ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Конференції, семінари, виставки, зустрічі

Час додавання : 2020-03-12

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР
викладачів професійно-теоретичної підготовки
та майстрів виробничого навчання з професії «Агент з організації туризму. Адміністратор»

      12 березня 2020 року майстер в/н Дарія Василишин взяла участь у проведенні обласного навчально-практичного семінару для викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання з професії «Агент з організації туризму Адміністратор» у Львівському вищому професійному училищі торгівлі та сфери послуг на тему «Створення системи різностороннього взаємовигідного соціального партнерства при підготовці майбутніх фахівців готельно-туристичної сфери»..

       Час додавання : 2020-02-27

Автор новини : admin

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД «УСПІШНА КАР’ЄРА»

      Правильний вибір професії – це запорука успіху. Однак, більшість батьків при виборі майбутнього фаху своїй дитині часто керуються стереотипами, які варто долати і орієнтуватись на вподобання дитини, обираючи ту професію, яка відкриє шлях до успішної кар’єри.
      Профорієнтаційний пілотний проєкт «Успішна кар’єра» за ініціативи Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, має на меті виправити дану ситуацію і подарувати можливість пізнати світ професій учнівській молоді. Серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти , які з радістю підтримали таку корисну ініціативу та приймають участь у проєкті – ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» на чолі з директором Іриною Бурак. Колектив навчального закладу обрав собі партнером ЗСШ № 91 м. Львова, який повністю розділяє думку організаторів проєкту «Успішна кар’єра». Тож, першим етапом було підписання, 30 січня 2020 року, Меморандуму про партнерство між двома навчальним закладами, а також Львівським обласним центром зайнятості та Асоціацією «Кластер Будіндустрія», щодо важливості профорієнтаційних заходів для школярів, аби допомогти кожному зорієнтуватися у складному, проте захоплюючому світі професій. Другим етапом стало поглиблене тестування школярів проведене Львівським обласним центром зайнятості за результатами якого, були сформовані 7 учнівських груп за сферами професійного спрямування.
      Під час третього етапу, 27 лютого 2020 року, спільними зусиллями Львівського обласного центру зайнятості, Асоціації «Кластер Будіндустрія» та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області в ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м.Львова» відбувся профорієнтаційний захід «Успішна кар'єра» в якому взяли участь учні ЗОШ № 91 м.Львова та інших загальноосвітніх шкіл. Зустріч школярів із учнями училища, педагогічним колективом та роботодавцями відбулась у дружній та невимушеній атмосфері. Заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук організувала мотиваційний захід у форматі гри Що?Де?Коли? ознайомлюючи присутніх з професіями, які здобувають учні в навчальному закладі. Школярі долучилися до цікавих майстер-класів, які продемонстрували майстри виробничого навчання та учні училища.
      Спілкуючись зі учнівською аудиторією, заступник голови Асоціації «Кластер Будіндустрія» Олександр Мирний наголосив на позитивній мотивації щодо свідомого вибору професії. Аби діти побачили на власні очі технологічний процес на будівництві та поспілкувались із майстрами, роботодавець запросив школярів, які обрали напрям будівництво, а саме професію маляра, столяра та слюсаря на оглядову екскурсію для демонстрації будівельного об’єкта. Відтак, усі присутні на заході мали змогу ще раз переконатися в тому, що такі проекти надзвичайно важливі, адже вони не лише дають змогу підростаючому поколінню ближче ознайомитись з різними професіями, а й краще зрозуміти всю необхідність та важливість правильно обраної справи.

                             


Час додавання : 2020-02-25

Автор новини : admin

СЕМІНАР
для учнів спеціальності «Перукар (перукар-модельєр)»

      25 лютого 2020 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» із учнями спеціальності «Перукар (перукар-модельєр)» (групи № 11, 15, 21 та 31) провела зустріч успішна підприємиця, перукар, власниця салону «Palamare style & heaith hair studio» Юлія Паламар на тему: «Розвиток перукарського мистецтва в Україні».
      Пані Юлія розповіла майбутнім фахівцям про важливість та затребуваність перукарів на сучасному ринку праці, а також розповіла про свою студію, яку планує розширювати та набирати нові кадри, які зможуть розвиватися не тільки як перукарі, але й розширювати свої горизонти як особистість.
      Учениці були в захваті від зустрічі, адже дізналися багато цікавого та нового безпосередньо від успішної майстрині перукарської справи.
       Час додавання : 2020-02-25

Автор новини : admin

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
викладачів професійно-теоретичної підготовки
та майстрів виробничого навчання деревообробного напряму

      25 лютого 2020 року в Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся обласний навчально-практичний семінар для викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання деревообробного напряму на тему «Розвиток професійних компетентностей учнів на уроках виробничого та теоретичного навчання».
      Із вітальним словом до учасників семінару виступили методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області В. Б. Гузюк та директор училища І. В. Бурак.
      У теоретичній частині семінару І. М. Ковальчук, майстер виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», представив урок з виробничого навчання на тему: «Нанесення лакофарбового покриття на поверхню деревини». Після цього Б. М. Ромців, майстер виробничого навчання Львівського ВПУ дизайну та будівництва подільвся досвідом із формування професійних знань і умінь на уроках виробничого навчання з професії «Реставратор виробів з дерева», Л. С. Дудурич, викладач Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесел, розповів про активацію розумової діяльності учнів на уроках професійно-теоретичної підготовки з професії «Столяр будівельний».
      На завершення теоретичної частини методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області І. Р. Руханська наголосила на певних аспектах порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, а директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» І. В. Бурак розповіла про критерії оцінювання професійно-практичної підготовки.
      Опісля підведення підсумків семінару І. М. Ковальчук, майстер виробничого навчання 1 категорії ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», наочно поділився професійним досвідом з організації і проведення виробничого навчання у закладі професійно-технічної освіти.
      У семінарі взяли участь 26 викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання деревообробного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти, котрі під час засідання активно ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем та ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу.

             Час додавання : 2020-02-06

Автор новини : admin

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

      6 лютого 2020 року у ДНЗ «Олеський професійний ліцей» відбувся навчально «Підвищення зацікавленості та розвиток креативного мислення учнів через використання нестандартних уроків та інтерактивних технологій». Від нашого навчального закладу семінар відвідала методист Оксана Цибух.
      Викладачі Олеського ПЛ підготували урок-екскурсію на тему «Бутове мурування стін і фундаментів «під лопатку»». В уроці було поєднано історію замку із спецтехнологією.
                 
Час додавання : 2020-01-30

Автор новини : admin

ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДОМУ ПРО ПАРТНЕРСТВО

      30 січня 2020 року січня, у приміщенні Львівського обласного центру зайнятості зібралися соціальні партнери — директор ЛОЦЗ Василь Барилюк, його заступник Оксана Іванчук, представники асоціації «Кластер Будіндустрія», ДНЗ «Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова», середньої загальноосвітньої школи № 91, громадської організації «Кадрова біржа» — задля того, щоб підписати Меморандум про партнерство. Документ передбачає об'єднання зусиль зацікавлених у співпраці сторін для зменшення дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили у професійно-кваліфікаційному і кількісному вимірах шляхом проведення активної профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, популяризації затребуваних на ринку праці професій, зокрема тих, що притаманні будівельній галузі, та сприяння в запровадженні дуальної форми навчання.
      Дякуємо за теплу зустріч. Нас очікує спільна реалізація дуже важливого та цікавого проєкту з сучасною молоддю на тему вибору професії. Формуємо новий тренд — отримати фах токаря, будівельника чи механізатора або іншої робітничої професії це — престижно, вигідно, перспективно і по-європейськи.
         
Час додавання : 2019-12-17

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      17 грудня 2019 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» пройшов обласний семінар бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області на тему «Модернізація бібліотеки закладу професійної (професійно-технічної) освіти — інвестиція в інтелектуальний потенціал навчального закладу».
      На початку семінару до учасників із вступним словом звернулася методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Ольга Лешко і розповіла про отримання підручників для закладів професійної освіти у 2019 році. Щодо функціонування роботи бібліотеки у Ставропігійському вищому професійному училищі розповіла директор училища Ірина Бурак.
      Із своїми доповідями на семінарі також виступили: Богдана Росохата (бібліотекар Львівського ВПУ ІКТ) «Сучасні форми роботи у бібліотеці», Дарія Бубняк (бібліотекар ЛВПХУ) «Особливості списання навчальної літератури у закладах освіти», Софія Детчак (бібліотекар ЛМВПУ ЗТ) «Атестація бібліотекарів», Галина Березяк (завідувач бібліотекою ЛВПУ ХТ) «Організація та проведення нових форм з популяризації роботи читання книги», Марія дика (бібліотекар ВПУ №29 м. Львова) «Використання інноваційних технологій в роботі бібліотекаря закладу професійної (професійно-технічної) освіти», а також Ольга Левицька (бібліотекар ставропігійського ВПУ) «Книжкові інсталяції у бібліотеках закладу професійної (професійно-технічної) освіти».
      На завершення усі обговорили питання, які стосуються модернізації бібліотеки закладу професійної (професійно-технічної) освіти. Учасники відзначили високий рівень організації заходу і висловили подяку директору ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» Ірині Бурак та працівникам училища, які прийняли участь в організації та проведенні обласного практичного семінару.

           Час додавання : 2019-12-13

Автор новини : admin

ПЕРШИЙ ВИПУСК НАВЧАЛЬНО-ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ
«Дуальна освіта — дієве партнерство»

      13 грудня 2019 року завершилась апробація тренінгу «Мистецтво наставництва» підготовленого та реалізованого НМЦ ПТО у Львівській області за підтримки Фонду Горста Роґуша. Представники фокус-групи: наставники на виробництві, майстри виробничого навчання закладів ПТО Львівщини отримали сертифікати про успішне завершення навчання, подарункові сертифікати на малярний інструмент від Фонду Горста Роґуша та подарунки від ТзОВ «ФЕРОЗІТ». Від ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» тренінг проходили старший майстер будівельного профілю Галина Войтехівська та майстер виробничого навчання Ярослав Бачинський
      Проєкт надання освітніх послуг підприємствам, що беруть участь у впровадженні дуальної системи навчання, на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області підтриманий Львівською обласною радою та включений у Стратегію розвитку Львівської області на період до 2020 року. Асоціація «КЛАСТЕР БУДІНДУСТРІЯ» забезпечила участь у тренінгу співробітників підприємства — наставників на виробництві .

