ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років



430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»



     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Майстер-класи, відкриті, підсумкові уроки

Час додавання : 2020-06-26

Автор новини : admin

ЗАХИСТИ ДИПЛОМНИХ РОБІТ

      26 червня 2020 року відбувся дистанційний захист державної кваліфікаційної атестації робіт з професії навчальних груп 301 «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева», дипломні роботи учнів представив майстер виробничого навчання Ігор Михайлович Ковальчук; 507 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Оператор заправних станій», дипломні роботи учнів представив майстер виробничого навчання Юрій Олександрович Мов'як; 15 «Перукар», дипломні роботи учнів представила майстер виробничого навчання Юлія Валеріївна Михайлів.


      Випускники 301 групи захистили свій кваліфікаційний рівень «Столяр» ІІІ розряду, «Виробник художніх виробів з дерева» ІІІ розряду.
      Нехай щастить вам! Ви вправно опанували майстерність столярної справи, та зможете гідно представити себе як випускників нашого навчального закладу на майбутньому професійному шляху. Ставропігійське ВПУ м. Львова та майстер виробничого навчання Ігор Михайлович бажаємо вам успіхів та особистих досягнень, пишаємося вами!

                             



      Випускники 507 групи захистили свій кваліфікаційний рівень «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» V розряду, «Оператор заправних станцій» ІІІ розряду.
      Любі випускники, Ставропігійське вище професійне училище та майстер виробничого навчання Юрій Олександрович вітаємо вас із завершенням навчання! Тепер ви справжні майстри з ремонту та обслуговування автомобільного транспорту, бажаємо вам втілити усі здобуті вміння та знання у правильне русло та в подальшому займатися своєю улюбленою професійною справою!

             



      Випускниці 15 групи захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар» .
      Ми бажаємо вам ніколи не зупинятися на досягнутому і постійно розвивати свою професійну майстерність. Будемо радо спостерігати за вашими наступними перемогами!

                       



Час додавання : 2020-06-23

Автор новини : admin

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ
з професії «Оператор комп'ютерного набору. Друкар. Палітурник»

      23 червня 2020 року у групи №36 відбувся дистанційний захист державної кваліфікаційної атестації робіт з професії «Оператор комп'ютерного набору. Друкар. Палітурник». Дипломні роботи учнів представила майстер виробничого навчання Оксана Михайлівна Чугуєвець.
      За період навчання випускники здобули якісну професійну освіту, оволоділи знання із обробки комп'ютерної інформації та підготування видавничої продукції під час додрукарських процесів, опанували навики користування друкарськими офсетними машинами, навчилися виконувати післядрукарські палітурні процеси. Учні зуміли гідно преставити наш навчальний заклад на Всеукраїнському конкурсі професіоналів поліграфічної сфери PROFI
      Випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Оператор комп'ютерного набору» ІІ категорія, «Друкар офсетного плоского друкування» ІІІ розряду та «Палітурник» ІІІ розряду.

                 
     


      Шановні випускники! Ставропігійське вище професійне училище та майстри в/н Ольга Петрівна, Андрій Романович та Оксана Михайлівна пишаємося вами та бажаємо життєвих перемог та професійних досягнень. Будемо сумувати за вами і спостерігати за вашими наступними перемогами.



Час додавання : 2020-05-29

Автор новини : admin

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ
з професії «Перукар (перукар-модельєр)»

      29 травня 2020 року у групи №531 відбувся дистанційний захист державної кваліфікаційної атестації робіт з професії «Перукар (перукар-модельєр)». Дипломні роботи учнів представила майстер виробничого навчання Юлія Валеріївна Михайлів.
      За період навчання випускники здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, брали участь в конкурсах «Золотий лев», «Кришталевий ангел», Форум професійної освіти, де здобували призові місця.
      Учні захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр».

   
             
   
     


      Шановні випускники! Ми бажаємо вам ніколи не зупинятись на досягнутому, ніколи не розчаровуватись і постійно розвивати свою професійну майстерність. Будемо сумувати за вами і спостерігати за вашими наступними перемогами.



Час додавання : 2020-05-27

Автор новини : admin

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ
з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

      27 травня 2020 року у групи №502 відбувся дистанційний захист державної кваліфікаційної атестації з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Дипломні роботи учнів представив майстер виробничого навчання Сергій Володимирович Гавришко.
      За період навчання випускники здобули якісну професійну освіту, знання та вміння з теоретичної механіки деталей машинної гідравліки, вміють виконувати роботи з розберання автотранспорту та виконувати роботи з його ремонту те технічного обслуговування. Практику учні проходили на СТО, АТП та інших підприємствах транспортної галузі.
      Учні захистили свій кваліфікаційний рівень «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів 5 розряду».

   
     


      Шановні випускники! Увесь колектив Ставропігійського ВПУ м. Львова щиро бажає вам особистих перемог та нових професійних досягнень!



