «Промислова політика держави: тренди конкурентноздатності» виступили:
Юрій Рашкевич — заступник міністра освіти і науки України;
Віктор Кривенко — народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету;
Павло Шеремета — екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України;
Юрій Бубес — президент ПрАТ «Концерн «Електрон»;
Емма Турос — виконавчий директор Канадсько-Української торгової палати в Україні;
Володимир Власюк — директор ДП «Укрпромзовнішекспертиза».
      На другій панельній дискусії на тему: «Кластерна платформа підприємництва: Львівщина локомотив змін» виступили:
Ростислав Сорока — голова Ради підприємців у Львівській області;
Ігор Бураковський — професор кафедри економічної теорії НУ «Києво-Могилянська академія»;
Лариса Лісогор — керівник проектів Європейського фонду освіти;
Ігор Николин — Керівник ГС «Асоціація індустріальних парків»;
Юрій Самець — керівник ГС «Західноукраїнський кластер індустрії моди».
      На форумі обговорювалися проблеми та перспективи кластерного підходу побудови економіки, механізми впровадження інновацій на регіональному та державному рівнях, виклики професійно-технічної освіти, а також структурних моделей перебудови національної економіки та промисловості загалом.

     

     Час додавання : 2018-11-02

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ
з роботодавцями, професія «Перукар»

      01 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулось засідання круглого столу з роботодавцями з професії «Перукар (перукар-модельєр)» на тему: «Роль соціального партнерства в умовах компетентнісного підходу у підготовці кваліфікованих робітників у сфері побутового обслуговування».
      Із вітальним словом до учасників круглого столу звернулась заступник директора з навчально-виробничої роботи Галина Филипович.
      Майстер виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Марта Долішна виступила із презентацією на тему: «Професія «Перукар» — престижна та перспективна».
      Тренер, суддя конкурсів Оксана Ілечко презентувала власну студію краси, розповіла про свій професійний ріст, а також про стрімкий розвиток в індустрії краси. Як наслідок, наголосила на потребі постійного розвитку майстерності й особистості загалом.
      Витвицький Олег, директор студії «Перукарський дворик», презентував свою соціальну перукарню. Розповів про вимоги до працівників, про набуття клієнтської бази. Наголосив на важливості самовдосконалення майстра, а це наполеглива праця — як теоретичне навчання, так і практичні навики.
      Вінчур Христина, викладач Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв, розповіла про можливість продовження навчання, можливості та перспективи для студентів КНУКіМ, запросила на День відкритих дверей та поїздку до головної філії університету.

       

     Час додавання : 2018-11-01

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      31 жовтня 2018 року у Новороздільському політехнічному коледжі відбувся науково-практичний семінар для адміністраторів (лаборантів комп’ютерних класів) та викладачів предмету «Інформатика та комп’ютерна техніка» на тему: «Реалізація заходів щодо застосування інформаційних технологій в навчально-виховному процесі».
      У семінарі взяла участь Наталія Добрій — викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      В межах семінару розглядались такі питання:
1. Організація комп’ютерної мережі навчального закладу з метою спільного доступу до мережі Internet. управління та захисту інформації.
2. Налаштування та управління операційними системами для організації робочого місця студента (учня) з метою доступу до периферійних пристроїв та захисту інформації.
3. Використання автоматизованих обчислювальних систем та прикладних програм для організації навчально-виховного процесу.

     Час додавання : 2018-10-31

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ
із заслуженим артистом України

      30 жовтня 2018 року у
Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука відбулася зустріч із актором Національного театру імені Марії Заньковецької, заслуженим артистом України Олегом Сікиринським, де побували учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» груп № 17 та № 302 у супроводі викладачів Добрій Н. П. та Гриценко Л. М.
      Учні дізнались від артиста багато цікавих розповідей про театр, сцену та «театральне життя», а також дискутували з ним на різні теми.

       Час додавання : 2018-10-30

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР

      30 жовтня 2018 р. у туристичній агенції «Енджой тур» відбувся обласний семінар викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Агент з організації туризму. Адміністратор», у якому взяли участь Дарія Василишин та Віра Гошівська.
      Багато цікавої інформації з теми: «Інновації у готельно-туристичній індустрії та їх інтеграція у навчальний процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти» подала доповідач Гладій Ганна Олексіївна — директор турагенції «Енджой тур».

