ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Екскурсії загальноосвітнього спрямування

Час додавання : 2020-03-02

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСЛУЖЕНИМ АРТИСТОМ УКРАЇНИ

      2 березня 2020 року учні 17 групи разом із майстром в/н Дарією Василишин відвідали у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука зустріч в межах нового проєкту #Книга_сцена_екран, яка відбулася із заслуженим артистом України, актором Львівського театру «Воскресіння» Петром Микитюком, який у фільмі «Наші котики» зіграв роль «Професора».
      Актор розповів цікаві моменти, які відбувалися під час зйомок, а також про те, що зібралася дуже гарна команда, навіть після закінчення зйомок актори, які зіграли головні ролі, спілкуються, телефонують один одному, обмінюються новинами. «Ми постійно сміялися, жартували під час зйомок, — каже Петро Микитюк. – На війні теж хлопці жартують, розважають один одного, тому що інакше вони б не вижили».
      «Наші котики» — не перший фільм у творчому доробку актора. У 1989 році на екрани вийшов фільм «Поза межами болю», де він теж зіграв головну роль. Потім були епізодичні ролі у «Таємному щоденнику Симона Петлюри» і в «Шляхетних волоцюгах».
      Із захопленням розповідав Петро Микитюк про роботу в театрі, про те, що вдячний за кожну роль, яку йому довіряє режисер. А ще пан Петро надзвичайно вдячний глядачам, які приходять на вистави.
      Наших читачів цікавило, чи важко вживатися в ролі, як почувається актор, коли вдягає ходулі для вуличних вистав, чи відвідує вистави інших театрів… На запитання, про що він мріє, Петро Микитюк відповів: «Мрію, щоб мій онук говорив українською мовою» (онук актора живе з батьками за кордоном і спілкується англійською мовою).
      До слова, «наші котики» — так наших військових на передовій називають волонтери, які їздять до них із гуманітарною допомогою. А сон ще одного головного героя з позивним «Літо» про те, як горить Кремль, — не вигадка. Такі сни сняться мало не кожному нашому бійцеві на передовій.

     Час додавання : 2020-02-26

Автор новини : admin

«Я ЖИВА! Я БУДУ ВІЧНО ЖИТИ...»

      26 лютого 2020 року учні груп № 21 і № 202 в супроводі викладача української літератури Людмили Гриценко та майстра виробничого навчання Богдани Глинської відвідали
Львівську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Романа Іваничука, де звучало палке Лесине слово з уст юних акторів Театральної майстерні «ArtEra» (керівники – Андріана Курілець і Сергій Гоменюк), які представили літературний перформанс «Я жива! Я буду вічно жити!..», присвячений 149 дню народженню Лесі Українки. Талановито, емоційно і переконливо діти декламували відомі рядки поетеси, які відгукувалися у серцях присутніх.
         Час додавання : 2019-11-05

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      5 листопада 2019 року в рамках уроку «Охорона праці» викладач Гошівська Віра Михайлівна та майстер в/н Василишин Дарія Василівна разом із учнями групи № 17 відвідали пожежно-технічну виставку при Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.
      Учні мали можливість ознайомитись з історією пожежної справи; прослідкувати за розвитком пожежно-рятувальної служби Львівщини із сивої давнини до сьогодні; дізнатись про основні причини виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, засоби та способи їх ліквідації, методи запобігання, про рекомендації для населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях; повторити правила пожежної безпеки загалом, а також ті, що стосуються роботи з електроприладами.

 Час додавання : 2019-10-18

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      18 жовтня 2019 року учні групи № 11 з професії «Перукар» під керівництвом викладача Филипович Галини Іванівни, в рамках вивчення предмету «Охорона праці», відвідали пожежно-технічну виставку.
      Екскурсія була цікавою і пізнавальною. Учні дізналися історію зародження пожежної справи у Львові, повторили правила безпечної поведінки з вогнем, згадали сумну історію Чорнобиля.