   Час додавання : 2019-12-05

Автор новини : admin

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

      5 грудня 2019 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся практичний семінар на тему: «Соціально-психологічний супровід учасників освітнього процесу з використанням інноваційних технологій в закладах професійної (профнсійно-технічної) освіти». Для участі у семінарі були запрошені соціальні педагоги та практичні психологи львівщини, заступник директора НМЦ ПТО у Львівській області Наталія Рибак, начальник відділу організації профорієнтації Львівського обласного центру зайнятості Зоряна Плахотнюк, тренер і коуч-супервізор Вікорія Слюсаренко, український представник і тренер Фонду Горста Рогуша Леся Доскуч та адміністрація Ставропігійського ВПУ м. Львова. У роботі семінару прийняли участь 55 учасників.
      Семінар складався з трьох частин. На початку семінару до учасників із вітальним словом звернулися заступник директора НМЦ ПТО у Львівській області Наталія Рибак та директор Ставропігійського ВПУ м. Львова Ірина Бурак.
      У першій частині семінару учасники поділились на чотири групи та обговорювали у яких обговорювали теми: «Значення самооцінки у розвитку особистості» (проводили Ольга Федькович. Галина Гуль, Тетяна Романів), «Чути і розуміти інших» (проводили Ольга Шавель та Олександра Буряк), «Що робити з емоціями? Емоційна саморегуляція» (проводили Мирослава Покрищук та Олександра Батюк), «Розв’язування проблемних ситуацій як основа педагогічної майстерності» (поводили Лідія Зіновіївна та Леся Борачок).
      Другу частину поводила начальник відділу організації профорієнтації Львівського обласного центру зайнятості Зоряна Плахотнюк, де розповідала про сучасні методики проведення профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю.
      Третя частина семінару складалась із методичних рекомендацій щодо використання в роботі нормативно-правових документів працівників психологічної служби ЗП(ПТ)О, яку проводили завідувач кабінету практичної психології Львівського КЗ Львівської обласної ради Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Леся Приведа та методист НМЦ ПТО у Львівській області Галина Дмитришин.
      Семінар традиційно завершився обговоренням та підведенням підсумків. Програмам практичного семінару підготовлена та реалізувалась НМЦ ПТО у Львівській області за підтримки Фонду Горста Рогуша.
      Учасники відзначили високий рівень організації заходу і висловили подяку директору ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» Ірині Бурак та працівникам училища, які прийняли участь в організації та проведенні обласного практичного семінару.

                 Час додавання : 2019-12-03

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      3 грудня 2019 року у приміщенні конференц залу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» соціальний педагог Андрій Бурак разом із практикантами університету ім. І. Франка (потенційними соціальними педагогами), провели семінар на теми «Вирішення конфліктних ситуацій» та «Побудова стосунків» для учнів нашого училища.

       Час додавання : 2019-11-26

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями

      26 листопада 2019 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся Круглий стіл з роботодавцями автотранспортної галузі на тему: «Роль соціального партнерства в умовах врповадження елементів дуальної системи навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти».
      Із вітальним словом до всіх присутніх звернулась директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак.
      Виклададач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Володимир Парахоняк виступив із доповіддю на тему: «Використання дуальної форми навчання з метою підвищення рівня підготовки кваліфікованих робітників».
      Запрошені гості-роботодавці Олег Бондарюк, керівник відділу післяпродажного обслуговування ТзОВ Автомобільний дім «Галич-Авто», Оксана Осєчко, зступник директора з міжнародних перевезень ТзОВ «ЛАТП–14631», Марта Літинська, начальник відділу кадрів ТзОВ «ЛАТП–14631», Роман Ціцький, начальник АРМ ТзОВ «ЛАТП–14631». Кожен з представників зазначив важливість та актуальність робітничих спеціальностей, наголосив на дефіциті кадрів у автортранспортній галузі. Учасники розповіли учням про умови та оплату праці на їх підприємствах, закликали до саморозвитку та самовдосконалення для досягнення успіху.
      Завершилось засідання дискусіями між учасниками круглого столу та підведенням підсумків.

   
     
 Час додавання : 2019-11-07

Автор новини : admin

WORKSHOP

      07 листопада 2019 року практичний психолог Ірина Ковальова взяла участь в workshop на тему: «Розвиток комунікативних навичок» який відбувся на базі Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг.

   Час додавання : 2019-11-06

Автор новини : admim

СЕМІНАР

      6 листопада 2019 року на базі ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва відбувся семінар для педагогів обласних методичних об’єднань «Інформатика та комп’ютерна техніка» закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини, у якому взяла участь майстер в/н Юлія Яремчук.
      В межах семінару-тренінгу на тему: «Інноваційні освітні рішення. Інтерактивні технології та їх впровадження в освітній процес при підготовці фахівців з різних професій», було представлено презентацію компанії EdPro, а саме інтерактивну панель EdPro Touch — єдиний прилад, що поєднує в собі функціонал проектора, інтерактивної дошки, комп’ютера, планшета та телевізора в надміцному протиударному корпусі; а також проведено майстер-клас зі створення уроку з використання 3D моделей у mozabook (інтерактивному програмному комплексі, що має найрізноманітніший інструментарії для проведення цікавих уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей).
      По завершенню семінару відбулось обговорення, де кожен міг висловити свою думку щодо впровадження інтерактивних технологій в освітній процес та поділитись своїм досвідом.
      Спасибі модераторам семінару завідувачу лабораторії інформатизації та комп'ютеризації НМЦ ПТО у Львівській області Мирославі Саноцькій, методисту вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області Любові Хміль, методисту ЛВПУКТБ Марії Поліщук, а також представникам компанії EdPro Андрію Табачину та Дмитру Галько.

     
     Час додавання : 2019-11-05

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР
викладачів професійно-теоретичної підготовки
та майстрів виробничого навчання перукарського профілю

      5 листопада 2019 року в Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся обласний семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Використання інноваційних методів роботи при виконанні жіночих та чоловічих зачісок і стрижок у перукарському мистецтві».
      Учасників семінару привітали методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Галина Єфремівна Сердюк та директор училища Ірина Валентинівна Бурак.
      Майстер виробничого навчання Юлія Валеріївна Михайлів провела майстер-клас з виконання сучасної чоловічої стрижки.
      Всі присутні ознайомилися з показами колекцій зачісок вечірнього стилю та фантазійних зачісок «Осіння феєрія», сучаними технологіями фарбування волосся та доглядом за ним.
      На завершення своїм досвідом поділилася Любов Герасимівна Букавин, доцент Київського національного університету культури і мистецтв, член спілки перукарів України.
      Маємо сподівання, що присутність молодих педагогів та жваве обговорення свідчать про те, що професія «Перукар (перукар-модельєр» актуальна, перспективна і престижна!

 
           
     Час додавання : 2019-10-23

Автор новини : admin

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ФОРУМ
«Живи і працюй в Україні»

      23 жовтня 2019р. у Львівському міському центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний форум «Живи і працюй в Україні».
      Активну участь у заході взяла команда лідерів учнівського парламенту ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» презентувавши свій навчальний заклад, активно спілкувалися з відвідувачами заходу та із задоволенням запрошували безпосередніх претендентів на навчання у наш навчальний заклад.
      Дякуємо організаторам форуму за чудову розважальну програму.

       
Час додавання : 2019-10-16

Автор новини : admin

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

      16 жовтня 2019 року в Департаменті освіти і науки Львівської обласної держадміністрації відбулась науково-практична конференція на тему: «Професійна освіта та зайнятість осіб з особливими потребами: інноваційні підходи».
      Для вирішення освітніх питань учнів з особливими потребами в системі профтехосвіти було залучено багато представників, які мають дотичність до цієї теми. Серед учасників конференції виступила і директор ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» Ірина Бурак з доповіддю на тему: «Інклюзивна освіта у професійній освіті: реалії, проблеми, перспективи».
      Питання інклюзивної освіти сьогодні є надзвичайно актуальним, тому впровадження інклюзивної моделі в систему профтехосвіти відбувається стрімкими темпами. Завдяки спільним зусиллям можна досягти успіху і допомогти своїй країні ставати кращою.
      Щиро дякуємо організаторам за чудову дискусію та висвітлення актуальних питань.

     
Час додавання : 2019-10-01

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини

      1 жовтня 2019 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» пройшов семінар «Інтеграція змісту гуманітарної освіти шляхом впровадження компетентнісних завдань як місток до Нової української школи», який провів Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Львівській області.
      Керівник семінару — методист НМЦ ПТО у Львівській області Мирослава Тимоць. Наш навчальний заклад на семінарі представила методист, викладач української мови Оксана Цибух.
      На семінарі із промовами виступили:
      1. Мирослава Тимоць із темою «Компетентність як інтегрований результат освіти, набутий особистістю»;
      2. Марія Гутей, викладач української мови та літератури ВПУ № 19 м. Дрогобича, із темою «Формування життєвих компетентностей на уроках української мови та літератури як місток до Нової української школи»;
      3. Марія Капко, викладач української мови та літератури Стебницького професійного ліцею, із темою «Упровадження компетентнісних завдань на уроках української мови та літератури шляхом використання нових освітніх технологій»;
      4. Ірина Недзельська, викладач української мови та літератури ВПУ № 20 м. Львова, із темою «Впровадження нової редакції Українського правопису».
      У семінарі також взяла участь Марія Саврук, головний спеціаліст відділу професійної освіти Департаменту освіти і науки ЛОДА.
      Гостею семінару стала Лана Перлулайнен (Жемчужіна Світлана Романівна) — письменниця, перекладачка, лауреатка премій ім. Василя Стуса (1998), часопису «Сучасність» (1997), часопису «Березіль» (2013) і премії ім. Миколи Гоголя «Тріумф» (2015).

