ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Навчально-практичний
центр «ŚNIEZKA»


430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2018-11-29

Автор новини : admin

ПОКАЗ КІНОСТРІЧКИ

      28 листопада 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» груп № 17 та № 36 разом із майстрами в/н Здобиляк Ю. Б. та Папою О. П. відвідали
Львівську обласну бібліотеку для юнацтва імені Романа Іваничука, де переглянули фільм «Гніздо горлиці».
      Показ стрічки відбувався в рамках «Тижня толерантності та інклюзії» в бібліотеці.
      Художній фільм "Гніздо горлиці" вийшов на екрани у 2016 році. Цю кінострічку адаптовано в рамках соціально-культурного проекту "Кіно для незрячих: художній фільм "Червоний" та інші".

     Час додавання : 2018-11-26

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      23 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулись традиційні загальноучилищні учнівські збори.
      Тема зборів: «Підвищення рівня відповідальності учнів».
      На учнівські збори була запрошена Ольга Ковальчук, старший інспектор з ювенальної превенції, яка розповіла учням про адміністративну та кримінальну відповідальність.
      Про роботу ради профілактики та учнівського парламенту доповіла Оксана Франчук, заступник директора з навчально-виховної роботи. Були відзначені учні, які зайняли призові місця в обласних та всеукраїнських конкурсах.
      З доповіддю до Дня пам’яті жертв Голодомору виступив викладач історії Дорош М. С.
      Директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак розповіла учням про Закон відповідальності: «Людина — це віддзеркалення світу. Ніхто, окрім нас, не несе відповідальності за свої дії, що є наслідком думок. Якщо існує проблема, то вона у твоєму мисленні».

         Час додавання : 2018-11-21

Автор новини : admin

ДЕНЬ ГІДНОСТІ
у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»

      21 листопада 2018 року у ДНЗ "Ставропігійське ВПУ м. Львова" відбувся захід присвячений Дню Гідності та Свободи.
      В ці дні 100 років назад Україна була у вогні. Революційні потрясіння, інтервенція принесли в Україну смерть, кров і бідування народу. Падали великі імперії, народжувалися нові незалежні держави. В таких умовах стало можливим спробувати відновити історичну справедливість на галицьких землях.
      Першого листопада 1918 року проголошено ЗУНР. Ця видатна історична подія продемонструвала незламну волю українців до незалежності, відкрила шлях до спільної боротьби галичан та наддніпрянців за соборність.
      ЗУНР прагнула відродити українську національну державність, створити широкі можливості для повноцінного національно-державного, економічного і культурного життя українців. Логічним результатом діяльності ЗУНР стало проголошення 22 січня 1919 року Акту Злуки українських земель, що відзначається сьогодні на державному рівні як день Соборності України.
      Символічним є те, що Ставропігійський інститут також причетний до подій столітньої давності.
      Міністр уряду ЗУНР Іван Макух пише у своїх спогадах про обставини праці уряду: «Державний секретаріат і Національна Рада урядували безпосередньо в будинку «Просвіта». Кухня для них була в Ставропігії. Увесь уряд тут спав, харчувався і працював. На вулицях міста йшов бій. Було небезпечно проходити вулицями, бо всюди літали кулі. Я мав справу на вулиці Зеленій, то ледве попід мурами туди дійшов. Серед таких обставин неможливо було правильно вести державно - творчу працю. Найважливіше було те, що уряд не мав належного зв’язку з провінцією».
      Проголошення ЗУНР мала і має сьогодні для українського народу велике політичне та ідеологічне значення: зросла національна свідомість українців та закріпилося почуття національної гідності, які через століття передалися нашому теперішньому поколінню незламних борців за волю України - Героям Небесної Сотні та учасникам АТО.
      Сьогодні Україна відзначає 5 річницю Євромайдану — День Гідності і Свободи. Вперше цей день як святковий був відзначений у 2005 році, за указом президента України Віктора Ющенка.
      Підставою став початок Помаранчевої революції у 2004 році. Тоді свято було назване Днем Свободи і під таким іменем проіснувало протягом шести років — до 2011 року. Новий президент України Віктор Янукович скасував указ свого попередника.
      Однак історія наполеглива — так сталося, що саме 21 листопада 2013 р. українці знову вийшли на майдан, щоб висловити невдоволення владою. Приводом стала раптова відмова президента від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
      На пропозицію журналіста М. Найєма вийти на головну площу країни відгукнулися тисячі киян. Це стало початком Євромайдану, який пізніше переріс у Революцію Гідності і призвело до втечі чинної влади, кривавої бійні на Інститутській, спалаху сепаратизму на Сході країни і АТО.
      13 листопада 2014 року президент Петро Порошенко підписав Указ «Про День Гідності і Свободи», де зазначено, що свято відзначатиметься щорічно 21 листопада — у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчева революція та Революція Гідності.
      Як і тоді, сьогодні відбувається процес національного державотворення проте в умовах російської військової агресії.
      Нині українські воїни на східних рубежах так само як і козацтво, Січові стрільці, герої Крут, повстанці ОУН - УПА, Герої Небесної Сотні та тисячі патріотів, імена яких нам і досі невідомі, відстоюють незалежність та соборність України.
      Будьмо вірними національній ідеї, пам’ятаймо та вшановуймо героїв, які своїм життям довели відданість Україні. Нехай на нашій багатостраждальній землі запанує мир, а непохитна віра в перемогу єднає нас та дає наснагу для нових звершень на благо нашої Батьківщини.
      Слава Україні!

