ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Екскурсії професійного спрямування

Час додавання : 2019-12-12

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      12 грудня 2019 року учні групи 302 спеціальності «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова, у супроводі майстрів в/н Сергія Гавришка, Юрія Мов’яка, заступника директора з НВирР Галини Филипович та ст. майстра Галини Войтехівської побували на підприємстві ТзОВ «ЛАТП-14631».
      Надзвичайно цікаву та пізнавальну екскурсію для наших учнів, майбутніх фахівців автослюсарної галузі, провів начальник автотранспортної майстерні Роман Ціцький.

                                       Час додавання : 2019-10-31

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
до Меморіалу пам'яті Героїв Небесної сотні

      Пам'ятати — це обов'язок кожного свідомого українця, пам'ятати тих Героїв, які прагнули здобути усе, щоб у нас було достойне майбутнє і віддали за цю мрію найдорожче — своє життя.
      31 жовтня 2019 року учениці 11 групи разом із майстром в/н Ганною Бербекою та класним керівником Наталею Добрій вшанували загиблих під час Революції Гідності.

 
Час додавання : 2019-10-30

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
на XIII спеціалізовану виставку
«Готельний та ресторанний бізнес»

      30 жовтня 2019 року учні групи №12 у супроводі майстра виробничого навчання Жанни Кармазин та класного керівника Людмили Цяпути відвідали міжнародну виставку-ярмарок «ТурЕКСПО» та спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес» .
      Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес» — це головна подія індустрії гостинності в Західному регіоні України, місце зустрічі постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу та їх безпосередніх споживачів.
      Саме тут можна побачити і отримати багато цікавих пропозицій і оригінальних товарів, ознайомитися з останніми новинками. На якій би стадії облаштування або роботи ваш заклад не знаходився, виставка завжди подарує вам кілька чудових ідей.

     
     
Час додавання : 2019-10-23

Автор новини : admin

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

«А сотню вже зустріли небеса
Й заплакав Бог, побачивши загін:
Спереду — сотник, молодий, вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній сивий-сивий...» (Людмила Максимюк)


      Учні групи 16 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» разом із майстром в/н Ольгою Папою прийшли вклонитись Небесній Сотні — 23 жовтня 2019 року до Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні.

 
Час додавання : 2019-10-22

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ


      Екскурсії – одна з форм не тільки навчання, але і виховання, тому з метою ознайомлення з містом, 22 жовтня 2019 року учні 17 групи разом із майстром в/н Дарія Василишин відвідали Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні, а також провели оглядову екскурсію на Високий Замок.
      Такі заходи сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню любові до рідного краю, а також збагаченню знань про рідний край. Після екскурсії учні отримали масу задоволення)

     Час додавання : 2019-10-09

Автор новини : admin

ОСІННІЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ

      9 жовтня 2019 року на Львівщині стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум.
      Захід відвідали представники навчального закладу — учні гр. № 301, 208, 108 у супроводі майстрів виробничого навчання Ігоря Ковальчука, Назара Якимчука, Ярослава Бачинського та ст. майстра Галини Войтехівької.
      Участь в урочистому відкритті взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод. Традиційний для Львівщини Осінній Будівельний форум є майданчиком не лише для представлення новітніх матеріалів та технологій у сфері будівництва, розвитку енергозберігаючих технологій та інновацій у суміжних галузях, але й місцем для доброї дискусії. Будівельний Форум об’єднує виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів з архітекторами, підрядниками та інвесторами в західному регіоні країни.
      Будівельний форум є також місцем зустрічі з партнерами. А таким вже продовж багатьох років є Кластер будівельників «Будіндустрія». Голова кластеру Ростислав Вороновський та представник Олександр Мирний поділилися досвідом у сфері енергоефективності.
      На будівельній виставці презентують сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію понад 100 компаній з України та з-за кордону.

         Час додавання : 2019-09-20

Автор новини : admin

BookForumLviv

      20 вересня 2019 року учні групи №26 та №527 у супроводі майстрів в/н Андрія Мисака та Юлії Яремчук відвідали «26 Форум видавців у Львові». Фокусною темою цьогорічного «Форуму...» є «Відшукування причетного», на що організаторів надихнув однойменний вірш Грицька Чубая.
      BookForum проводиться з 1994 року і за цей час став найбільшим культурним фестивалем в Україні завдяки постійній популяризації читання, книжки і літератури, однією з найважливіших літературних і книжкових подій України і Центрально-Східної Європи, яка творить тенденції на рік.
      Захід є відкритим для публіки книжковим фестивалем, тому кожен охочий може відвідати події та поспілкуватися з учасниками.

     

       


      Велика подяка Катерині Шевченко та організаторам «Форуму видавців» за надання можливості нашим учням і працівникам безкоштовно відвідати чудовий фестиваль.Час додавання : 2019-09-17

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ДО МЕМОРІАЛУ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

      2 вересня учні групи 527 у супроводі майстра в/н Яремчук Юлії відвідали Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні та вшанували пам'ять загиблих в ході Революції Гідності, а також війни на Сході України.
      Сам Меморіал розташований на перехресті вулиць Кривоноса – Замковій. Варто зазначити, що Львів став першим містом в Україні, де збудували настільки масштабне пам’ятне місце.