               Час додавання : 2019-09-18

Автор новини : admin

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

      18 вересня 2019 року, за сприянням Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, Асоціації «Кластер Будіндустрія», в рамках діяльності освітньо-промислового кластеру за галузевим спрямуванням «Будівництво» на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся навчально-практичний семінар на тему «Вирівнювання стін гіпсовою штукатуркою PLATO MultiStart з використанням штукатурної станції KALETA».
      В заході взяли участь: Саврук М.І. (головний спеціаліст відділу професійної освіти Департаменту освіти і науки ЛОДА), Вороновський Р.З. (голова Асоціації «Кластер Будіндустрія»), представники будівельних організацій Львівської області та закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Львова, учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які навчаються на професії «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».
      В програмі навчально-практичного семінару присутні ознайомились з асортиментом і принципом роботи сумішей ТМ PLATO, станції KALETA, ручного інструменту Olejnik, а також взяли участь у майстер-класі з нанесення штукатурних сумішей на внутрішню поверхню приміщення за допомогою станції KALETA (виробник Польща).
      Такий захід є яскравим прикладом щодо оновлення змісту професійної освіти з вивчення сучаних технологій використання будівельних матеріалів, інструментів та обладнання.

                   Час додавання : 2019-09-17

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      12 вересня 2019 року в ДНЗ "Ставропігійське ВПУ м.Львова" відбувся семінар на тему: "Праця молоді, дотримання законодавства про працю при працевлаштуванні неповнолітніх осіб. Впровадження елементів дуальної форми навчання для учнів училища".
      Зі словами роз'яснення норм трудового законодавства виступила представник
Головного управління Держпраці у Львівській області Меленюк Г.С. Також, в ході семінару, директор Бурак І.В. наголосила учням, які поєднують працю з навчанням про їхні права і обов'язки!
      Присутні учні ставили запитання та отримували вичерпну відповідь на представлену тему.

     Час додавання : 2019-07-08

Автор новини : admin

СЕМІНАР


      2 липня 2019 року методист Оксана Цибух відвідала семінар на тему: «Стан, перспективи та виклики впровадження дуальної форми навчання у закладах професійної (професійно-технічної ) освіти Львівщини», який відбувся на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
      Семінар відбувся за участі Мураля М. І., начальника відділу департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Бобка В. М., директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, Екгарда Керайна, комерційного директора Фонду Горста Роґуша, Вороновського Р. З., голови асоціації «Кластер Будіндустрія», Рибак Н. Б., заступника директора НМЦ ПТО у Львівській області.
      Учасники семінару обговорювали низку питань про стан впровадження елементів дуальної освіти в систему підготовки робітничих кадрів у ЗП(ПТ)О області, організацію підготовки кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної форми навчання, взаємодію працівників закладів ПТО і працівників будівельних підприємств щодо забезпечення дуальної форми навчання, формування єдиних підходів до розроблення освітніх програм та робочих навчальних планів.

     Час додавання : 2019-06-04

Автор новини : admin

ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ В УКРАЇНІ
«Перетворення освіти на фактор прогресу людства, що ґрунтується на загальнолюдських принципах буття»

      28–31 травня 2019 року у Міжрегіональному вищому професійному училищі з поліграфії та інформаційних технологій відбувся тиждень науки, просвіти та всебічного самовиховання молоді.
      Науково-практичні заходи були присвячені світлій пам’яті Володимира Адольфовича Макарова – реформатора освітньої діяльності Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій. Провідним кредом педагогічної практики Володимира Макарова було формування духовності, культури, підняття престижності освіченості, інтелігентності та інтелектуальної діяльності.
      Метою тижневика було: звернути увагу на декілька наріжних питань процесу трансформації освіти, основних її засад та ролі у формуванні особистості. У зв’язку з цим важливого значення набуває вивчення, аналіз, узагальнення і творче використання не лише світового досвіду, але і досвіду українських просвітителів, зокрема, Г. Сковороди й І. Франка.
      У тижневику взяли участь педагогічні працівники: заступник директора з навчально-виховної роботи Франчук О. С., викладач Добрій Н. П., майстер в/н Василишин Д. В., учні групи № 17 Кулеба Назар, Гричишин Руслан та групи № 527 — Степура Вероніка, Середа Богдана.
      У перший день 28 травня 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю на тему «Розвиток ключових компетентностей особистості педагога в умовах реформування освіти».
      На конференції в он-лайн режимі виступила Добрій Н. П. з доповіддю «Місце і роль освіти у формуванні людини».
      У другий день 29 травня 2019 року відбулася урочисте відкриття тижневика: «Трансформація освіти в Україні: перетворення освіти на фактор прогресу людства, що грунтується на загальнолюдських принципах буття». У стендових доповідях закладів-учасників тижневика «Сучасні тренди закладу освіти. Регіональні компоненти змісту освіти і виховання» виступив учень групи № 17 Кулеба Назар.
      В рамках Всеукраїнського тижня науки, просвіти та всебічного самовиховання молоді був проведений медіахакатон «Кібербезпека». Учнівська команда «Ставропігійці» розробила медіапродукт «Кібербезпека: погляд молоді» поширила його в соціальних. мережах та презентувала виконаний проект.
      Також було проведено наукові читання присвячені світлій пам’яті імені Володимира Адольфовича Макарова. Тема наукових читань: «Розвиток людини – засобом освіти». Теми секцій:
1. Місце і роль освіти у формуванні людини.
2. Філософія освіти: історичний контекст проблеми та процеси трансформації освітнього простору.
3. Гуманізм в освіті: аналіз теорії та практики.
      Здобувачі професійно-технічної освіти поліграфічного спрямування з Києва, Львова, Харкова відвідали «Перший музей АТО в Дніпрі» – під відкритим небом з реальними експонатами із зони бойових дій на Сході України. Здійснили тематичну екскурсію про м. Дніпро, видатних людей та Дніпропетровщину.
      У третій день 30 травня 2019 року був проведений форум-театр «Я поважаю європейські цінності». Учні групи № 527 Степура Вероніка та Середа Богдана представили презентацію: «Ми європейці. Бо Львів – це Європа».
      В креативному пленері «Майстер-клас з ілюстрації» команда «Ставропігійці» відтворила малюнок «Свобода віросповідання».
      На завершення тижневика було підведено підсумки та вручено сертифікати за участь у тижневику «ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ В УКРАЇНІ».

                       

Педагогічний колектив ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» висловлює щиру подяку Олені Юденковій та колективу ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» за творчий, науковий, креативний підхід до організації конференції, створену атмосферу позитивних емоцій, дружби та теплий прийом в стінах навчального закладу.


Час додавання : 2019-05-30

Автор новини : admin

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ

      30 травня 2019 року практичний психолог ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» Ірина Ковальова відвідала практичне тренінгове заняття на тему: «Психологія комунікації», яке проходило в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Львівській області.
      В семінарі взяли участь практичні психологи закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

     Час додавання : 2019-05-30

Автор новини : admin

«МІСТО ПРОФЕСІЙ — 2019»

      25 травня 2019 року Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» долучився до міжнародного проекту «Місто професій», який вже вшосте реалізовують в Україні, зокрема у Львові.
      Працівники нашого навчального закладу проводили майстер-класи з професій поліграфічного напряму «Палітурник» та «Друкар офсетного плоского друкування».
      Під час заходу діти мали можливість дізнатися більше про десятки професій, спробувати себе у багатьох напрямах діяльності та поспілкуватись із фахівцями з різних сфер.

       Час додавання : 2019-05-19

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      16 травня 2019 року майстер в/н Дарія Василишин та викладач Наталія Добрій взяли участь в обласному семінарі з професії «Агент з організації туризму. Адміністратор» на тему: «Перспективи розвитку напрямків туризму у місті Львові та Львівській області».
      Семінар проходив за участі Г. Є. Сердюк, методиста Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області і представників управління туризму Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації.

       Час додавання : 2019-04-19

Автор новини : admin

ІІ ФОРУМ
професійної освіти

      18 квітня 2019 року Державний навчальний заклад «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяв активну участь у ІІ Форумі професійної освіти, який проходив в Виставковому центрі «Південний-EXPO».
      Учасники презентували свої професії за напрямками: поліграфічне виробництво, громадське харчування, будівництво, художня обробка деревини, сфера обслуговування.
      Виставку організували з метою привернути увагу учнівської молоді до робітничих професій, які є затребуваними на ринку праці, їхнього подальшого навчання та працевлаштування за професійними інтересами.

                       Час додавання : 2019-04-18

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ
обласного об’єднання викладачів предмета «Захист Вітчизни»

      17 квітня 2019 року викладач Роговий С. І. відвідав обласний семінар викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Інноваційні підходи до викладання предмета «Захист Вітчизни», який відбувся на базі Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка.
      За планом роботи розглянуті наступні питання:
      Вступне слово – методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна.
      Проведення практичних занять з використанням сучасної екіпіровки та озброєння (доповідач – Хараху Сергій Олександрович, заступник директора Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка, один із авторів підручника Захист Вітчизни.
      Обговорення та підведення підсумків семінару.
      У ході семінару викладачі мали змогу обмінюватися думками та враженнями.

     Час додавання : 2019-04-18

Автор новини : admin

ВИСТАВА
«Гламур, інтернет і весна»

      17 квітня 2019 року відбувся показ вистави соціального спрямування «Гламур, інтернет і весна» в постановці зразкового театру-студії «Чарівна скринька»
Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді.
      На заході побували учні групи № 527, які навчаються за професією «Агент з організації туризму. Адміністратор» разом із майстром в/н Дарією Василишин.

