ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2020-03-02

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ

 
      2 березня 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк та староста третього поверху Віталій Смеричанський оргпнізували організували перегляд художнього фільму «Американський снайпер».
      Ця драматична біографічна страчка Клінта Іствуда, що вийшла у 2014 році, розповідає про будні американських військових в Іраку, про війну та її наслідки, вплив на поведінку учасників бойових дій у мирний час. Фільм показує, як участь у спецопераціях позначаєиться стосунках бойовиків із сім’єю, з оточуючими, як військовим важко адаптуватися до мирного життя. Гловиний герой фільму — снайпер "морських котиків" Кріс Кайл гине не під час військових дій в Іраку, а в мирній америці від руки ветерана армії США, якому він намагався допомогти. Стрічка демонструє, як війна калічить душі людей, спотворює їх сприйнятя світу. Дякуємо організаторам за перегляд цікавого фільму.Час додавання : 2020-02-24

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ

 
      24 лютого 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк, а також учні В. Смеречанський (507 гр.) і А. Круть (202гр) організували перегляд художнього фільму «Винні зірки» для учнів, які проживають у гуртожитку.
      Фільм розповідає про кохання між хлопцем і дівчиною, які є онкологічними хворими і змушує замислитись про сенс життя, про вічні цінності — любов, дружбу, небайдужість та толерантне, доброзичливе ставлення до людей, які поруч. Дякуємо організаторам за перегляд цікавого фільму.Час додавання : 2020-02-19

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ

 
      19 лютого 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк спільно з братами-семінаристами Андрієм та Олегом організували перегляд художнього фільму «Вільні письменники».
      Цей Американський драматичний біографічний фільм розповідає про вчительку та її важких учнів, у яких не вірить ніхто і які не вірять самі у себе. Фільм вчить, як від розпачу та зневіри знайти шлях до віри у себе, у свої сили, до позитиву, до подалання усіх перешкод до своєї мети. Головну роль у стрічці виконала акторка Гіларі Свонк. В Україні у кінопрокаті фільм не демонструвався. Дякуємо організаторам за перегляд цікавого та навчального фільму.Час додавання : 2020-02-20

Автор новини : admin

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

      Цього року вшановуємо шосту річницю однієї з найстрашніших сторінок української історії: жорстоких зіткнень в Києві 18-20 лютого, кульмінацією яких став розстріл беззбройних активістів Євромайдану на вулиці Інститутській. Внаслідок цих подій загинуло понад 100 людей, більше тисячі отримали поранення. Кілька десятків людей пропали безвісти. 20 лютого в Україні відзначається День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Українці вшановують подвиг учасників Революції гідності, по всій Україні проходять сотні пам'ятних акцій.
      20 лютого 2020 року о 12 годині у Львові біля Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні відбулася панахида за загиблими під час Революції Гідності, на якій були присутні учні 17 групи з майстром виробничого навчання Дарією Василишин.
     Час додавання : 2020-02-17

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ

      17 лютого 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк та староста 3 поверху Віталій Смеричанський організували перегляд художнього фільму «Костянстин». Головну роль у якому виконав відомий актор Кіану Рівз, його герой бореться проти демонів, які прагнуть пройти у наш світ, при цьому він врятував велику кількість людей.
      «У Бога для кожного призначено свій шлях» — ці слова проходять лейтмотивом крізь увесь фільм. Стрічка торкається питанб віри, відповідальності за свій вибір у житті та впливу вибору на подальшу долю людини. Фільм дуже символічний та багатоплановий, розкриває значення самопожертви заради інших. Висновок, який можна зробити з фільму: «Кожному буде надано по вірі його».Час додавання : 2020-02-14

Автор новини : admin

14 ЛЮТОГО — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДАРУВАННЯ КНИГ!