   


Час додавання : 2018-10-26

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ
з роботодавцями автотранспортної галузі

      25 жовтня 2018 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулось засідання круглого столу з роботодавцями автотранспортної галузі на тему «Роль соціального партнерства в умовах впровадження елементів дуальної системи навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти».
      З вітальним словом виступила директор навчального закладу Ірина Бурак, яка наголосила на актуальності вибору професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та важливості соціального партнерства.
      Володимир Парахоняк, викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у своїй доповіді розповів про актуальність впровадження дуальної форми навчання у навчальному закладі. Наголосив на позитивному аспекті проведення виробничого навчання та практики на підприємстві.
      Роман Яцик, управляючий територією Shell Retail Ukraine ТОВ «Альянс Холдинг» та Андрій Бабяк, начальник АЗС Shell Retail Ukraine ТОВ «Альянс Холдинг» ознайомили з умовами роботи в компанії Shell Retail Ukraine, розповіли про переваги роботи у цій компанії, структуру АЗС, вимоги до кандидата при працевлаштуванні та можливий кар’єрний ріст.
      Михайло Кузьма, директор ПМП «Вітас», презентував своє підприємство, розповів про умови роботи, наголосив на потребі у кваліфікованих робітниках, а також зазначив важливість співпраці між ПМП «Вітас» та ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Павло Олексів, викладач ВСП Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка», розповів присутнім про можливість продовження ступеневої освіти та умови вступу до коледжу.
      Учні навчального закладу зацікавилися як можливістю продовження ступеневого навчання, так і перспективами працевлаштування.

     

     Час додавання : 2018-10-26

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      25 жовтня 2018 року соціальний педагог Андрій Бурак та заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук для учнів груп № 11 та № 102 провели семінар на тему: «Правові норми». Захід проводився в рамках предмету «Правознавство».
      На семінарі з учнями були розглянуті такі питання як:
1. Корпоративні норми
2. Моральні норми
3. Правові норми
4. Норми етикету
5. Релігійні норми

   


Час додавання : 2018-10-18

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит».
      У семінарі взяли участь учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», група № 108 разом із майстром виробничого навчання Якимчуком Н.  А. та старшим майстром Войтехівською Г. М.
      Як приклад учні розглянули складання печі з шамотних плит та розчину з фірмових сухих сумішей в умовах виробництва.

       Час додавання : 2018-10-16

Автор новини : admin

СЕМІНАР

 
      16 жовтня 2018 року у Львівському обласному Будинку Учителя відбувся семінар на тему: «Інтелектуальний розвиток, як ключова компетентність учнів у «Новій українській школі».
      У заході взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук та практичний психолог Ірина Ковальова.
      На семінарі виступили: кандидат психологічних наук, викладач кафедри психології Львівського національного університету ім. І. Франка Ігор Корнієнко та завідувач кабінетом практичної психології і соціальної роботи Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Леся Приведа.
      Учасники семінару отримали науково-практичні рекомендації з питань реалізації компонентів інтелектуального розвитку в процесі едукації.Час додавання : 2018-10-08

Автор новини : admin

Львівський товаровиробник
у Палаці мистецтв

      05 жовтня 2018 року тривала виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник».
      У виставці взяли участь учні групи № 32 з професії "Кухар.Офіціант", які разом з майстрами виробничого навчання Харатон І. В. та Горною Т. В. представили кулінарні вироби власного виробництва.
      Також відвідали виставку учні групи № 17, які навчаються за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення", у супроводі майстра виробничого навчання Здобиляк Ю. Б.

       Час додавання : 2018-10-05

Автор новини : admin

ЛЬВІВСЬКИЙ ТОВАРОВИРОБНИК
у Палаці мистецтв

      04 жовтня 2018 року розпочалась виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», де представлені товари місцевих виробників різних галузей промисловості. Захід проходив у Львівському Палаці мистецтв.
      Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» мав можливість ознайомити мешканців і гостей міста з товарами власного виробництва.
      Активну участь у виставці взяли учні групи № 22, які разом з майстрами виробничого навчання Цяпутою Л. М. та Петришин Г. Б. представили кулінарні вироби на «Козацькому столі». А також були виставлені поліграфічні вироби.

 
     Час додавання : 2018-10-04

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
для викладачів та майстрів виробничого навчання будівельного профілю