     

   

Дякуємо викладачу Дорошу М. С. та керівникам гуртків Зарумі Л. В. та Зарумі Р. С. за належну організацію та проведення патріотичного заходу.


Час додавання : 2018-11-02

Автор новини : admin

ВІДКРИТТЯ
пам’ятника героям ЗУНР та УГА

      01 листопада 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» груп № 102, № 107 та учнівський парламент навчального закладу у супроводі майстрів в/н Легкого І. М., Мов’яка Ю. О. та заступника директора з навчально-виховної роботи Франчук О. С. побували на відкритті пам’ятника героям Західноукраїнської Народної Республіки та Української Галицької Армії.
      В урочистостях взяли участь перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, генпрокурор Юрій Луценко та голова Львівської ОДА Олег Синютка.
      Урочисте відкриття пам’ятного знаку заввишки понад 8 метрів розпочалося зачитуванням Відозви Української Національної Ради до мешканців Галичини, про проголошення Західноукраїнської Народної Республіки та театралізованою присягою Січових Стрільців.
      Присутні під супровід оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного спільно виконали Державний Гімн України, а потім вшанували хвилиною мовчання усіх героїв, які склали голови у боротьбі за незалежність України.

       

       Час додавання : 2018-10-22

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКОМ
Максом Кідруком

      19 жовтня 2018 року учні груп № 16, 26, 11 у супроводі викладачів Савич К. С., Лефменко М. В. та майстра виробничого навчання Цабан В. В. мали зустріч з письменником Максом Кідруком у 
Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука.
      Письменник Макс Кідрук знову вирушив в масштабний тур обласними центрами та маленькими містечками України, аби зустрітися з читачами та презентувати роман «Де немає Бога».
      Учні мали можливість придбати книгу, а також отримати автограф від автора.

       Час додавання : 2018-10-19

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      18 жовтня 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальні збори учнів навчального закладу, де розглядалися питання про належне дотримання дисципліни та виконання правил внутрішнього розпорядку, а також було підведено
підсумки спортивно-мистецького свята «Козацькі забави», яке було присвячено Дню захисника України та Українського козацтва.


Час додавання : 2018-10-19

Автор новини : admin

«ОСІНЬ ЧАРИ НЕСЕ НА КРИЛІ»

      18 жовтня 2018 року у
Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді відбулося свято осені «Осінь чари несе на крилі».
      В осінньому балі для представлення маскарадної маски взяла участь учениця групи № 21 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ференц Ірина, створивши неперевершений образ Осені та продемонструвавши його на сцені палацу у супроводі учня групи № 32 Серванського Назара.
      Також на святковому концерті виступила учениця гр. № 21 Маркевич Христина із піснею «Співаймо разом, співаймо всі».
      Всіх учасників нагородили дипломами.