      Міжнародний день дарування книг (Interniational Book Giving Day) — це добровільна ініціатива, яка започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Elightful Children Books, Еммі Бродмур. Акція спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Мета міжнародного дня дарування книг — надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу: бібліотеці, другу, членам родини. Вважається. що в цей день мають об'єднатися і ті, хто прищеплює любов до читання. Книга — один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду. добро, любов, вона дасть нас відповіді на всі запитання і гарну пораду, навчить жити, юбити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.
      Таку акцію було проведено і в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова». Долучились працівники і учні училища, які отримали солодкий сюрприз.

 Час додавання : 2020-02-13

Автор новини : admin

СВЯТО СТРІТЕННЯ У ГУРТОЖИТКУ

      13 лютого 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк організували та провели для учнів свято Стрітення у Гуртожитку.
      Ведучі свята Оля Кінзерська, Наталя Пелех. Андрій Грицьків та Іван Табачник ознайомили глядачів з історією та традиціями свята. Роль Зими виконувала Христина Маланка, а роль Літа — Марія Джуган. Музичний супровід свята забезпечив Андрій Пенцак.
      Дякуємо організаторам за цікаве свято!

       Час додавання : 2020-02-13

Автор новини : admin

ПОКИ В СВІТІ Є ЛЮБОВ...  

      День святого Валентина — свято романтики, кохання та ніжності. У ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 13 лютого 2020 року відбувся концерт присвячений Дню усіх закоханих, який пройшов під гаслом «Поки є в світі любов…»
      Учні групи № 15 та № 21, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)» організували показ тематичних модних образів та протацювали захопливий сучасний танець. На святкуванні пройшла цікава розважальна гра "Хто проти супер-моделей" з подарунками-сюрпризами. А на завершення учням показали презентацію про стосунки між хлопцем та дівчиною
      Мільйони людей не пропускають можливості відсвяткувати романтичне святом разом зі своїми коханими та рідними людьми. Адже День святого Валентина – це не лише свято квітів, листівок та подарунків. Це символічний день для вияву трішки більшої уваги та любові тим людям, які перебувають поруч з вами.

 
     
   Час додавання : 2020-02-10

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ

      10 лютого 2020 року вихователі Софія Чичкевич, Анжеліка Денисяк та учень групи № 507, староста 3 поверху, Віталій Смеричанський організували перегляд фільму «Все або нічого» для учнів, які порживають в гуртожитку.
      Фільм розповідає про спортсмена, гравця в американський футбол Пола Кру, якого посадили у в’язницю. Кульмінацією фільму є матч з футболу, в якому на полі зустрінуться команди охоронців та в’язнів. Фільм ічить відповідальності за свої дії, порядності, вмінню ніколи не здаватися, оптимізму, наполегливості та віри в себе навіть у найскладніших життєвих обставинах.
      Дякуємо організаторам за перегляд цікавого фільму.Час додавання : 2020-02-05

Автор новини : admin

ЙОРДАНСЬКІ ВІДВІДИНИ ГУРТОЖИТКУ СВЯЩЕНИКОМ

      5 лютого 2020 року о 17 годині до нашого гуртожитку завітали о. Роман і брати-семінаристи Андрій та Олег.
      Учні та працівники гуртожитку зібралися в холі першого поверху для спільної молитви. Отець Роман розповів про важливе значення Йорданських відвідин та освячення помешкань в часі Йорданських свят.
      Після спільної молитви священик і брати-семінаристи відвідали кімнати усіх поверхів та освячували. Учі приєднувалися до святкового колядування і щедрування.
      Дякуємо о. Романові та братам-семінаристам Андрію та Олегу.