     Час додавання : 2019-04-05

Автор новини : admin

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ
«Адаптація дуальної форми навчання в освітній процес закладів П(ПТ)О»

      В рамках проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» заступник директора з НВР Филипович Г. І. та методист Цибух О. М. взяли участь у семінарі-тренінгу, який проходив з 01 по 05 квітня 2019 року у Молодіжному навчальному центрі св. Івана Боско.
      Учасники активно і цікаво навчалися, тренувалися та обмінювались досвідом в рамках теми семінару: «Адаптація дуальної форми навчання в освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти».
      Навчання проводив експерт Освітнього центру баварської економіки BBW.
      Тренінг відбувся за сприяння Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

       Час додавання : 2019-03-15

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ
сфери обслуговування

      14 березня 2019 року майстер в/н Іванна Харатон та викладач спецдисциплін Цяпута Л. М. взяли участь у засіданні творчої групи сфери обслуговування на тему: «Умови, завдання та критерії оцінювання теоретичного та практичного турів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Офіціант».
      Засідання проходило на базі Вищого професійного училища №19 м. Дрогобича.

     Час додавання : 2019-03-07

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ
в рамках інтерактивної виставки «Читання на дотик»

      06 березня 2019 року учні групи № 17 у супроводі майстра в/н Юлії Яремчук, до ювілею відомого тифлопедагога Луї Брайля, відвідали зустріч в рамках інтерактивної виставки «Читання на дотик».
      Зустріч відбулась у
Львівській обласній бібліотеці для дітей.
      Учні поспілкувались із керівником Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка», ініціатором та організатором культурно-мистецьких та освітніх подій для людей з вадами зору Оксаною Потимко та школярем-винахідником Дмитром Лопушанським, а також дізнались, які проблеми і потреби мають незрячі та слабозорі люди у сферах життя і які видання та гаджети допомагають їм у цьому.

       Час додавання : 2019-03-06

Автор новини : admin

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНЕ НАВЧАННЯ

      05 березня 2019 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (навчальний корпус по вул. І. Федорова, 9) відбулося інструктивно-методичне навчання педагогічних працівників, які виявили бажання працювати старшими інструкторами (інструкторами), черговими під час проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.
      Навчання провела методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць Мирослава Володимирівна.
      Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році відбудеться:
16 березня з української мови і літератури;
23 березня з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
      У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

   Час додавання : 2019-03-01

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР
викладачів та майстрів в/н перукарського профілю

      28 лютого 2019 року майстер в/н Юлія Михайлів відвідала обласний семінар для викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Вдосконалення професійних компетентностей майбутніх фахівців перукарського профілю у закладах професійної освіти».
      Захід проходив на базі Вищого професійного училища № 29 м. Львова.
      Зі вступним словом до всіх присутніх звернулась методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області — Сердюк Галина Єфремівна.
      Привітав учасників семінару Стецький Роман Васильович, директор Вищого професійного училища № 29 м. Львова.
      Майстер виробничого навчання ВПУ № 29 м. Львова Юрій Попов провів для присутніх майстер-клас з виконання чоловічої модельної стрижки.
      Також учасники мали можливість побачити презентації нових колекцій зачісок від учнів ВПУ № 29, а саме: колекція зачісок із елементами постижерних виробів «Bright image», презентація жіночих зачісок «Pin-up сьогодні», колекція чоловічих стрижок «Men fashion» та колекція зачісок «Energy life».
      Міжнародний сертифікований суддя перукарських конкурсів Цюра Ірина Євгенівна розповіла про умови та правила участі у перукарських конкурсах учнів та педагогів закладів професійної освіти у 2019 році.
      На завершення семінару учасники підвели підсумки та обмінялись досвідом роботи.

       Час додавання : 2019-02-25

Автор новини : admin

ЛІТЕРАТУРНИЙ МАРАФОН

      25 лютого 2019 року учні групи № 11 взяли участь у літературному марафоні, присвяченому 148-ій річниці від дня народження української письменниці Лесі Українки.
      Літературне читання для учнів організувала викладач української літератури Катерина Савич.

         Час додавання : 2019-02-20

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ

      З ініціативи департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області та Ради підприємців у Львівській області 20 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся круглий стіл на тему: «Створення нової моделі взаємодії працівників закладів професійно-технічної освіти і працівників будівельних підприємств щодо забезпечення дуальної форми навчання».
      В заході взяли участь М. І. Мураль, начальник відділу професійно-технічної освіти Львівської обласної державної адміністрації; В. М. Бобко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, Гузюк В. Б., методист НМЦ ПТО у Львівській області; Екгард Керайн, виконавчий директор фонду Горста Рогуша; Г. Щирба, президент «Кадрової біржі»; представники Львівського обласного центру зайнятості; представники «Кластеру Будіндустрія», «Кластеру деревообробки», та «Західно-українського кластеру моди»; керівники підприємств, представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників будівельної галузі.
      З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся М. І. Мураль, начальник відділу професійно-технічної освіти Львівської обласної державної адміністрації.
      Н. Б. Рибак, заступник директора НМЦ ПТО у Львівський області, розповіла про надання юридично-консультативної та методичної допомоги підприємствам та закладам ПТО щодо організації дуальної форми навчання.
      Голова Ради підприємців у Львівській області Р. Ю. Сорока наголосив на важливій ролі ХАБу у підготовці професійних кадрів.
      Р. З. Вороновський, голова «Кластеру Будіндустрія», поділився думками про реалізацію завдань «Кластеру Будіндустрія» для підготовки кадрового потенціалу.
      Екгард Керайн, виконавчий директор фонду Горста Рогуша розповів присутнім про німецький досвід організації дуальної форми навчання.
      І. В. Бурак, директор ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова», поділилась досвідом у впровадженні елементів дуальної системи в освітній процес.
      За результатами круглого столу учасники визначили основні галузеві проблеми професійно-технічної освіти та окреслили шляхи їх вирішення.

                 Час додавання : 2019-02-13

Автор новини : admin

МАЙСТЕР-КЛАС
з розпису пряників

      13 лютого 2019 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» напередодні романтичного свята всіх закоханих відбувся майстер-клас з розпису медових пряників.
      Організували навчання для учнів майстри виробничого навчання з професії «Кухар. Офіціант» Горна Т. В. та Харатон І. В.
      Атмосферу свята доповнили відеопрезентації з різноманітними видами і методами розпису пряників.
      Кожен учень мав можливість створити власний дизайн пряника та відобразити на ньому свою любов.

         


Час додавання : 2019-02-08

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ
комісії з професійної педагогіки у м. Києві

      07 лютого 2019 року Оксана Франчук, заступник директора з навчально-виховної роботи, взяла участь у засіданні комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України про хід і результати інноваційної освітньої діяльності Всеукраїнського рівня.
      Представники кафедри корекційної педагогіки та інклюзій Львівського національного університету імені Івана Франка виступили з презентацією експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою: «Науково-методичні засади формування професійної компетентності осіб з особливими освітніми потребами». ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» залучений до участі в даному експерименті.

     


Час додавання : 2019-02-07

Автор новини : admin

СЕМІНАР
з охорони праці

      06 лютого 2019 року Рогова Л. Я., інженер з охорони праці ДНЗ "Ставропігійське ВПУ м. Львова", відвідала семінар на тему: «Зміни до нормативно-правового законодавства з електробезпеки у курсі "Охорона праці", який проходив у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Львівській області.
      За планом роботи розглянуті наступні питання:
1. Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти.
2. Зміни до нормативно-правового законодавства з електробезпеки у курсі «Охорона праці».

   Час додавання : 2019-02-07

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ
з українським відеомитцем

      06 лютого 2019 р. у
Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука (пл. Ринок, 9) відбулася зустріч з Тарасом Химичем — українським відеомитцем, кліпмейкером, режисером.
      Захід відвідали учні груп № 17 та № 36 у супроводі майстрів в/н Яремчук Ю. І., Цяпути Л. М. та Папи О. П.
      Тарас Химич розповів присутнім про свою творчість та розвиток українського кіно.
      Також учні мали можливість поспілкуватись із спеціальним гостем зустрічі — Олегом Сікиринським, актором Національного театру імені Марії Заньковецької, який знімався у декількох фільмах режисера: "Полювання на Вервольфа", "Офіцерські дружини", "Король Данило"...

     

Дякуємо організаторам за цікаву зустріч.


Час додавання : 2019-02-01

Автор новини : admin

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

      31 січня 2019 року Наталія Добрій, викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», взяла участь у науково-практичній конференції «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи», яка відбулась на базі Львівського вищого професійного художнього училища.
      Тематична спрямованість науково-практичної конференції:
1. Сучасні інформаційно-комунікаційні технології навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та методичні аспекти їх впровадження.
2. Інноваційні технології та методи навчання у професійній освіті.
3. Перспективи використання хмарних технологій у навчальному процесі.
      Організаторами даної конференції є ВСП НПУ імені М. П. Драгоманова «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти» та Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Львівській області.

     


Час додавання : 2019-01-26

Автор новини : admin

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

      26 січня 2019 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулись загальноучилищні батьківські збори.
      Директор навчального закладу розповіла всім присутнім про підсумки успішності учнів за І семестр 2018-2019 навчального року, правила поведінки в гуртожитку та навчальному закладі, про план роботи на ІІ семестр 2018-2019 навчального року.
      Керівники гуртків та учні-учасники гуртків організували святковий концерт для привітання батьків.

         

Велика подяка батькам за активну участь у співпраці з навчальним закладом.


Час додавання : 2019-01-25

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ
з актором театру ім. Марії Заньковецької

      24 січня 2019 р. у
Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука (пл. Ринок, 9) відбулася зустріч з Василем Коржуком (у межах проекту «Театр у бібліотеці»).
      Захід відвідали учні групи № 27, майстер в/н Василишин Д. В., заступник директора з НВР Филипович Г. І.
      Василь Коржук — заслужений артист України, актор Національного драматичного театру ім. М.  Заньковецької, у якому працює з 2002 року.
      Присутнім було цікаво почути про роботу над новими ролями, про життєві і творчі уподобання актора.