      03 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів та майстрів виробничого навчання професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, в яких здійснюється підготовка будівельників на тему: «Корегування робочих навчальних програм з професійно-теоретичної підготовки, розроблених відповідно до Державних стандартів на компетентнісній основі».
      Семінар розпочався з виступу Бурак І. В., директора ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», яка розповіла про принципи створення освітньо-промислового кластера «Будіндустрія».
      Продовжила виступ керівник семінару Гузюк В. Б., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, яка мала актуальну доповідь на тему: «Принципи, на яких ґрунтується розроблення ДСПТО на основі модульно-компетентнісного підходу».
      Про корегування робочих навчальних програм з професійно-теоретичної підготовки, розроблених відповідно до Державних стандартів на компетентнісній основі з професії «Штукатур» розповіла викладач Новояворівського ВПУ Тхір О. Б.
      Винниченко Д. І., викладач Львівського ВПУ дизайну та будівництва надала практичні рекомендації з досвіду складання навчальних планів та програм з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».
      Габа Л. В., викладач Львівського ЛВПХУ, презентувала учасникам навчально-тематичний план з професії «Лицювальник- плиточник».
      Важливим питанням, що обговорювалися було обрання членів будівельної секції навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.
      Учасники семінару мали можливість ознайомитись із матеріально-технічною базою ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та відвідати Осінній Будівельний Форум у ВЦ «Південний-ЕКСПО». Перед учасниками семінару з презентацією «Функціональне значення освітньо-промислового кластеру «Будіндустрія»» виступив голова кластеру «Будіндустрія» Ростислав Вороновський.
      В рамках Будівельного Форуму проходить три взаємодоповнюючі події: XXXVIII Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XII Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА».
      У Форумі також взяли участь учні груп № 108 та № 208 з професії "Маляр. Лицювальник-плиточник" у супроводі майстрів виробничого навчання Якимчука Н. А. та Кулик М. В. Для учнів проводили демонстрацію інноваційних досягнень в будівельній галузі, презентації останніх розробок у сфері альтернативної енергетики, майстер класи із впровадження новітніх технологій в галузі енергоефективного теплопостачання від вітчизняних та зарубіжних компаній, участь інвестиційних фондів, банківських установ, які представлять ефективні програми кредитування для кінцевого споживача з використання енергоефективного обладнання.

       

           Час додавання : 2018-10-03

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР
викладачів іноземної мови

      02 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у корпусі по вул. І. Федорова, 9 відбувся обласний семінар викладачів іноземної мови на тему: «Компетентнісний підхід до організації навчання на основі ключових компетентностей як результату навчання».
      У семінарі взяли участь близько 50 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Екзаменатор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Алла Юрченко показала презентацію на тему: «Сертифікаційна робота з англійської мови-2018».
      Ольга Ждан, представник CELTA Course (система екзаменів на знання англійської мови з видачею міжнародного сертифіката на основі Кембріджського університету), провела ділову презентацію англійською мовою. Також учасники семінару мали можливість спробувати себе в ролі поетів та отримати призи.
      Оксана Скібицька, представник видавництва «Book House Lviv», презентувала нові словники та підручники «Book House Lviv», а також обговорила з учасниками семінару проблематику говоріння в школах та професійних (професійно-технічних) навчальних закладах, висвітлила питання методики викладання англійської мови на основі книги видавництва Oxford Solution Third Edition, в якій представлені тести, складені за прикладом ЗНО.

           

   Час додавання : 2018-10-02

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ

      Впродовж вересня 2018 р. у навчальному закладі відбулись засідання методичних комісій, метою яких було обговорення плану роботи педагогічних працівників на І семестр 2018-2019 н.р.
      Під час засідань відбулося обговорення актуальних проблем професійної (професійно-технічної освіти). Зокрема, акцентували увагу на перспективі розвитку та впровадження дуальної освіти, та принципах, на яких грунтується розроблення ДСПТО на основі модульно-компетентнісного підходу.
      У кожному засіданні методичних комісій з усіх напрямів підготовки кваліфікованих робітників у навчальному закладі взяла участь директор Бурак І. В., яка наголосила на актуальних питаннях професійної освіти в Україні та Львівській області стосовно перспективи розвитку навчального закладу в умовах сучасної системи освіти.

                Час додавання : 2018-09-27

Автор новини : admin

СЕМІНАР ПЕРУКАРІВ

      26 вересня 2018 р. учні групи № 31 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» разом з майстром виробничого навчання Долішною Мартою відвідали семінар «Креативне фарбування волосся та креативні стрижки» від фірми «luxor Professional», що проходив у виставковому центрі Експо-Південний.
      Семінар проводили: Тетяна Буршилова — провідний бренд-технолог «Luxor Professional» (Болгарія), топ-стиліст, старший викладач філіалу академії перукарського мистецтва «Scuola professionale parrucchieri ed estetisti" (Італія), дипломант міжнародних академій «Tony&Guy» та «Vidal Sassoon» (Лондон), акредитований спеціаліст міжнародної академії перукарського мистецтва «Saint Louis»; Марина Оганисян — перукарр-стиліст, технолог ТМ Luxor в Україні, проходила навчання в Школі Лариси Румянцевої (Україна), в Академії Володимира Тарасюка (Одесса), призер конкурсів на кращий весільний образ.
      Учні отримали багато нових навиків та, порад щодо колористики від талановитих майстрів, дуже багато позитивних емоцій.
      Майстер клас був просто супер!