     Час додавання : 2020-02-03

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ

 
      3 лютого 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк та учень групи 207 Віталій Смеричанський організували для учнів, які проживають в гуртожитку пепрегляд фантастичного художнього фільму «Тихоокеанський рубіж 2».
      Фільм розповідає про життя у майбутньому, коли люди об'єднують свої зусилля у боротьбі проти прибульців, застерігає від техногенних катастроф, пропагує вічні цінності, такі як дружба, готовність завжди прийти на допомогу, ставити суспільні інтереси вище від власних. У фіналі людство здобуває перемогу над лиховісною кайдзю.
      Дякуємо організаторам за перегляд цікавого фільму!Час додавання : 2020-01-25

Автор новини : admin

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

      25 січня 2020 року в актовому залі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальноучилищні батьківські збори.
      Перед батьками виступила директор навчального закладу м. Львова» Ірина Бурак. Вона привітала присутніх з минулими святами, подякувала батькам кращих учнів, а також звернула увагу на недопустимість пропусків занять без поважних причин, важливість дотримання правил поведінки, підтримання порядку і чистоти в гуртожитку.
      Заступник директора з НР Мирослава Березінська підвела підсумки І семестру 2019–2020 н. р. та ознайомила з умовами реєстрації на ЗНО.
      Перед батьками з концертною програмою, яка була присвячена зимовим святам, виступили учні навчального закладу.

             
Час додавання : 2020-01-22

Автор новини : admin

«СУВЕРЕННА МОЯ УКРАЇНА»

      Вшанування дати Дня Соборності України важливе для виховання молоді. Саме цій знаменній події присвячений тематичний захід «Суверенна моя Україна», який 22 січня 2020 року провели учні (групи 21, 11, 16, 31) Ставропігійського вищого професійного училища спільно із бібліотекарем Ольгою Левицькою та керівниками гуртка Романом Зарумою та Людмилою Зарумою.

     
     Час додавання : 2020-01-22

Автор новини : admin

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

      22 січня 2020 року з нагоди 101-ї річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки у Львові на Личаківському кладовищі відбулись заходи до Дня Соборності України.
      Учні групи № 202 ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі майстра в/н Богдани Глинської та заст. дир. з НВихР Оксани Франчук взяли участь у вшануванні пам'яті борців за незалежність України та воїнів Української Галицької Армії

   
   Час додавання : 2020-01-08

Автор новини : admin

ХОДА ЗВІЗДАРІВ

Звіздарі низенько
Голови схиляють,
Ангели у небі
Весело співають.
Колядуймо дзвінко,
Щоб світ веселився,
Радій, Україно —
Христос народився!

      08 січня 2020 року в рамках XV Різдвяного фестивалю «Спалах Різдвяної Звізди» центром Львова пройшла «Хода звіздарів» з Яворівською звіздою.
      ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» спільно з гостями із ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» долучились до Різдвяного фестивалю, символом якого є Різдвяна зірка.
      Перед початком дійства хвилиною мовчання вшанували загиблих в авіакатастрофі, яка сталась сьогодні.
      Традиційно, святкова колона сформувалась біля Храму Пресвятої Євхаристії, опісля благословення отця, пройшла вул. Ставропігійською до шопки на пл. Ринок.
      Після спільної коляди на Ринку, звіздарі пройшли центром міста до площі біля ялинки. Власне, на сцені біля ялинки відбулось представлення Головної звізди «Яворівська», церемонія посвяти у звіздарі, пролунала спільна коляда звіздарів.

                 Час додавання : 2019-12-27

Автор новини : admin

«СТАРИЙ РІК МИНАЄ, НОВИЙ НАСТУПАЄ...»

      27 грудня 2019 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулося традиційне Новорічне свято.
      Зі словами привітання до прийдешнього Нового року виступила директорка Ірина Бурак. Вразили запальною концертною програмою та налаштували всіх на позитивний настрій педагогічний та учнівський колектив навчального закладу!
      Веселих свят!

             Час додавання : 2019-12-19

Автор новини : admin

СВЯТО МИКОЛАЯ В ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ №1

      В свято Миколая кожна дитина з нетерпінням чекає здійснення своєї мрії, свого бажання, свого подарунку. В цей час, як ніколи хочеться творити добро!
      19 грудня 2019 року учні 11 групи Ставропігійського вищого професійнго училища, майстер виробничого навчання Ганна Бербека та класний керівник Наталя Добрій відвідали Львівський дошкільний дитячий будинок №1, що на вулиці Таджицькій, 21.
      Учні передали подарунки тим, хто найбільше потребує ласки і тепла наших сердець. Створили свято для діток, які з нетерпінням чекають цього дня, для малесеньких сердечок, які знають, що дива бувають.
      Пам’ятаймо, творити добро ніколи не пізно!