 Час додавання : 2019-01-23

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР

      23 січня 2019 року на базі навчально-практичного центру «Sniezka» ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся обласний семінар для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Маляр» закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області на тему: «Нова колекція фарб Sniezka Platinium».
      Зі вступним словом до всіх присутніх звернулась Валентина Борисівна Гузюк, методист лабораторії інноваційних технологій навчання Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
      Семінар складався з теоретичної та практичної частин.
      Навчання провів фахівець з професійних навчань та технічних консультацій ТзОВ «Снєжка-Україна» Андрій Солдак. Він ознайомив учасників зі структурою та динамікою українського ринку водоемульсійних фарб в розрізі сегментів, змінами у пропозиції бренду «Sniezka».

     
     

Дякуємо за пізнавальну інформацію.


Час додавання : 2018-12-22

Автор новини : admin

V ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«Освітня і друкарська діяльність Ставропігії»

      19-21 грудня 2018 року у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулася V Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Освітня і друкарська діяльність Ставропігії», присвячена 555-річчю з часу заснування Львівського Успенського братства.
      Історія навчального закладу бере свій початок від першої школи в Україні, що діяла на громадські кошти при Львівському ставропігійському Успенському братстві.
      У 1586 році Львівське ставропігійське Успенське братство заснувало друкарню, використавши за основу верстати Івана Федоровича, та школу, в якій навчали друкарської справи. Так розпочалася освітня і друкарська діяльність, яка продовжується й сьогодні.
      Навчальний заклад зберігає і продовжує давню традицію своїх попередників, вшановує їх пам’ять та відкриває нові напрямки діяльності.
      Метою конференції було дослідити історичний розвиток Успенського братства, створення першої братської школи у Львові, системи навчання та викладання у Львівській братській школі, поглибити знання про внесок видатних діячів Ставропігійського братства в світову культурну спадщину, зробити аналіз технологій друку та технічного устаткування братської друкарні та дослідити видавниче надбання Ставропігії.
      У конференції взяли участь учні та педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів України, зокрема:
— Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій», м. Дніпро;
— Державний навчальний заклад «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти»;
— Державний професійно-технічний навчальний заклад «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії».
      Конференція розпочалася урочистим відкриттям і супроводжувалася літературно-музичною композицією. З привітанням виступили: начальник відділу професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки — Мураль Михайло Іванович, методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області — Гузюк Валентина Борисівна, Тимоць Мирослава Володимирівна, завідувач лабораторії інноваційних технологій навчання, методист I категорії Василина Світлана Іванівна, виконавчий директор Громадської спілки «Кластер видавничої діяльності та поліграфії» Наталія Ярка.
      У перший день конференції (19.12.2018 р.) учасники відвідали історико-культурну екскурсію «Львів старовинний».
      20 грудня 2018 року (другий день конференції) відбулося слухання доповідей учасників у навчальному корпусі
по вул. І. Федорова, 9 та відвідування Музею-друкарні Ставропігійського ВПУ м. Львова.
      Позитивні враження у гостей склалися від відвідування Львівської національної філармонії і перегляду мюзиклу-казки «Пригоди Святого Миколая».
      На завершення конференції (21.12.2018 р.) було підведено підсумки та вручено сертифікати за участь у V Всеукраїнській учнівській науково-практичній конференції «Освітня і друкарська діяльність Ставропігії».
      Такі зустрічі на базі навчального закладу стали доброю традицією з 2014 року з метою підтримки та єднання в рамках проекту «Україна єдина».

                 

                         
           

Дякуємо викладачам Наталії Добрій та Іванні Филипович за організацію конференції,
а також Роману та Людмилі Зарумам за музичний супровід.


Час додавання : 2018-12-13

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ
з актором

      11 грудня 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» групи № 27 разом із майстром в/н Дарією Василишин відвідали
Львівську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Романа Іваничука, де відбулась зустріч з актором Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Юрієм Хвостенком.
      Із присутніми актор поділився емоціями про перевтілення на сцені, про обмін енергетикою між глядачем та актором та розповів про плани на майбутнє.

 Час додавання : 2018-12-12

Автор новини : admin

ФЕСТИВАЛЬ
Різдвяних композицій

      11 грудня 2018 року у Львівському вищому професійному художньому училищі відбувся фестиваль Різдвяних композицій під гаслом «Над вертепом зірка ясна засіяла», в якому взяли участь учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» груп № 27, 12, 31 у супроводі заступника директора Франчук О. С. та керівників гуртків Заруми Р. С. та Заруми Л. В.
      Учасники фестивалю представили різдвяну шопку, дідуха, різдвяну зірку.
      Учні були залучені до різдвяних привітань та віншувань.
      Метою заходу є популяризація культурних надбань українського народу, збереження традицій та звичаїв, а також залучення учнівської молоді до творчої діяльності та самореалізації індивідуальних задумів.

       Час додавання : 2018-12-08

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ

      05 грудня 2018 року Львівський обласний Будинок учителя провів третє засідання науково-методичного лекторію «Музейні установи в системі освіти» на тему: «ЗУНР: уроки української звитяги», що відбувся у Музеї визвольної боротьби України Львівського історичного музею.
      У засіданні взяв участь викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Роговий С. І.
      Учасники мали можливість дізнатись про ключові компетентності «Нової української школи», які формуються на основі здобутих знань, умінь, можливостей та послухати доповідт на тему: «Іван Боберський та архівно музейна справа в роки першої світової війни та доби ЗУНР».
      Тарас Кузь, завідувач відділом «Музею визвольної боротьби України», розповів присутнім про історію створення музею, відкриття якого було 13 жовтня 2012 року. Експозиція у хронологічній послідовності розкриває основні етапи боротьби за Самостійну Соборну Українську Державу, і охоплює період від кінця ХІХ – до початку 90-х рр. ХХ ст.

     Час додавання : 2018-12-08

Автор новини : admin

НАВЧАННЯ
з питань охорони праці

      05 грудня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбувся Перший етап навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності педагогічних працівників.
      Участь взяли представники 42 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, серед них — заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Оксана Франчук.
      Для проведення навчання, читання лекцій, надання консультацій з питань охорони праці були запрошені спеціалісти органів Держпраці, представники державного пожежного нагляду та обласної профспілки освіти і науки.

       Час додавання : 2018-12-06

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      05 грудня 2018 року викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Наталія Добрій взяла участь у засіданні круглого столу методичного об’єднання «Інформатика та комп’ютерна техніка» на тему: «Інноваційні педагогічні технології, використання ІКТ у навчальному процесі. Особливості розробки і проведення нестандартних уроків предметів професійно-теоретичної підготовки комп’ютерного профілю», яке відбулось на базі Львівського ВПУ комп’ютерних технологій і будівництва.
      В рамках засідання було проведено урок з учнями І-го курсу Львівського ВПУ комп’ютерних технологій і будівництва на тему: «Основи статистичного аналізу даних. Обчислення основних характеристик вибірки».

   Час додавання : 2018-11-28

Автор новини : admin

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

      Сьогодні, 28 листопада 2018 року, заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук разом із соціальним педагогом Андрієм Бураком, практичним психологом Іриною Ковальовою та президентом учнівського парламенту Мартою Гаврилюк (гр. № 27) провели профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів Яворівського району, а саме: школа в Рясне-Руській, гімназія міста Яворова та школи № 2 і 3, які також знаходяться у місті Яворові.

     Час додавання : 2018-11-28

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями

      27 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся заключний осінній навчально-виховний захід професійного спрямування Круглий стіл з роботодавцями будівельної та деревообробної галузей на тему: «Впровадження елементів дуальної форми навчання у професійній підготовці кваліфікованих робітників для будівельної та деревообробної галузей».
      Із вітальним словом до всіх присутніх звернулась директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак.
      Представники Громадської спілки «Асоціація роботодавців будівельної галузі Львівщини «Будіндустрія» Ростислав Вороновський, Олександр Мирний та Василь Багрійчук, партнери та друзі нашого навчального закладу, розповіли про створення, розвиток та значення «Будіндустрії» у співпраці навчального закладу та роботодавців.
      Андрій Вовк, голова кластеру деревообробки, розповів про розвиток деревообробної галузі в Україні, проблеми та шляхи їх вирішення.
      Учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», які навчаються за професіями «Маляр. Лицювальник-плиточник», «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева» та профільні педагогічні працівники отримали корисну інформацію про можливості впровадження елементів дуального навчання.
      Запрошені гості-роботодавці Михайло Потій, директор ПП «Ферозіт», Володимир Варовецький, власник деревообробного підприємства, Ярослав Павлюк, представник компанії «Велич каменю», Сергій Ясинський, директор компанії «Алан», Олег Подвірний, директор ПП «Євротерм» презентували свої підприємства. Кожен з представників зазначив важливість та актуальність робітничих спеціальностей, наголосив на дефіциті кадрів у будівельній та деревообробній галузях. Учасники розповіли учням про умови та оплату праці на їх підприємствах, закликали до саморозвитку та самовдосконалення для досягнення успіху.
      Галина Щирба, президент «Кадрової біржі», розповіла як і де можна побачити і знайти перевірені вакансії, а також наголосила на тенденції збільшення заробітної плати в Україні для робітників.
      Завершилось засідання дискусіями між учасниками круглого столу та підведенням підсумків.

       

           Час додавання : 2018-11-26

Автор новини : admin

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

      23 листопада 2018 року старший майстер ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Віра Гошівська та майстер в/н Оксана Чугуєвець взяли участь у Першій Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Сучасні проблеми консервації і реставрації пам’яток мистецтва та писемної культури на пергаментній і паперовій основах», яка відбулась на базі Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника.
      Урочисто відкрив конференцію Ферштей Василь Васильович, генеральний директор Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника.
      Із вітальним словом до всіх присутніх звернувся Маїк Володимир Зіновійович, проректор з наукової роботи Української академії друкарства.
      Після відкриття розпочалось пленарне засідання, модератором якого є Льода Любов Мирославівна, молодший науковий співробітник відділу рідкісної книги Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника.
      Серед учасників конференції були представники організацій з Польщі, Литви, Молдови, а також різних міст України.
      Завершилась конференція проведенням дискусій між учасниками та підведенням підсумків засідання.