Час додавання : 2020-05-22

Автор новини : admin

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ
з професії «Маляр. Лицювальник-плиточник»

      22 травня 2020 року у групи №508 відбулася дистанційна державна кваліфікаційна атестація з професії «Маляр. Лицювальник-плиточник». Дипломні роботи учнів представив майстер виробничого навчання Назар Анатолійович Якимчук, який впродовж двох років здійснював оствітню професійно практичну підготовку вихованців закріпленої групи на базі повної середньої освіти.
      Учні захистили свій кваліфікаційний рівень «Маляр 4 розряду» «Лицювальник-плиточник 5 розряду».
      За період навчання випускники здобули якісну професійну освіту також у НПЦ «Снєжка» з вивчення новітніх технологій та сучасних будівельних матеріалів, інструментів, набули практичного досвіду на об'єктах рідного закладу освіти, будівельних підприємствах та установ м. Львова

                             

      Шановні випускники! Увесь колектив Ставропігійського ВПУ м. Львова щиро бажає вам успіхів, особистих перемог, реалізації творчих задумів та планів!



Час додавання : 2020-03-31

Автор новини : admin

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

      На виконання наказу № 458 Міністерства освіти і науки України від 26.03.2020р. щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину у Ставропігійському ВПУ м.Львова 31.03.2020р. проведено засідання атестаційної комісії 1-го рівня, під час якого розглянуто результати роботи у міжатестаційний період наступних педагогічних працівників:
- Денисяк А. М., вихователь;
- Зарума Р. С., керівник гуртка;
- Ковальчук І. М., майстер в/н;
- Лютий А. В., викладач;
- Филипович І. І., викладач;
- Якимчук Н. А., майстер в/н;
- Бурак І. В., викладач та керівник;
а також:
- Буловчак Х. Р., юрисконсульт;
- Левицька О. М., бібліотекар.
      За результатами розгляду напрацювань та досвіду роботи усіх працівників, що підлягали атестації, членами атестаційної комісії 1-го рівня прийнято позитивне рішення.

       


      Портфоліо працівників:
Денисяк А. М., Филипович І. І., Левицька О. М.



Час додавання : 2020-02-26

Автор новини : admin

КВАЛІФІКАЦІЙНА ПЕРЕВІРОЧНА РОБОТА

      26 лютого 2020 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» майстер в/н Дарія Василишин провела кваліфікаційну перевірочну роботу у групі № 17 за професією «Оператор комп'ютерно набору».
      Учні змогли продемонструвати навички роботи у комп'ютерних програмах відповідно до кваліфікаційного рівня «ІІ категорія». Молодці!!!
       



Час додавання : 2020-02-05

Автор новини : admin

ЧИТАННЯ ВГОЛОС

      5 лютого 2020 року у бібліотеці Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова пройшов Всесвітній день читання вголос. Учні груп 11, 102, 507 та 22 читали твори Тараса шевченка, Ліни Костенко та інших улюблених поетів.
      До заходу долучились також заступники виховної і навчальної роботи Оксана Франчук та Мирослава Березінська, викладачі Оксана Цибух, катерина савич та Людмила Гриценко.
      Такий захід вже протягом 11 років відзначається у різних країнах світу, а традицію започаткувала американська організація «Litl World» у рамках руху за грамотність.
      Дякуємо Ользі Левицькій, бібліотекарю навчального закладу, за організацію цікавого та пізнавального заходу.

           



Час додавання : 2020-02-04

Автор новини : admin

КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА
з професії «Перукар (перукар-модельєр)»

      5 лютого 2020 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» майстер в/н Михайлів Юлія провела пробну кваліфікаційну роботу групі 31 з професії «Перукар (перукар-модельєр)», рівень кваліфікації «Перукар-модельєр» 3 розряду.
      Майстрині показали задовільний рівень як теоретичних знань,так і практичних вмінь. Молодці!!!

             
           



Час додавання : 2020-01-30

Автор новини : admin

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ
з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

      30 січня 2020 року у групи № 527 відбувся захист дипломних робіт з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».
      Учні захищали свій кваліфікаційний рівень згідно тем дипломних робіт, а також відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії.

     
     


      Шановні випускники! Увесь колектив Ставропігійського ВПУ м. Львова щиро бажає вам: щастя, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації творчих задумів і планів!



Час додавання : 2019-11-25

Автор новини : admin

ХХ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС
з української мови ім. П. Яцика

      Для піднесення престижу української мови серед молоді, утвердження її державного статусу, виховання поваги до культури й традицій українського народу, 25 листопада 2019 року в Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова відбувся ХХ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 
     


Час додавання : 2019-11-22

Автор новини : admin

КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА
з професії «Кухар. Офіціант»

      Для створення кулінарного шедевру необхідно постійно підвищувати професійний рівень та розвивати талант. Презентуємо пробні кваліфікаційні роботи учнів 32 групи Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова з професії «Кухар» 4 розряду.

