ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Навчально-практичний
центр «ŚNIEZKA»


430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     

Конференції, семінари, виставки, зустрічі

Час додавання : 2018-10-16

Автор новини : admin

СЕМІНАР

 
      16 жовтня 2018 року у Львівському обласному Будинку Учителя відбувся семінар на тему: «Інтелектуальний розвиток, як ключова компетентність учнів у «Новій українській школі».
      У заході взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук та практичний психолог Ірина Ковальова.
      На семінарі виступили: кандидат психологічних наук, викладач кафедри психології Львівського національного університету ім. І. Франка Ігор Корнієнко та завідувач кабінетом практичної психології і соціальної роботи Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Леся Приведа.
      Учасники семінару отримали науково-практичні рекомендації з питань реалізації компонентів інтелектуального розвитку в процесі едукації.Час додавання : 2018-10-08

Автор новини : admin

Львівський товаровиробник
у Палаці мистецтв

      05 жовтня 2018 року тривала виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник».
      У виставці взяли участь учні групи № 32 з професії "Кухар.Офіціант", які разом з майстрами виробничого навчання Харатон І. В. та Горною Т. В. представили кулінарні вироби власного виробництва.
      Також відвідали виставку учні групи № 17, які навчаються за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення", у супроводі майстра виробничого навчання Здобиляк Ю. Б.

       Час додавання : 2018-10-05

Автор новини : admin

ЛЬВІВСЬКИЙ ТОВАРОВИРОБНИК
у Палаці мистецтв

      04 жовтня 2018 року розпочалась виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», де представлені товари місцевих виробників різних галузей промисловості. Захід проходив у Львівському Палаці мистецтв.
      Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» мав можливість ознайомити мешканців і гостей міста з товарами власного виробництва.
      Активну участь у виставці взяли учні групи № 22, які разом з майстрами виробничого навчання Цяпутою Л. М. та Петришин Г. Б. представили кулінарні вироби на «Козацькому столі». А також були виставлені поліграфічні вироби.

 
     Час додавання : 2018-10-04

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
для викладачів та майстрів виробничого навчання будівельного профілю

      03 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів та майстрів виробничого навчання професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, в яких здійснюється підготовка будівельників на тему: «Корегування робочих навчальних програм з професійно-теоретичної підготовки, розроблених відповідно до Державних стандартів на компетентнісній основі».
      Семінар розпочався з виступу Бурак І. В., директора ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», яка розповіла про принципи створення освітньо-промислового кластера «Будіндустрія».
      Продовжила виступ керівник семінару Гузюк В. Б., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, яка мала актуальну доповідь на тему: «Принципи, на яких ґрунтується розроблення ДСПТО на основі модульно-компетентнісного підходу».
      Про корегування робочих навчальних програм з професійно-теоретичної підготовки, розроблених відповідно до Державних стандартів на компетентнісній основі з професії «Штукатур» розповіла викладач Новояворівського ВПУ Тхір О. Б.
      Винниченко Д. І., викладач Львівського ВПУ дизайну та будівництва надала практичні рекомендації з досвіду складання навчальних планів та програм з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».
      Габа Л. В., викладач Львівського ЛВПХУ, презентувала учасникам навчально-тематичний план з професії «Лицювальник- плиточник».
      Важливим питанням, що обговорювалися було обрання членів будівельної секції навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.
      Учасники семінару мали можливість ознайомитись із матеріально-технічною базою ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та відвідати Осінній Будівельний Форум у ВЦ «Південний-ЕКСПО». Перед учасниками семінару з презентацією «Функціональне значення освітньо-промислового кластеру «Будіндустрія»» виступив голова кластеру «Будіндустрія» Ростислав Вороновський.
      В рамках Будівельного Форуму проходить три взаємодоповнюючі події: XXXVIII Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XII Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА».
      У Форумі також взяли участь учні груп № 108 та № 208 з професії "Маляр. Лицювальник-плиточник" у супроводі майстрів виробничого навчання Якимчука Н. А. та Кулик М. В. Для учнів проводили демонстрацію інноваційних досягнень в будівельній галузі, презентації останніх розробок у сфері альтернативної енергетики, майстер класи із впровадження новітніх технологій в галузі енергоефективного теплопостачання від вітчизняних та зарубіжних компаній, участь інвестиційних фондів, банківських установ, які представлять ефективні програми кредитування для кінцевого споживача з використання енергоефективного обладнання.