Час додавання : 2018-11-23

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР

      22 листопада 2018 року Світлана Наумець, майстер виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяла участь в обласному семінарі викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Реалізація компетентнісного підходу у процесі навчання і виховання майбутніх фахівців перукарського профілю у закладах професійної освіти», який відбувся у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова.
      Із вступним словом до всіх присутніх звернулась Сердюк Галина Єфремівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти м. Львова.
      Наконечна Л. О., Горнецька В. Р., майстри виробничого навчання Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, провели для учасників семінару майстер-клас з виконання «Гала-зачіски з елементами постижерних виробів», викладачі Хрін Х. І., Руснак О. В. показали майстер-класи з виконання «Жіночої модельної стрижки» та виконання фантазійної зачіски з елементами постижерних виробів, а також Півтораніс Н. Я., викладач, провела презентацію проведення уроків теоретичного навчання на тему: «Стрижки».
      Учасники семінару спільно розглянули питання про тенденції розвитку перукарського мистецтва в Україні та світі.
      Про результати проведення ХХІ Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, який відбувся 4-5 листопада 2018 року у м. Києві доповіла міжнародний сертифікований суддя з перукарського мистецтва, двохразовий призер чемпіонату світу з перукарської майстерності Зінченко Людмила Романівна.
      На завершення заходу учасники обмінялись досвідом роботи згідно теми семінару.

 Час додавання : 2018-11-23

Автор новини : admin

КОНФЕРЕНЦІЯ

      Науково-практична конференція «Професійна освіта та зайнятість осіб з особливими потребами: інноваційні підходи» відбувається 20-22 листопада 2018 року на факультеті педагогічної освіти Львівського національного університету ім. Івана Франка.
      З концепцією інклюзивної професійної освіти учнів з числа дітей з особливими освітніми потребами ознайомились 21.11.2018 р. керівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак, директор, та Оксана Франчук, заступник директора з навчально-виховної роботи.
      У своїй доповіді про забезпечення належних умов щодо проходження педагогічної практики студентами факультету педагогічної освіти Бурак І. В. наголосила на важливому значенні підготовки асистента викладача та асистента майстра в/н, яку розпочав Львівський національний університет ім. Івана Франка з 01.09.2018 р.

   Час додавання : 2018-11-21

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями туристичної галузі

      20 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулась зустріч з роботодавцями у сфері готельно-туристичної індустрії у форматі круглого столу на тему: «Державно-приватне партнерство у сфері освіти при підготовці майбутніх фахівців туристичної сфери».
      З вітальним словом до всіх присутніх звернулась директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак та представила гостей заходу.
      Анна Гладій, директор туристичної агенції «Enjoy tour», показала презентацію «Сучасний туризм». Закцентувала увагу на тому, що туризм — це спосіб життя та мислення, а також розповіла про свою туристичну агенцію, напрями мандрівок, вимоги при працевлаштуванні.
      Олена Соколовська, менеджер туристичної фірми «Калина-тур», презентувала фірму, зазначила, що родзинкою своєї роботи вважає дитячий туризм, а також використання музичного та театралізованого супроводу екскурсій.
      Христина Проць, менеджер готелю «Жорж», ознайомила з історією готелю, специфікою роботи адміністратора, наголосила на важливості злагодженої роботи в команді, необхідності розвитку та знанні мов, а також розповіла про можливість проходження виробничої практики у готелі.
      «Адміністрація готелю дбає про персонал та гостей. Особливу увагу приділяють постійним гостям, щоразу дивуючи їх маленькими сюрпризами». Також п. Христина зазначила, що вже доброю традицією є співпраця з ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та проведення екскурсій для учнів навчального закладу.
      Вінчур Христина, викладач Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв, розповіла про можливість продовження навчання та перспективи для студентів КНУКіМ, запросила у поїздку до головної філії університету.
      Віра Гошівська, викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», мала доповідь на тему: «НЕбезпека в туристичній галузі». Виступ викладача супроводжувався відеопоказом, в якому було продемонстровано причини і наслідки стресових ситуацій та нещасних випадків у туризмі.
      Галина Єфремівна Сердюк, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, наголосила на важливості соціального партнерства на даному етапі, що сприяє професійному вдосконаленню робітничих кадрів.

     

     


Час додавання : 2018-11-19

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
у
Львівській філії Київського національного університету культури і мистецтв

      17 листопада 2018 року учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» групи № 31, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)» у супроводі майстра в/н Долішної М. Г. відвідали «День відкритих дверей» у Львівській філії Київського національного університету культури і мистецтв.
      Учні мали можливість ознайомитись із навчальним закладом, дізнатись про умови вступу та напрями навчання, а також поспілкуватись із викладачами та студентами університету.

   Час додавання : 2018-11-15

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями поліграфічного напряму

      14 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» (навчальний корпус по вул. І. Федорова, 9) відбулось засідання круглого столу з роботодавцями поліграфічної галузі на тему: «Державно-приватне партнерство у сфері освіти при підготовці майбутніх фахівців поліграфічної галузі».
      Із вступним словом до всіх присутніх звернулася директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак.
      Наталія Ярка, виконавчий директор Кластеру видавничої справи і поліграфії Львівської міської ради, у своєму виступі наголосила на актуальності заходів такого формату, перспективі та необхідності співпраці навчального закладу з роботодавцями і вищими навчальними закладами.
      Петро Салагай, директор друкарні ПраТ Видавничий дім «Високий Замок», розповів про умови роботи та вимоги до кандидата при працевлаштуванні; зазначив, що багаторічна співпраця між ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Видавничим домом «Високий Замок» сприяє якісній підготовці кваліфікованих робітників.
      Василь Гутковський, генеральний директор Літературної агенції «ПІРАМІДА», поділився приємними спогадами як колишній учень та майстер в/н нашого навчального закладу, акцентував увагу на тому, що у будь-якій справі найважливішими є фаховість і самовдосконалення.
      Ярослав Бойчук, директор ПП «Диз-Арт», розповів про розвиток підприємства, специфікою якого є робота на найсучаснішому обладнанні, а також можливість проходження навчання.
      Павло Горун, керівник ПП «Кадр», презентував своє підприємство та розповів про техніку та обладнання, які використовуються на підприємстві. Цікавим у розповіді було те, що у 90-х роках він зняв перший відеофільм про історію ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Юрій Філіпчук, завідувач заочним відділенням Львівського поліграфічного коледжу УАД, розповів про перспективи подальшого навчання як на денній, так і на заочній формі та запросив учнів на День відкритих дверей, який відбудеться 25 листопада 2018 року.
      Ігор Барановський, декан заочного факультету Української академії друкарства, розповів про умови вступу та напрями навчання. Наголосив на важливості розвитку традицій та підтримання духу Ставропігії у стінах навчального закладу.
      Валентина Гузюк, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, у своєму виступі підкреслила важливість розвитку співпраці між навчальними закладами та роботодавцями на сучасному етапі.
      Віра Гошівська, старший майстер поліграфічного профілю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» ознайомила присутніх з напрямами діяльності навчального закладу щодо випуску друкованої продукції, а також наголосила про важливу роль в навчально-виховному процесі Музею історії освітньої та друкарської діяльності.
      Засідання завершилось конструктивною бесідою між учнями та учасниками круглого столу та спільним переглядом фільму про історію розвитку ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».

             

     Час додавання : 2018-11-14

Автор новини : admin

КРУГЛИЙ СТІЛ
з роботодавцями у сфері громадського харчування

      13 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулось засідання круглого столу з роботодавцями у сфері громадського харчування на тему: «Державно-приватне партнерство у підготовці майбутніх фахівців у сфері громадського харчування».
      Із вітальним словом для учасників засідання виступила директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак.
      Людмила Цяпута, майстер в/н, викладач спецпредметів ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» мала доповідь на тему: «Професії кухаря та офіціанта — престижні та перспективні».
      Ольга Юрочко, адміністратор з підбору персоналу ПП «Цукерня» презентувала свою кондитерську, яка є однією з найкращих в Україні. Розповіла про кар’єрний ріст, очікування і вимоги до працівників. Наголосила на саморозвитку та перспективності професії. Також розповіла про режим роботи, оплату праці, проведення тренінгів для персоналу.
      Анна Дацків, менеджер з персоналу ТзОВ «Галицька Цитадель» презентувала заклад та наголосила на тому, що фаховість і постійний розвиток — запорука успіху будь-якої справи.
      Богдан Павляк та Ольга Кошик, експерти з підбору персоналу ПАТ «Концерн Галнафтогаз» розповіли про мережу харчування концерну. У презентації учасники мали змогу побачити розвиток закладів, оновлення меню та дизайну. А також показали учням, як можна знайти у соцмережах сторінки з актуальними вакансіями.
      Олена Балко, викладач «Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ» розповіла учням про можливість продовження навчання у коледжі, а далі в НУХТ.
      Засідання завершилось конструктивною бесідою між учнями та учасниками круглого столу, а також визначенням пріоритетних напрямків майбутньої співпраці з навчальним закладом.

