ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Предметні тижні, дні

Час додавання : 2018-11-09

Автор новини : admin

УКРАЇНСЬКА МОВА — ЄДНАЄ!

      09 листопада 2018 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» долучились до написання традиційного щорічного Радіодиктанту національної єдності, офіційне цьогорічне гасло якого —
#пишеморазом

     

   Час додавання : 2018-11-09

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ
української мови і літератури триває!

      08 листопада 2018 року у переддень Дня української мови і писемності у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» стартував ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
      Завдання, складені викладачами-філологами, заохотили дітей продемонструвати глибину своїх знань з граматики української мови та творчо осмислити актуальні проблеми.
      Переможець І етапу конкурсу імені Петра Яцика візьме участь у обласному конкурсі.

       Час додавання : 2018-11-07

Автор новини : admin

Тиждень української мови і літератури крокує далі!

      07 листопада учні всіх курсів взяли участь у І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
      Завдання для І етапу згаданого конкурсу дали можливість заглибитися в творчість Кобзаря, провести паралелі з сьогоденням.
      Переможець І етапу Шевченкового конкурсу гідно представлятиме навчальний заклад на обласному рівні.

     Час додавання : 2018-11-07

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      З метою поглиблення і систематизації знань про історію рідного краю, підвищення рівня мовної освіти і культури, виховання у молодого українства пошани та поваги до традицій та звичаїв українського народу в рамках тижня української мови та літератури 06 листопада 2018 року учні групи № 21 у супроводі майстра в/н Наумець С. В. та викладача Гриценко Л. М. здійснили краєзнавчо-пізнавальну екскурсію в музей народної архітектури і побуту «Шевченківський гай».

       Час додавання : 2018-11-07

Автор новини : admin

DOCUDAYS UA
мандрує Україною!

      06 листопада 2018 року у рамках тижня української мови і літератури учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» груп № 26, 27 разом із майстром в/н Василишин Д. В., викладачами Савич К. С., Дороша М. С., директором Бурак І. В., заступниками директора Березінською М. Б. та Франчук О. С. взяли участь у XV Міжнародному мандрівному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA.
      Цьогорічний фестиваль проходить в експозиційній частині Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія терору».
      Головна тема фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності.
      Учні зі своїми викладачами мали можливість подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденні.
      Кінострічки «Вихідний» та «Моя щаслива непроста родина» запропонували подивитись на питання нерівності з різних позицій — не лише через кіно, а й через просвітницькі та правозахисні дискусії.

     

   


Час додавання : 2018-11-06

Автор новини : admin

ТИЖДЕНЬ
української мови і літератури

      05 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» літературно-пісенним марафоном розпочався тиждень української мови і літератури, який провели учні групи № 11 під керівництвом викладача Цибух О. М. та керівника гуртка Заруми Р. С.

     

Далі буде…


Час додавання : 2018-10-24

Автор новини : admin

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КУХАРЯ

      Учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» долучилися до святкування Міжнародного Дня кухаря і кулінара, який відзначають у всьому світі 20 жовтня з 2004 р.
      З метою профорієнтації та піднесення престижу професії «Кухар» у навчальному закладі протягом двох тижнів було проведено низку заходів у рамках відзначення Міжнародного Дня кухаря:
      — 16 жовтня учні групи № 12 з професії «Кухар. Офіціант» у супроводі майстрів виробничого навчання Тетяни Горної, Іванни Харатон, Людмили Цяпути та викладача Катерини Войтехівської відвідали ХІХ Міжнародну виставку «ТурЕКСПО-2018», що проходила в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.
      — 19 жовтня у навчальному закладі класні керівники провели виховні години на тему: «Професія кухаря — престижна та перспективна».
      — 23 жовтня у навчальному закладі відбувся «Кулінарний ярмарок». Учні груп № 12, 22, 32, 34, які навчаються за професією «Кухар. Офіціант» під керівництвом майстрів в/н Цяпути Л. М., Харатон І. В., Горної Т. В. та Петришин Г. Б. приготували кулінарні вироби та частували учнів, працівників і гостей заходу.

       Час додавання : 2018-10-24

Автор новини : admin