       

           Час додавання : 2018-10-03

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР
викладачів іноземної мови

      02 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у корпусі по вул. І. Федорова, 9 відбувся обласний семінар викладачів іноземної мови на тему: «Компетентнісний підхід до організації навчання на основі ключових компетентностей як результату навчання».
      У семінарі взяли участь близько 50 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Екзаменатор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Алла Юрченко показала презентацію на тему: «Сертифікаційна робота з англійської мови-2018».
      Ольга Ждан, представник CELTA Course (система екзаменів на знання англійської мови з видачею міжнародного сертифіката на основі Кембріджського університету), провела ділову презентацію англійською мовою. Також учасники семінару мали можливість спробувати себе в ролі поетів та отримати призи.
      Оксана Скібицька, представник видавництва «Book House Lviv», презентувала нові словники та підручники «Book House Lviv», а також обговорила з учасниками семінару проблематику говоріння в школах та професійних (професійно-технічних) навчальних закладах, висвітлила питання методики викладання англійської мови на основі книги видавництва Oxford Solution Third Edition, в якій представлені тести, складені за прикладом ЗНО.

           

   Час додавання : 2018-10-02

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ

      Впродовж вересня 2018 р. у навчальному закладі відбулись засідання методичних комісій, метою яких було обговорення плану роботи педагогічних працівників на І семестр 2018-2019 н.р.
      Під час засідань відбулося обговорення актуальних проблем професійної (професійно-технічної освіти). Зокрема, акцентували увагу на перспективі розвитку та впровадження дуальної освіти, та принципах, на яких грунтується розроблення ДСПТО на основі модульно-компетентнісного підходу.
      У кожному засіданні методичних комісій з усіх напрямів підготовки кваліфікованих робітників у навчальному закладі взяла участь директор Бурак І. В., яка наголосила на актуальних питаннях професійної освіти в Україні та Львівській області стосовно перспективи розвитку навчального закладу в умовах сучасної системи освіти.

                Час додавання : 2018-09-27

Автор новини : admin

СЕМІНАР ПЕРУКАРІВ

      26 вересня 2018 р. учні групи № 31 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» разом з майстром виробничого навчання Долішною Мартою відвідали семінар «Креативне фарбування волосся та креативні стрижки» від фірми «luxor Professional», що проходив у виставковому центрі Експо-Південний.
      Семінар проводили: Тетяна Буршилова — провідний бренд-технолог «Luxor Professional» (Болгарія), топ-стиліст, старший викладач філіалу академії перукарського мистецтва «Scuola professionale parrucchieri ed estetisti" (Італія), дипломант міжнародних академій «Tony&Guy» та «Vidal Sassoon» (Лондон), акредитований спеціаліст міжнародної академії перукарського мистецтва «Saint Louis»; Марина Оганисян — перукарр-стиліст, технолог ТМ Luxor в Україні, проходила навчання в Школі Лариси Румянцевої (Україна), в Академії Володимира Тарасюка (Одесса), призер конкурсів на кращий весільний образ.
      Учні отримали багато нових навиків та, порад щодо колористики від талановитих майстрів, дуже багато позитивних емоцій.
      Майстер клас був просто супер!

     
     Час додавання : 2018-09-27

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді

      26 вересня 2018 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяли участь у святі «День відкритих дверей», яке відбулося у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      У програмі свята були презентації та майстер-класи творчих колективів та гуртків Палацу, до яких долучились наші учні та майстри виробничого навчання під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Оксани Франчук та старшого майстра Віри Гошівської.
      Ганна Покоцька та Анна Дацко (інженери ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова») презентували майстер-клас «Виготовлення блокнотів». Майстер виробничого навчання Тетяна Горна з учнями груп №№ 12 та 32 провели майстер-клас «Оздоблення пряників». Наші перукарі — майстер виробничого навчання Світлана Наумець та учні групи № 21 продемонстрували різні способи плетіння кіс.
      Майстер виробничого навчання Ігор Ковальчук з учнями групи № 201 допомогли доставити та розмістити експозицію виставки ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»
      Свято завершилось концертом учасників мистецьких колективів Палацу.