         Час додавання : 2018-11-07

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР

      07 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся обласний семінар працівників психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини на тему: «Пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти», у якому взяли участь соціальний педагог Андрій Бурак та практичний психолог Ірина Ковальова.
      Із привітальним словом захід розпочала директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак.
      Із доповідями на тему: «Методичні рекомендації щодо використання в роботі нормативно-правових документів працівників психологічної служби ЗП(ПТ)О» виступили Приведа Леся Миколаївна, завідувач кабінету практичної психології Львівського КЗ Львівської обласної ради Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Дмитришин Галина Михайлівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
      Про тайм-менеджмент у роботі соціально-психологічної служби всім присутнім розповіла Федькович Ольга Романівна, соціальний педагог Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.
      Вишинська Людмила Степанівна, практичний психолог Стебницького професійного ліцею мала доповідь на тему: «Профілактика ВІЛ-СНІДУ, як невід’ємна частина стратегії формування здорового способу життя».
      Про формування навчальної компетенції розповіла Шавель Ольга Володимирівна, практичний психолог Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва м. Львова.
      Покрищук Мирослава Олексіївна, практичний психолог Художнього професійно-технічного училища ім. Й. Станька навела приклади та розповіла про психічні стани особистості підлітка в різних життєвих ситуаціях.
      Після завершення семінару всі учасники отримали сертифікати.

 Час додавання : 2018-11-02

Автор новини : admin

МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

      02 листопада 2018 року директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак взяла участь у Міжнародному економічному форумі, що відбувся на підприємстві «Полімер Електрон». Метою проведення даного форуму є розвиток діяльності освітньо-промислового ХАБу Львівщини.
      Даний захід розпочався із екскурсії заводом «Електромаш» та ознайомлення з його виробничими потужностями.
      Із вітальним словом для гостей та учасників форуму виступив голова Львівської обласної державної адміністрації — Олег Михайлович Синютка.
      На першій панельній дискусії на тему: «Промислова політика держави: тренди конкурентноздатності» виступили:
Юрій Рашкевич — заступник міністра освіти і науки України;
Віктор Кривенко — народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету;
Павло Шеремета — екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України;
Юрій Бубес — президент ПрАТ «Концерн «Електрон»;
Емма Турос — виконавчий директор Канадсько-Української торгової палати в Україні;
Володимир Власюк — директор ДП «Укрпромзовнішекспертиза».
      На другій панельній дискусії на тему: «Кластерна платформа підприємництва: Львівщина локомотив змін» виступили:
Ростислав Сорока — голова Ради підприємців у Львівській області;
Ігор Бураковський — професор кафедри економічної теорії НУ «Києво-Могилянська академія»;
Лариса Лісогор — керівник проектів Європейського фонду освіти;
Ігор Николин — Керівник ГС «Асоціація індустріальних парків»;
Юрій Самець — керівник ГС «Західноукраїнський кластер індустрії моди».
      На форумі обговорювалися проблеми та перспективи кластерного підходу побудови економіки, механізми впровадження інновацій на регіональному та державному рівнях, виклики професійно-технічної освіти, а також структурних моделей перебудови національної економіки та промисловості загалом.

     

     Час додавання : 2018-11-02

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ
з роботодавцями, професія «Перукар»

      01 листопада 2018 року у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулось засідання круглого столу з роботодавцями з професії «Перукар (перукар-модельєр)» на тему: «Роль соціального партнерства в умовах компетентнісного підходу у підготовці кваліфікованих робітників у сфері побутового обслуговування».
      Із вітальним словом до учасників круглого столу звернулась заступник директора з навчально-виробничої роботи Галина Филипович.
      Майстер виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Марта Долішна виступила із презентацією на тему: «Професія «Перукар» — престижна та перспективна».
      Тренер, суддя конкурсів Оксана Ілечко презентувала власну студію краси, розповіла про свій професійний ріст, а також про стрімкий розвиток в індустрії краси. Як наслідок, наголосила на потребі постійного розвитку майстерності й особистості загалом.
      Витвицький Олег, директор студії «Перукарський дворик», презентував свою соціальну перукарню. Розповів про вимоги до працівників, про набуття клієнтської бази. Наголосив на важливості самовдосконалення майстра, а це наполеглива праця — як теоретичне навчання, так і практичні навики.
      Вінчур Христина, викладач Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв, розповіла про можливість продовження навчання, можливості та перспективи для студентів КНУКіМ, запросила на День відкритих дверей та поїздку до головної філії університету.

       

     Час додавання : 2018-11-01

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      31 жовтня 2018 року у Новороздільському політехнічному коледжі відбувся науково-практичний семінар для адміністраторів (лаборантів комп’ютерних класів) та викладачів предмету «Інформатика та комп’ютерна техніка» на тему: «Реалізація заходів щодо застосування інформаційних технологій в навчально-виховному процесі».
      У семінарі взяла участь Наталія Добрій — викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      В межах семінару розглядались такі питання:
1. Організація комп’ютерної мережі навчального закладу з метою спільного доступу до мережі Internet. управління та захисту інформації.
2. Налаштування та управління операційними системами для організації робочого місця студента (учня) з метою доступу до периферійних пристроїв та захисту інформації.
3. Використання автоматизованих обчислювальних систем та прикладних програм для організації навчально-виховного процесу.

     Час додавання : 2018-10-31

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ
із заслуженим артистом України

      30 жовтня 2018 року у
Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука відбулася зустріч із актором Національного театру імені Марії Заньковецької, заслуженим артистом України Олегом Сікиринським, де побували учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» груп № 17 та № 302 у супроводі викладачів Добрій Н. П. та Гриценко Л. М.
      Учні дізнались від артиста багато цікавих розповідей про театр, сцену та «театральне життя», а також дискутували з ним на різні теми.

       Час додавання : 2018-10-30

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР

      30 жовтня 2018 р. у туристичній агенції «Енджой тур» відбувся обласний семінар викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Агент з організації туризму. Адміністратор», у якому взяли участь Дарія Василишин та Віра Гошівська.
      Багато цікавої інформації з теми: «Інновації у готельно-туристичній індустрії та їх інтеграція у навчальний процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти» подала доповідач Гладій Ганна Олексіївна — директор турагенції «Енджой тур».

   


Час додавання : 2018-10-26

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ
з роботодавцями автотранспортної галузі

      25 жовтня 2018 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулось засідання круглого столу з роботодавцями автотранспортної галузі на тему «Роль соціального партнерства в умовах впровадження елементів дуальної системи навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти».
      З вітальним словом виступила директор навчального закладу Ірина Бурак, яка наголосила на актуальності вибору професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та важливості соціального партнерства.
      Володимир Парахоняк, викладач ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у своїй доповіді розповів про актуальність впровадження дуальної форми навчання у навчальному закладі. Наголосив на позитивному аспекті проведення виробничого навчання та практики на підприємстві.
      Роман Яцик, управляючий територією Shell Retail Ukraine ТОВ «Альянс Холдинг» та Андрій Бабяк, начальник АЗС Shell Retail Ukraine ТОВ «Альянс Холдинг» ознайомили з умовами роботи в компанії Shell Retail Ukraine, розповіли про переваги роботи у цій компанії, структуру АЗС, вимоги до кандидата при працевлаштуванні та можливий кар’єрний ріст.
      Михайло Кузьма, директор ПМП «Вітас», презентував своє підприємство, розповів про умови роботи, наголосив на потребі у кваліфікованих робітниках, а також зазначив важливість співпраці між ПМП «Вітас» та ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».
      Павло Олексів, викладач ВСП Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка», розповів присутнім про можливість продовження ступеневої освіти та умови вступу до коледжу.
      Учні навчального закладу зацікавилися як можливістю продовження ступеневого навчання, так і перспективами працевлаштування.

     

     Час додавання : 2018-10-26

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      25 жовтня 2018 року соціальний педагог Андрій Бурак та заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук для учнів груп № 11 та № 102 провели семінар на тему: «Правові норми». Захід проводився в рамках предмету «Правознавство».
      На семінарі з учнями були розглянуті такі питання як:
1. Корпоративні норми
2. Моральні норми
3. Правові норми
4. Норми етикету
5. Релігійні норми

   


Час додавання : 2018-10-18

Автор новини : admin

СЕМІНАР

      17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит».
      У семінарі взяли участь учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», група № 108 разом із майстром виробничого навчання Якимчуком Н.  А. та старшим майстром Войтехівською Г. М.
      Як приклад учні розглянули складання печі з шамотних плит та розчину з фірмових сухих сумішей в умовах виробництва.

       Час додавання : 2018-10-16

Автор новини : admin

СЕМІНАР

 
      16 жовтня 2018 року у Львівському обласному Будинку Учителя відбувся семінар на тему: «Інтелектуальний розвиток, як ключова компетентність учнів у «Новій українській школі».
      У заході взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук та практичний психолог Ірина Ковальова.
      На семінарі виступили: кандидат психологічних наук, викладач кафедри психології Львівського національного університету ім. І. Франка Ігор Корнієнко та завідувач кабінетом практичної психології і соціальної роботи Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Леся Приведа.
      Учасники семінару отримали науково-практичні рекомендації з питань реалізації компонентів інтелектуального розвитку в процесі едукації.Час додавання : 2018-10-08

Автор новини : admin

Львівський товаровиробник
у Палаці мистецтв

      05 жовтня 2018 року тривала виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник».
      У виставці взяли участь учні групи № 32 з професії "Кухар.Офіціант", які разом з майстрами виробничого навчання Харатон І. В. та Горною Т. В. представили кулінарні вироби власного виробництва.
      Також відвідали виставку учні групи № 17, які навчаються за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення", у супроводі майстра виробничого навчання Здобиляк Ю. Б.

       Час додавання : 2018-10-05

Автор новини : admin

ЛЬВІВСЬКИЙ ТОВАРОВИРОБНИК
у Палаці мистецтв

      04 жовтня 2018 року розпочалась виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», де представлені товари місцевих виробників різних галузей промисловості. Захід проходив у Львівському Палаці мистецтв.
      Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» мав можливість ознайомити мешканців і гостей міста з товарами власного виробництва.
      Активну участь у виставці взяли учні групи № 22, які разом з майстрами виробничого навчання Цяпутою Л. М. та Петришин Г. Б. представили кулінарні вироби на «Козацькому столі». А також були виставлені поліграфічні вироби.