                     Час додавання : 2019-12-18

Автор новини : admin

СВЯТО МИКОЛАЯ В ГУРТОЖИТКУ

      18 грудня 2019 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк організували для учнів Свято Миколая в гуртожитку. Захід розпочався о 20 год. в холі. Ведучі свята – Оля Кінзерська (група 31) та Андрій Грицьків (група 17) привітали усіх, ознайомили із життєписом Святого Миколая, розповіли коротку історію свята.
      Несподівано вибіг Чортик (Андрій Пенцак, група 16) із різочками, який намагався налякати та покарати нечемних учнів, які «курять, п’ють потрохи пиво і слова вживають дивні». Але тут увійшли Святий Миколай (Андрій Круть, група 202) та два Ангели (Вероніка Сандрика та Юля Ліщинська, група 31), привітали присутніх зі святом та побажали здоров’я, радості, добробуту. Ангели вигнали Чортика, говорячи: «Тут живуть всі діти милі, всі слухняні, добрі, щирі. ... Свої різки забирай, і в ліси, в гаї тікай!».
      Далі Святий Миколай разом із Ангелами оголосили переможців конкурсу на кращу кімнату на кожному з поверхів та вручили переможцям солодкі подарунки. На другому поверсі перемогла кімната № 7, на третьому поверсі – кімната № 23, на четвертому – кімната № 30, на п’ятому – кімната № 44.
      Святий Миколай закликав учнів гарно вчитися, не забувати про молитву, повагу до старших, побажав добра й любові, а також завжди любити та оберігати свій рідний край.
      На завершення пролунала пісня «Ой, хто, хто Миколая любить...». Музичне оформлення свята виконав учень групи 202 Мар’ян Литвин.
      Дякуємо організаторам та виконавцям за чудове свято!

         Час додавання : 2019-12-12

Автор новини : admin

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

      Ой на Андрія дівчата ворожили...

      Здавна Україна славиться традиційними святами і обрядами, про які завжди пам'ятають у Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова.
      12 грудня 2019 року учні 21 групи разом із класним керівником Мирославою Лефменко організували для учнів училища святкування Андріївських вечорниць.

                   Час додавання : 2019-12-10

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      10 грудня 2019 року учні мешканці гуртожитку, разом з вихователем Аджелікою Денисяк їздили на екскурсію в с. Раковець.
      Прощу організували брати-семінаристи з Духовної Семінарії. Учні помолилися на Божественній Літургії та пройшлися Хресною дорогою, а також відвідали лікувальне джерело Матері Божої.

   Час додавання : 2019-12-03

Автор новини : admin

«ВЕРНІСАЖ ТВОРЧОСТІ»

      3 грудня 2019 року з метою популятизації професійно-технічної освіти серед школярів м. Львова у
Палаці естетичного виховання учнівської молоді відбулось свято «Вернісаж творчості».
      Активними учасниками заходу стали лідери учнівського парламенту та учні групи №15 та №31 Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова.

               Час додавання : 2019-12-02

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      2 грудня 2019 року в Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова відбулися традиційні загальноучилищні учнівські збори.
      Обговорювали важливу тему для молоді «Основи успіху людини», а також про те, як через добрі справи можна досягнути поставлених цілей, даруючи радість ближньому і самим ставати щасливими.