     Час додавання : 2018-10-11

Автор новини : admin

КНИГА СПРАВЖНЬОГО ВОЇНА

      10 жовтня 2018 року учні І-го курсу, які проживають в гуртожитку разом із вихователем Софією Чичкевич відвідали презентацію нової книги відомого львівського журналіста і бійця АТО Влада Якушева під назвою «Карателі».
      Захід відбувся у 
Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука — пл. Ринок, 9.
      Книга написана автором з власного досвіду. У творі змальоване справжнє життя воїнів на передовій — без прикрас, таким, як воно є.
      Перед присутніми виступив автор — Влад Якушев. Він щиро та емоційно розповідав про життя воїнів, зокрема зворушливі історії про вірних чотирилапих друзів бійців.
      Деякі кумедні історії з військового побуту викликали усмішку.
      У творі Влад Якушев торкається багатьох моральних проблем, що близькі та зрозумілі кожній людині — таких, як проблема вибору, проблема відповідальності, почуття обов’язку перед іншими.
      Наприкінці зустрічі автор зачитав уривок твору, де йшлося про прощання із загиблим воїном.

       

Дякуємо організаторам заходу за цікаву зустріч з письменником.


Час додавання : 2018-10-09

Автор новини : admin

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

      08 жовтня 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівника освіти.
      Талановиті учні мали можливість привітати педагогів та працівників закладу.
      В концертній програмі взяли участь учні І-ІV курсів, ансамбль викладачів та зі словом привітання виступила директор навчального закладу Ірина Бурак.

           
 

      Дякуємо керівникам гуртків Людмилі та Роману Зарумам за чудову атмосферу на святі.


Час додавання : 2018-09-28

Автор новини : admin

ДЕНЬ ТУРИЗМУ

      27 вересня світ відзначає День туризму. Працівники та учні Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» приєдналися до цієї події.
      Учні груп № 17 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та № 27 «Агент з організації туризму» разом з директором Іриною Бурак, заступником директора з виховної роботи Оксаною Франчук, викладачем спецтехнологій Наталією Добрій та майстрами виробничого навчання Дарією Василишин та Юлією Здобиляк інтенсивно та насичено відмітили це свято. Вони побували на оглядовій ескурсії Чудо поїздом, що проходить центральною частиною міста, а також в центрі туристичної інформації, де дізналися про роботу центру з туристами.
      До екскурсії, яка продовжилася музеї етнографії та художнього промислу, приєдналися учні групи № 36 «Палітурник. Друкар. ОКН» і майстер виробничого навчання Ольга Папа.
      Потім учні у супроводі заступника директора Галини Филипович, викладача, майстрів виробничого навчання відвідали
БІБЛІОТЕКУ НА РИНКУ ім. Романа Іваничука, де відбулась зустріч з режисером театру ім. Заньковецької — Вадимом Івановичем Сікорським.
      Також учениці групи № 27 Марта Гаврилюк та Вероніка Возна разом з Людмилою Зарумою (музкерівник) відвідали Львівську обласну спілку письменників, де виступали з відомі поетеси Марія Людкевич та Надія Стрем. Представникам нашого навчального закладу дуже сподобалось знайомство з митцями та їх творчістю.

       
       Час додавання : 2018-09-27

Автор новини : admin

ВІДВІДУВАННЯ СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ
Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді

      26 вересня 2018 року учні І-го курсу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які проживають в гуртожитку, під керівництвом вихователя Софії Чичкевич, відвідали святковий концерт з нагоди Дня відкритих дверей у Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      У заході взяли участь чимало вокальних та танцювальних колективів закладів ПТО Львівщини, митців художнього слова. Глядачі мали нагоду почути відомі хіти Злати Огнєвіч та Олега Винника у виконанні молодих талановитих співаків.
      Особливо вразили виступи Львівського театру тіней із виставою за мотивами давньоіндійського епосу «Рамаяна», а також Театру моди та вокального дуету «Перше почуття».
      Наприкінці концерту глядачів очікував надзвичайно приємний сюрприз — виступи відомої української співачки Андріани та лідера гурту «Цвіт кульбаби» Василя Марущака із молодіжними хітами. Учням також запам’яталися запальні танці заслуженого ансамблю України «Юність».
      Висловлюємо велику подяку організаторам концерту за незабутні враження та яскраві емоції.Час додавання : 2018-09-20

