IJ, ֲ
  •   
˲
ز

ѯ


Ͳ :

-
?NIEZKA


430

.


     :
   Facebook
   Google+


     

     

          

   
     . 


   ,

    201718 . .
    201617 . .
    201516 . .
    08.2015 .

     

Предметні тижні, дні

Час додавання : 2018-11-09

Автор новини : admin

УКРАЇНСЬКА МОВА — ЄДНАЄ!

      09 листопада 2018 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» долучились до написання традиційного щорічного Радіодиктанту національної єдності, офіційне цьогорічне гасло якого —
#пишеморазом

     

   Час додавання : 2018-11-09

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ
української мови і літератури триває!

      08 листопада 2018 року у переддень Дня української мови і писемності у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» стартував ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
      Завдання, складені викладачами-філологами, заохотили дітей продемонструвати глибину своїх знань з граматики української мови та творчо осмислити актуальні проблеми.
      Переможець І етапу конкурсу імені Петра Яцика візьме участь у обласному конкурсі.

       Час додавання : 2018-11-07

Автор новини : admin

Тиждень української мови і літератури крокує далі!

      07 листопада учні всіх курсів взяли участь у І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
      Завдання для І етапу згаданого конкурсу дали можливість заглибитися в творчість Кобзаря, провести паралелі з сьогоденням.
      Переможець І етапу Шевченкового конкурсу гідно представлятиме навчальний заклад на обласному рівні.

     Час додавання : 2018-11-07

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      З метою поглиблення і систематизації знань про історію рідного краю, підвищення рівня мовної освіти і культури, виховання у молодого українства пошани та поваги до традицій та звичаїв українського народу в рамках тижня української мови та літератури 06 листопада 2018 року учні групи № 21 у супроводі майстра в/н Наумець С. В. та викладача Гриценко Л. М. здійснили краєзнавчо-пізнавальну екскурсію в музей народної архітектури і побуту «Шевченківський гай».

       Час додавання : 2018-11-07

Автор новини : admin

DOCUDAYS UA
мандрує Україною!

      06 листопада 2018 року у рамках тижня української мови і літератури учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» груп № 26, 27 разом із майстром в/н Василишин Д. В., викладачами Савич К. С., Дороша М. С., директором Бурак І. В., заступниками директора Березінською М. Б. та Франчук О. С. взяли участь у XV Міжнародному мандрівному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA.
      Цьогорічний фестиваль проходить в експозиційній частині Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія терору».
      Головна тема фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності.
      Учні зі своїми викладачами мали можливість подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденні.
      Кінострічки «Вихідний» та «Моя щаслива непроста родина» запропонували подивитись на питання нерівності з різних позицій — не лише через кіно, а й через просвітницькі та правозахисні дискусії.

     

   


Час додавання : 2018-11-06

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ
української мови і літератури

      05 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» літературно-пісенним марафоном розпочався тиждень української мови і літератури, який провели учні групи № 11 під керівництвом викладача Цибух О. М. та керівника гуртка Заруми Р. С.

     

Далі буде…


Час додавання : 2018-10-24

Автор новини : admin

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КУХАРЯ

      Учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» долучилися до святкування Міжнародного Дня кухаря і кулінара, який відзначають у всьому світі 20 жовтня з 2004 р.
      З метою профорієнтації та піднесення престижу професії «Кухар» у навчальному закладі протягом двох тижнів було проведено низку заходів у рамках відзначення Міжнародного Дня кухаря:
      — 16 жовтня учні групи № 12 з професії «Кухар. Офіціант» у супроводі майстрів виробничого навчання Тетяни Горної, Іванни Харатон, Людмили Цяпути та викладача Катерини Войтехівської відвідали ХІХ Міжнародну виставку «ТурЕКСПО-2018», що проходила в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.
      — 19 жовтня у навчальному закладі класні керівники провели виховні години на тему: «Професія кухаря — престижна та перспективна».
      — 23 жовтня у навчальному закладі відбувся «Кулінарний ярмарок». Учні груп № 12, 22, 32, 34, які навчаються за професією «Кухар. Офіціант» під керівництвом майстрів в/н Цяпути Л. М., Харатон І. В., Горної Т. В. та Петришин Г. Б. приготували кулінарні вироби та частували учнів, працівників і гостей заходу.

       Час додавання : 2018-10-24

Автор новини : admin