   
   Час додавання : 2019-11-27

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ
у підземелля

      27 листопада 2019 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич та Анжеліка Денисяк організували для учнів мешканців гуртожитку екскурсію підземеллям та Гарнізонним храмом Петра і Павла.
      Екскурсію провели спільно з братами семінаристами Андрієм і Олегом. Учні ознайомились з історіє ю храму, а також мали змогу побачити з допомогою макетів. як поступово змінювався Львів.
      Дякуємо старостам 2 поверху Тетяні Юзві (527 група) та 3 поверху Віталію Смеричанському (207 група) за організацію порядку під час екскурсії.

       Час додавання : 2019-11-25

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ
«Warcraft: Початок»

      25 листопада 2019 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич, Анжеліка Денисяк та учень 207 групи Віталій Смеричанський організували для учнів, які проживають у гуртожитку, перегляд художнього фільму «Warcraft: Початок» в актовому залі училища.
      Дякуємо організаторам за перегляд цікавого і корисного фільму.

 Час додавання : 2019-11-25

Автор новини : admin

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

      25 листопада 2019 року в актовому залі училища бібліотекар Ольга Левицька і викладач Наталя Добрій організували та провели виховний захід «Лиха коса Голодомору» до 86-х роковин вшанування пам'яті жертв Голодомору.
      Мета заходу — сформувати в учнів щирі людські почуття співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянську відповідальність за його майбутнє, сприяти поверненню історичної пам'яті про Голодомор 1932–1933 років.
      Учениці групи № 11 читали вірші під музичний супровід скрипки учня групи № 16 Святослава Якубовського, розповідали про мільйони загублених життів українців.


      «Врожай 1933 року видався небачений, а жати його було нікому...»

                   Час додавання : 2019-10-07

Автор новини : admin

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

«Блаженний день коли зробив ти вибір
Служінню дітям присвятить себе:
Нагодувати їх духовним хлібом,
Зерно в душі посіяти святе».

      З нагоди професійного свята «День працівника освіти» в стінах ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 7 жовтня 2019 року відбувся урочистий концерт організований талановитою молоддю навчального закладу.
      В форматі інтерв'ю учні дізнались багато корисної інформації про навчальний процес, а родзинкою свята став вражаючий та веселий виступ креативного ансамблю педагогів, які подарували чудовий настрій всім присутнім.
      До привітань долучилася і директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак, відзначивши подяками та грамотами заслужених педагогічних працівників

«Твої усі недоспанії ночі —
Це кожної дитини майбуття
Коли на тебе схожим бути хтось захоче -
Ти не дарма прожив своє життя».

 >

             
           

 

      Дякуємо керівникам гуртків Людмилі та Роману Зарумам за чудову атмосферу на святі.


Час додавання : 2019-09-23

Автор новини : admin

ЗБОРИ УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

      23 вересня 2019 р. В ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» стартував проект новообраного учнівського парламенту.
      Згідно Статуту на першому засіданні парламенту відбулось обрання президента. В процесі голосування молода команда «Ставропігійців» обрала активного, впевненого та досвідченого лідера — учня групи 527 Назарія Кулебу. Під час засідання президент парламенту поділився своїми планами на майбутнє.
      Із командною роботою в учнівському колективі детальніше ознайомив соціальний педагог Андрій Бурак. Для злагодженої співпраці учнівського парламенту та педагогічного колективу заступник директора з НВихР Оксана Франчук запропонувала кілька ідей для реалізації в навчально-виховному процесі.

   

      Пишаємося нашою лідерською креативною командою «Ставропігійців» та бажаємо успіхів в досягненні цілей!Час додавання : 2019-09-19

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      19 вересня 2019 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулися загальноучилищні учнівські збори. Директор Ірина Бурак розповіла учням про історію навчального закладу, заступник директора з НВихР Оксана Франчук ознайомила учасників зборів із правилами внутрішнього розпорядку, із цікавою презентацією на тему «Стратегія досягнення цілей» виступила практичний психолог Ірина Ковальова, а також своїми успіхами поділився учасник учнівського парламенту, учень 527 групи, Назарій Кулеба.
      Під час учнівських зборів кожен слухач мав право ставити запитання і вносити пропозиції.