Автор новини : admin

ТРЕНІНГ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

      19 вересня 2018 р. представники громадської організації
«Курси першої домедичної допомоги САВ» студентки Львівського національного медичного університету Соломія та Христина провели для учнів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» тренінг з Основ безпеки життєдіяльності.
      Під час проведення тренінгу були розглянуті актуальні питання про надання першої домедичної допомоги:
      — при втраті свідомості;
      — травмах;
      — при охолодженні;
      — при опіках.
      Цей захід був першим у 2018–2019 навчальному році проведений спільно з ГО «САВ». В майбутньому буде продовжена співпраця між навчальним закладом та представниками громадської організації з метою поглиблення знань учнів з основ безпеки життєдіяльності та навичок їх практичного застосування.
      Тренінг організовано адміністрацією НЗ спільно з компанією «Розумне місто».

       Час додавання : 2018-09-19

Автор новини : admin

ЛЬВІВ З ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ

      18 вересня 2018 р. учні групи № 27 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у супроводі класного керівника Дарії Василишин здійснили подорож-екскурсію «Львів з пташиного польоту».
      Мандрівники відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів
«Тюрма на Лонцького». Цей меморіал твориться для наступних поколінь не як нагадування трагедії, а як символ незламності визвольної боротьби українців. Актуальним завданням музею є формування комунікаційної моделі як основи для переосмислення досвіду минулого у сучасності (тут-і-тепер) задля впливу на проектування майбутнього.
      Потім учні підялися на оглядовий майданчик храму Ольги і Єлизавети, розташований на висоті 80 метрів — його ремонтували понад 5 років. Ще планується відновити дві вежі, розташовані в церкві. На одній з них буде встановлено годинник, який тут, за словами істориків, був до війни.
      Місто як на долоні — з останніх сходинок храму, які ведуть на дах будівлі, добре видно унікальний краєвид міста Лева, недоступний з інших висотних будівель міста. Зокрема, можна побачити район Привокзального ринку, а також площу перед пам’ятником Степанові Бандері.
      Ось така мандрівка — «Львів з пташиного польоту» в часі та просторі.

       Час додавання : 2018-09-08

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЇ ІСТОРІЇ ХВОРОБ
(для учнів професії «Агент з організації туризму»)

 
      7 вересня 2018 року учні групи № 27, «Агент з організації туризму», разом з майстром виробничого навчання Василишин Дарією Василівною, відвідали
Музей історії хвороб Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
      Екскурсію провів кандидат наук, доцент Володимир Вовк. Він дуже цікаво розповів та продемонстрував, як впливають різні хвороби на органи людини, а особливо наголосив — як негативно відбиваються шкідливі звички на їх стані та здоров’ї.

      Дякуємо п. Володимиру Вовку за цікаву та актуальну екскурсію.Час додавання : 2018-09-06

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
Личаківським цвинтарем
(для учнів професії «Агент з організації туризму»)

      6 вересня 2018 учні групи № 27, що навчаються професії «Агент з організації туризму» у супроводі майстра виробничого навчання Дарії Василишин відвідали
Личаківський цвинтар — музей надмогильної скульптури і архітектури під відкритим небом.
      Упродовж екскурсії майбутні «агенти» дізналися багато нового для себе про життя та творчість видатних людей.

     Час додавання : 2018-09-03

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

      У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 03.09.2017 р. урочисто розпочався новий 2018–2019 навчальний рік.
      Учнів, батьків, працівників та гостей поблагословив о. Андрій. Директор навчального закладу Ірина Бурак виступила з вітальним словом. Учні, що приєдналися до великої родини ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» склали урочисту «Присягу ставропігійця».
      Перший урок для першокурсників провела викладач Мирослава Лефменко. Тема уроку «Нам є ким гордитися».
      Заступник директора з навчально-виробничої робти Галина Филипович зачитала наказ про зарахування учнів і розподіл за навчальними групами. Майстри виробничого навчання та класні керівники запросили першокурсників до навчальних кабінетів.
      Захід супровожувався святковим концертом.
      По закінченні свята директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак провела перші в цьму навчальному році загальноучилищні батьківські збори.

       
       

      Дякуємо організаторам та учасникам за чудове свято!