     Час додавання : 2018-09-19

Автор новини : admin

ФОРУМ ВИДАВЦІВ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ
Львівська національна опера

 
      19 вересня 2018 р. працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» на чолі з директором Іриною Бурак відвідали Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, де відбулося урочисте відкриття 25 Національного книжкового «Форуму видавців у Львові».
      Захід відкрила Олександра Коваль — президент ГО «Форум видавців», організатор «Форуму видавців у Львові». З вітальним словом до присутніх звернувся Президент України Петро Порошенко. Після спільного виконання Гімну України п. Порошенко підкреслив роль «Форуму...» в житті української громади, а також подякував організаторам та учасником і привітав переможців конкурсу «Книжка року»
      У відкритті «Форуму...» взяли участь близько тисячі запрошених гостей: видавці, автори, дипломати, журналісти, Голова Верховної ради, Прем’єр-мінстр, Міністр культури, Міністр освіти, голова ЛОДА, голова ЛМР та інші офіційні особи.
      Мер міста Андрій Садовий вручив: подяку — Софії Челяк, програмній директорці 25 Book Forum; відзнаку імені Олени Степанівни — Олександрі Коваль, президенту ГО «Форум видавців»; Золотий Герб м. Львова — Катерині Шевченко, виконавчому директору ГО «Форум видавців». Він сказав: «Кожен з нас собі не уявляє Львів без книжки, без Форуму»
      Захід супроводжувався чудовим концертом. Особливе враження — «неперевершений, дуже динамічний та мегаенергетичний виступ балету „Життя“ зі своєю „Етноеволюцією“» (Оксана Цибух методист ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»)Час додавання : 2018-09-19

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ
Львівський державний Будинок техніки

      19 вересня 2018 р. майстер виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», керівник гуртка «Інтелектуальне дозвілля» Юлія Здобиляк взяла участь у засіданні секції керівників гуртків інтелектуального напрямку, що відбулося у Львівському державному Будинку техніки.
      На цьому засіданні розглядалися питання організації інтелектуальних змагань за схемою «Брейн-ринг», «Кращий ерудит», «Що? Де? Коли?» серед учнів закладів професійної освіти м. Львова та області.
      З словом привітання до гостей звернувся Богдан Гришканич, директор Львівського ВПУ технологій та сервісу, на базі якого відбувався захід.
      Засідання розпочала виконувач обов’язків Львівського державного Будинку техніки Лілія Івашкевич; ведуча Іванна Іванівна виступила про графік проведення та умови участі в обласних іграх на 1-ше півріччя 2018–2019 н. р.; про історію ігор та принципи створення команди розповів Володимир Войтюк; про психологічний клімат у команді прочитала лекцію психолог Будинку техніки Оксана Сайка.

       Час додавання : 2018-09-08

Автор новини : admin

ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ У ЛЬВОВІ
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»

      08 вересня ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» спільно з Кластером видавничої діяльності та поліграфії приєднався до заходу «Дні європейської спадщини у Львові» на тему «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів». Дарія Грицик керівник
гуртка «Історія книгодрукування» провела екскурсію «Від джерел до сьогодення» в Друкарні-музеї Ставропігійського ВПУ м. Львова.
      Гості відвідали Галерею ставропігійців, ознайомилися з історією друкарні та поліграфічної школи, що працює в будівлі по вул. Федорова, 9 з 1586 року, оглянули експозицію «Від Івана Федорова до Ставропігійського інституту», обладнання цеху стереотипів, ділянки ручного складання текстів, лінотип, копіювальну машину «Ера», прободрукарський станок. Охочі мали нагоду зробити відбиток на прободрукарському станку, який належить до спадку Ставропігійського інституту.