         Час додавання : 2019-09-18

Автор новини : admin

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧНІВ-МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКУ

      18 вересня 2019 року заступник директора з НВихР Оксана Франчук та вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк провели загальні збори мешканців гуртожитку в холі першого поверху.
      Учнів було ознайомлено з історією нашого навчального закладу, яка сягає давніх часів і бере початок від першої школи в Україні, що діяла при Львівському Успенському братстві, і мала значний вплив на розвиток освіти не лише в Україні, а й у Білорусі, Молдові, Волощині та інших країнах.
      Другим питанням зборів було обрання активу гуртожитку в такому складі:
Староста гуртожитку — Роман Петренко (група 207)
      2 поверх:
Староста — Тетяна Юзва (група 527)
Заступник старости — Оксана Марусяк (група 32)
Санітарний сектор — Марія Джуган (група 21), Ольга Тхоровська (група 22)
Спортивний сектор — Жанна Таргонська (група 32)
Редколегія — Ольга Станішовська (група 36), Надія Баховська (група 36)
      3 поверх:
Староста — Віталій Смеричанський (група 207)
Заступник старости — Ростислав Слота (група 202)
Санітарний сектор — Роман Петренко (група 207), Богдан Шиян (група 202)
Спортивний сектор — Назар Шекета (група 527)
Сектор з охорони правопорядку — Андрій Круть (група 202)
      4 поверх:
Староста — Тетяна Перун (група 21)
Заступник старости — Наталія Хир (група 17)
Санітарний сектор — Анастасія Миронова (група 21), Марія Братейко (група 17)
Спортивний сектор — Анастасія Ганнока (група 17)
Редколегія — Ангеліна Бобошко (група 21)
      5 поверх:
Староста — Дмитро Кавалір (група 302)
Заступник старости — Дмитро Волошин (група 207)
Санітарний сектор — Микола Савка (група 36), Олег Коселович (група 21)
Спортивний сектор — Едвард Котик (група 32)
Господарський сектор — Ігор Дідух (група 301)
Сектор з охорони правопорядку — Іван Гук (група 208)

      За такий склад активу гуртожитку було проголосовано одностайно.

 Час додавання : 2019-09-17

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ
«Завжди кажи “Так”»

      17 вересня 2019 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич, Анжеліка Денисяк та учень 207 групи Віталій Смеричанський організували для учнів, які проживають у гуртожитку, перегляд художнього фільму «Завжди кажи “Так”» в актовому залі училища.
      Основна думка фільму — досягнення взаєморозуміння між людьми, мотивація до діяльності, заклик до активної життєвої позиції. Фільм підводить до думки, що кожна людина відповідальна за всі події, що стаються в її житті. За жанром фільм — комедія, соціальна драма. У головній ролі знявся відомий актор Джим Керрі.
Дякуємо організаторам за перегляд цікавого і корисного фільму.

 Час додавання : 2019-09-03

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ


      2 вересня 2019 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» традиційно відзначили головне свято педагогів та учнів — День знань.
      Зі словами привітання та Божого благословення звернулися священник з храму св.Петра і Павла о.Тарас та семінарист духовної семінарії Нестор.
      Вітання пролунали від керівника навчального закладу Ірини Бурак, а також учні першокурсники склали присягу та разом із старшокурсниками порадували своїми талантами усіх присутніх.
      На перший урок з темою «Україна починається з тебе» люб'язно запросила викладач Лефменко М.В.
      Дорога наша молоде — наше майбутнє!
      Вітаємо Вас з Днем знань, хочемо побажати Вам ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і завжди впевнено продовжувати свій шлях до цікавих пізнань. Бажаємо захоплюючих подорожей, нових креативних ідей, лідерських здібностей, високих прагнень до успіхів, командного духу, позитивного настрою і цікавого дозвілля!
      ВПЕРЕД ДО НОВИХ ВІДКРИТТІВ!