 
     Час додавання : 2018-10-04

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
для викладачів та майстрів виробничого навчання будівельного профілю

      03 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів та майстрів виробничого навчання професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, в яких здійснюється підготовка будівельників на тему: «Корегування робочих навчальних програм з професійно-теоретичної підготовки, розроблених відповідно до Державних стандартів на компетентнісній основі».
      Семінар розпочався з виступу Бурак І. В., директора ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», яка розповіла про принципи створення освітньо-промислового кластера «Будіндустрія».
      Продовжила виступ керівник семінару Гузюк В. Б., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, яка мала актуальну доповідь на тему: «Принципи, на яких ґрунтується розроблення ДСПТО на основі модульно-компетентнісного підходу».
      Про корегування робочих навчальних програм з професійно-теоретичної підготовки, розроблених відповідно до Державних стандартів на компетентнісній основі з професії «Штукатур» розповіла викладач Новояворівського ВПУ Тхір О. Б.
      Винниченко Д. І., викладач Львівського ВПУ дизайну та будівництва надала практичні рекомендації з досвіду складання навчальних планів та програм з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».
      Габа Л. В., викладач Львівського ЛВПХУ, презентувала учасникам навчально-тематичний план з професії «Лицювальник- плиточник».
      Важливим питанням, що обговорювалися було обрання членів будівельної секції навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.
      Учасники семінару мали можливість ознайомитись із матеріально-технічною базою ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та відвідати Осінній Будівельний Форум у ВЦ «Південний-ЕКСПО». Перед учасниками семінару з презентацією «Функціональне значення освітньо-промислового кластеру «Будіндустрія»» виступив голова кластеру «Будіндустрія» Ростислав Вороновський.
      В рамках Будівельного Форуму проходить три взаємодоповнюючі події: XXXVIII Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XII Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА».
      У Форумі також взяли участь учні груп № 108 та № 208 з професії "Маляр. Лицювальник-плиточник" у супроводі майстрів виробничого навчання Якимчука Н. А. та Кулик М. В. Для учнів проводили демонстрацію інноваційних досягнень в будівельній галузі, презентації останніх розробок у сфері альтернативної енергетики, майстер класи із впровадження новітніх технологій в галузі енергоефективного теплопостачання від вітчизняних та зарубіжних компаній, участь інвестиційних фондів, банківських установ, які представлять ефективні програми кредитування для кінцевого споживача з використання енергоефективного обладнання.

       

           Час додавання : 2018-10-03

Автор новини : admin

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР
викладачів іноземної мови

      02 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» у корпусі по вул. І. Федорова, 9 відбувся обласний семінар викладачів іноземної мови на тему: «Компетентнісний підхід до організації навчання на основі ключових компетентностей як результату навчання».
      У семінарі взяли участь близько 50 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Екзаменатор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Алла Юрченко показала презентацію на тему: «Сертифікаційна робота з англійської мови-2018».
      Ольга Ждан, представник CELTA Course (система екзаменів на знання англійської мови з видачею міжнародного сертифіката на основі Кембріджського університету), провела ділову презентацію англійською мовою. Також учасники семінару мали можливість спробувати себе в ролі поетів та отримати призи.
      Оксана Скібицька, представник видавництва «Book House Lviv», презентувала нові словники та підручники «Book House Lviv», а також обговорила з учасниками семінару проблематику говоріння в школах та професійних (професійно-технічних) навчальних закладах, висвітлила питання методики викладання англійської мови на основі книги видавництва Oxford Solution Third Edition, в якій представлені тести, складені за прикладом ЗНО.

           

   Час додавання : 2018-10-02

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ

      Впродовж вересня 2018 р. у навчальному закладі відбулись засідання методичних комісій, метою яких було обговорення плану роботи педагогічних працівників на І семестр 2018-2019 н.р.
      Під час засідань відбулося обговорення актуальних проблем професійної (професійно-технічної освіти). Зокрема, акцентували увагу на перспективі розвитку та впровадження дуальної освіти, та принципах, на яких грунтується розроблення ДСПТО на основі модульно-компетентнісного підходу.
      У кожному засіданні методичних комісій з усіх напрямів підготовки кваліфікованих робітників у навчальному закладі взяла участь директор Бурак І. В., яка наголосила на актуальних питаннях професійної освіти в Україні та Львівській області стосовно перспективи розвитку навчального закладу в умовах сучасної системи освіти.

                Час додавання : 2018-09-27

Автор новини : admin

СЕМІНАР ПЕРУКАРІВ

      26 вересня 2018 р. учні групи № 31 ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» разом з майстром виробничого навчання Долішною Мартою відвідали семінар «Креативне фарбування волосся та креативні стрижки» від фірми «luxor Professional», що проходив у виставковому центрі Експо-Південний.
      Семінар проводили: Тетяна Буршилова — провідний бренд-технолог «Luxor Professional» (Болгарія), топ-стиліст, старший викладач філіалу академії перукарського мистецтва «Scuola professionale parrucchieri ed estetisti" (Італія), дипломант міжнародних академій «Tony&Guy» та «Vidal Sassoon» (Лондон), акредитований спеціаліст міжнародної академії перукарського мистецтва «Saint Louis»; Марина Оганисян — перукарр-стиліст, технолог ТМ Luxor в Україні, проходила навчання в Школі Лариси Румянцевої (Україна), в Академії Володимира Тарасюка (Одесса), призер конкурсів на кращий весільний образ.
      Учні отримали багато нових навиків та, порад щодо колористики від талановитих майстрів, дуже багато позитивних емоцій.
      Майстер клас був просто супер!

     
     Час додавання : 2018-09-27

Автор новини : admin

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді

      26 вересня 2018 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» взяли участь у святі «День відкритих дверей», яке відбулося у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
      У програмі свята були презентації та майстер-класи творчих колективів та гуртків Палацу, до яких долучились наші учні та майстри виробничого навчання під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Оксани Франчук та старшого майстра Віри Гошівської.
      Ганна Покоцька та Анна Дацко (інженери ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова») презентували майстер-клас «Виготовлення блокнотів». Майстер виробничого навчання Тетяна Горна з учнями груп №№ 12 та 32 провели майстер-клас «Оздоблення пряників». Наші перукарі — майстер виробничого навчання Світлана Наумець та учні групи № 21 продемонстрували різні способи плетіння кіс.
      Майстер виробничого навчання Ігор Ковальчук з учнями групи № 201 допомогли доставити та розмістити експозицію виставки ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»
      Свято завершилось концертом учасників мистецьких колективів Палацу.

     Час додавання : 2018-09-19

Автор новини : admin

ФОРУМ ВИДАВЦІВ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ
Львівська національна опера

 
      19 вересня 2018 р. працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» на чолі з директором Іриною Бурак відвідали Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, де відбулося урочисте відкриття 25 Національного книжкового «Форуму видавців у Львові».
      Захід відкрила Олександра Коваль — президент ГО «Форум видавців», організатор «Форуму видавців у Львові». З вітальним словом до присутніх звернувся Президент України Петро Порошенко. Після спільного виконання Гімну України п. Порошенко підкреслив роль «Форуму...» в житті української громади, а також подякував організаторам та учасником і привітав переможців конкурсу «Книжка року»
      У відкритті «Форуму...» взяли участь близько тисячі запрошених гостей: видавці, автори, дипломати, журналісти, Голова Верховної ради, Прем’єр-мінстр, Міністр культури, Міністр освіти, голова ЛОДА, голова ЛМР та інші офіційні особи.
      Мер міста Андрій Садовий вручив: подяку — Софії Челяк, програмній директорці 25 Book Forum; відзнаку імені Олени Степанівни — Олександрі Коваль, президенту ГО «Форум видавців»; Золотий Герб м. Львова — Катерині Шевченко, виконавчому директору ГО «Форум видавців». Він сказав: «Кожен з нас собі не уявляє Львів без книжки, без Форуму»
      Захід супроводжувався чудовим концертом. Особливе враження — «неперевершений, дуже динамічний та мегаенергетичний виступ балету „Життя“ зі своєю „Етноеволюцією“» (Оксана Цибух методист ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»)Час додавання : 2018-09-19

Автор новини : admin

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ
Львівський державний Будинок техніки

      19 вересня 2018 р. майстер виробничого навчання ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», керівник гуртка «Інтелектуальне дозвілля» Юлія Здобиляк взяла участь у засіданні секції керівників гуртків інтелектуального напрямку, що відбулося у Львівському державному Будинку техніки.
      На цьому засіданні розглядалися питання організації інтелектуальних змагань за схемою «Брейн-ринг», «Кращий ерудит», «Що? Де? Коли?» серед учнів закладів професійної освіти м. Львова та області.
      З словом привітання до гостей звернувся Богдан Гришканич, директор Львівського ВПУ технологій та сервісу, на базі якого відбувався захід.
      Засідання розпочала виконувач обов’язків Львівського державного Будинку техніки Лілія Івашкевич; ведуча Іванна Іванівна виступила про графік проведення та умови участі в обласних іграх на 1-ше півріччя 2018–2019 н. р.; про історію ігор та принципи створення команди розповів Володимир Войтюк; про психологічний клімат у команді прочитала лекцію психолог Будинку техніки Оксана Сайка.

       Час додавання : 2018-09-08

Автор новини : admin

ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ У ЛЬВОВІ
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»

      08 вересня ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» спільно з Кластером видавничої діяльності та поліграфії приєднався до заходу «Дні європейської спадщини у Львові» на тему «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів». Дарія Грицик керівник
гуртка «Історія книгодрукування» провела екскурсію «Від джерел до сьогодення» в Друкарні-музеї Ставропігійського ВПУ м. Львова.
      Гості відвідали Галерею ставропігійців, ознайомилися з історією друкарні та поліграфічної школи, що працює в будівлі по вул. Федорова, 9 з 1586 року, оглянули експозицію «Від Івана Федорова до Ставропігійського інституту», обладнання цеху стереотипів, ділянки ручного складання текстів, лінотип, копіювальну машину «Ера», прободрукарський станок. Охочі мали нагоду зробити відбиток на прободрукарському станку, який належить до спадку Ставропігійського інституту.