 
         


Час додавання : 2019-11-21

Автор новини : admin

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

      Революція Гідності — подія, яка об'єднала весь український народ навколо високої мети: відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя і праці.
      21 листопада 2019 року в Ставропігійському вищому професійному училищі пройшов захід, який нагадав усім про цю визначну сторінку нашої історії.

         


Час додавання : 2019-11-21

Автор новини : admin

МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

      Для сприяння піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня — Тараса Григоровича Шевченка, 21 листопада 2019 року в Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова відбувся І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

     



Час додавання : 2019-11-20

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      20 листопада 2019 року в Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова відбулися традиційні загальноучилищні учнівські збори. Заступник директора Оксана Франчук нагадала учнівській молоді про дотримання учнями навчального закладу правил поведінки в училищі та в гуртожитку.
      Соціальний педагог Андрій Бурак ознайомив присутніх з темою: «Булінг, як різновид насильства серед підлітків та педагогів в навчальному закладі».
      Практичний психолог Ірина Ковальова надала рекомендації щодо побудови стосунків з однолітками.

      Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

 
     



Час додавання : 2019-11-08

Автор новини : admin

КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА
з професії «Кухар. Офіціант»

      Кулінарне мистецтво потребує розуміння технологічного процесу, вияву творчого таланту і великого бажання при оволодінні усіма секретами професійної майстерності.
      Презентуємо досягнення учнів Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова з професії «Кухар» 3-го розряду.

             



Час додавання : 2019-11-08

Автор новини : admin

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

      З метою об'єднання громадян країни навколо мови, 2000 року був заснований Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
      8 листопада 2019 року, в ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» вчергове відбулася така щорічна акція, присвячена Дню української писемності та мови.

           


Час додавання : 2019-11-07

Автор новини : admin

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ

      Ярмарок професій — це вже добра традиція Ставропігійського вищого професійного училища, яку дуже люблять наші учні, працівники та, звісно, абітурієнти.
      Сьогодні, 7 листопада 2019 року у рамках співпраці навчального закладу із загальноосвітніми школами Львова та області до нас завітало чимало старшокласників. Гостей зустріли учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» і, після реєстрації, провели до актового залу. Присутніх привітала директор навчального закладу Ірина Бурак, вона розповіла про наш навчальний заклад і професії, які можна тут опанувати.
      Після вітального концерту гості вирушили квест-екскурсією майстернями і кабінетами навчального закладу, де мали можливість взяти участь у майстер-класах з професій: «Кухар. Офіціант», «Маляр», «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Перукар» і спробувати себе у різних напрямках діяльності.
      Свято закінчилось у їдальні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», де школярі мали змогу придбати різноманітні смаколики за «гроші», зароблені під час виконання завдань на майстер-класах. Гостей обслуговували майбутні офіціанти.

                                     



Час додавання : 2019-10-03

Автор новини : admin

КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА
з професії «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева»

      3 жовтня 2019 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» майстер в/н Ковальчук Ігор Михайлович провів пробну кваліфікаційну роботу групі 301 з професії «Столяр. Виробник художніх виробів з дерева».
      Учні змогли продемонструвати навички, створивши прекрасні та майстерні вироби з деревини, відповідно до кваліфікаційного рівня «Столяр ІІІ розряду». Молодці!!!

     
   



Час додавання : 2019-10-01

Автор новини : admin

КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА
з професії «Перукар (перукар-модельєр)»

      1 жовтня 2019 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» майстер в/н Михайлів Юля провела пробну кваліфікаційну роботу групі 21 з професії «Перукар (перукар-модельєр)», рівень кваліфікації «Перукар».
      Майстрині показали задовільний рівень як теоретичних знань,так і практичних вмінь. Молодці!!!

             



Час додавання : 2019-09-23

Автор новини : admin

МАЙСТЕР-КЛАСИ

      23 вересня 2019 року у рамках професійної орієнтації учнівської молоді загальноосвітніх шкіл м. Львова та Львівської області у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище» відбулися майстер-класи з професій «Кухар» (для дівчат) та «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (для хлопців) для учнів 11 класу СШ №43 м. Львова з метою формування практичних навичок учнівської молоді з предмету «Технології».
      Такий захід, проведений на базі професійного навчального закладу, спряє допрофесійній підготовці молоді та визначенню у виборі майбутньої професії.

 




Час додавання : 2019-09-17

Автор новини : admin

БІБЛІОТЕЧНИЙ УРОК

      9 вересня 2019 року викладач української мови та літератури Цибух О. М. та бібліотекар навчального закладу Левицька О. М. провели бібліотечний урок для учнів 12 групи з професії "Кухар. Офіціант" за темою "Лексикографія. Сучасні лексикографічні джерела".
      Учні з цікавістю працювали з "живими" та електронними словниками, а резюмували урок презентаціями лексикографічних джерел.