     
     Час додавання : 2018-09-27

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді

      26 вересня 2018 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяли участь у святі «День відкритих дверей», яке відбулося у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      У програмі свята були презентації та майстер-класи творчих колективів та гуртків Палацу, до яких долучились наші учні та майстри виробничого навчання під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Оксани Франчук та старшого майстра Віри Гошівської.
      Ганна Покоцька та Анна Дацко (інженери ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова») презентували майстер-клас «Виготовлення блокнотів». Майстер виробничого навчання Тетяна Горна з учнями груп №№ 12 та 32 провели майстер-клас «Оздоблення пряників». Наші перукарі — майстер виробничого навчання Світлана Наумець та учні групи № 21 продемонстрували різні способи плетіння кіс.
      Майстер виробничого навчання Ігор Ковальчук з учнями групи № 201 допомогли доставити та розмістити експозицію виставки ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»
      Свято завершилось концертом учасників мистецьких колективів Палацу.

     Час додавання : 2018-09-19

Автор новини : admin

ФОРУМ ВИДАВЦІВ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ
Львівська національна опера

 
      19 вересня 2018 р. працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» на чолі з директором Іриною Бурак відвідали Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, де відбулося урочисте відкриття 25 Національного книжкового «Форуму видавців у Львові».
      Захід відкрила Олександра Коваль — президент ГО «Форум видавців», організатор «Форуму видавців у Львові». З вітальним словом до присутніх звернувся Президент України Петро Порошенко. Після спільного виконання Гімну України п. Порошенко підкреслив роль «Форуму...» в житті української громади, а також подякував організаторам та учасником і привітав переможців конкурсу «Книжка року»
      У відкритті «Форуму...» взяли участь близько тисячі запрошених гостей: видавці, автори, дипломати, журналісти, Голова Верховної ради, Прем’єр-мінстр, Міністр культури, Міністр освіти, голова ЛОДА, голова ЛМР та інші офіційні особи.
      Мер міста Андрій Садовий вручив: подяку — Софії Челяк, програмній директорці 25 Book Forum; відзнаку імені Олени Степанівни — Олександрі Коваль, президенту ГО «Форум видавців»; Золотий Герб м. Львова — Катерині Шевченко, виконавчому директору ГО «Форум видавців». Він сказав: «Кожен з нас собі не уявляє Львів без книжки, без Форуму»
      Захід супроводжувався чудовим концертом. Особливе враження — «неперевершений, дуже динамічний та мегаенергетичний виступ балету „Життя“ зі своєю „Етноеволюцією“» (Оксана Цибух методист ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»)Час додавання : 2018-09-19

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ
Львівський державний Будинок техніки

      19 вересня 2018 р. майстер виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», керівник гуртка «Інтелектуальне дозвілля» Юлія Здобиляк взяла участь у засіданні секції керівників гуртків інтелектуального напрямку, що відбулося у Львівському державному Будинку техніки.
      На цьому засіданні розглядалися питання організації інтелектуальних змагань за схемою «Брейн-ринг», «Кращий ерудит», «Що? Де? Коли?» серед учнів закладів професійної освіти м. Львова та області.
      З словом привітання до гостей звернувся Богдан Гришканич, директор Львівського ВПУ технологій та сервісу, на базі якого відбувався захід.
      Засідання розпочала виконувач обов’язків Львівського державного Будинку техніки Лілія Івашкевич; ведуча Іванна Іванівна виступила про графік проведення та умови участі в обласних іграх на 1-ше півріччя 2018–2019 н. р.; про історію ігор та принципи створення команди розповів Володимир Войтюк; про психологічний клімат у команді прочитала лекцію психолог Будинку техніки Оксана Сайка.

       Час додавання : 2018-09-08

Автор новини : admin

ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ У ЛЬВОВІ
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»

      08 вересня ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» спільно з Кластером видавничої діяльності та поліграфії приєднався до заходу «Дні європейської спадщини у Львові» на тему «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів». Дарія Грицик керівник
гуртка «Історія книгодрукування» провела екскурсію «Від джерел до сьогодення» в Друкарні-музеї Ставропігійського ВПУ м. Львова.
      Гості відвідали Галерею ставропігійців, ознайомилися з історією друкарні та поліграфічної школи, що працює в будівлі по вул. Федорова, 9 з 1586 року, оглянули експозицію «Від Івана Федорова до Ставропігійського інституту», обладнання цеху стереотипів, ділянки ручного складання текстів, лінотип, копіювальну машину «Ера», прободрукарський станок. Охочі мали нагоду зробити відбиток на прободрукарському станку, який належить до спадку Ставропігійського інституту.