ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Екскурсії професійного спрямування

Час додавання : 2020-12-11

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      11 грудня 2020 року учні групи № 16 з професії «Палітурник» під керівництвом викладача Филипович Галини Іванівни, в рамках вивчення предмету «Охорона праці», відвідали пожежно-технічну виставку.
      Екскурсія була цікавою і пізнавальною. Учні дізналися історію зародження пожежної справи у Львові, повторили правила безпечної поведінки з вогнем, згадали сумну історію Чорнобиля.

           
Час додавання : 2020-12-09

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      9 грудня 2020 року учні групи № 19 з професії «Оператор комп'ютерного набору» під керівництвом викладача Филипович Галини Іванівни, в рамках вивчення предмету «Охорона праці», відвідали пожежно-технічну виставку.
      Екскурсія була цікавою і пізнавальною. Учні дізналися історію зародження пожежної справи у Львові, повторили правила безпечної поведінки з вогнем, згадали сумну історію Чорнобиля.

           
Час додавання : 2020-11-19

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ
для учнів 22 групи

      19 листопада 2020 року учні групи 22 разом із майстром виробничого навчання Ольгою Бокало відвідали пам'ятки Львова.
      Було дуже цікаво та пізнавально.

 Час додавання : 2020-11-17

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ
для учнів 12 групи

      17 листопада 2020 року учні групи 12 разом із майстром виробничого навчання Соломією Карпінською відвідали відвідали Музей освітньої і друкарської діяльності, побували в Майстерні карамелі, у Львівській майстерні шоколаду та Львівській копальні кави.
      Учні задоволені та щасливі повернулися додому.

 Час додавання : 2020-09-25

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ
для учнів професії «Кухар. Офіціант»
до Всесвітнього дня туризму

      25 вересня 2020 року, здобувачі освіти з професії «Кухар.Офіціант» разом із майстром в/н Людмилою Цяпутою відвідали заклади громадського харчування у центральній частині старовинного міста Лева під час екскурсії професійного спрямування, присвяченій до Дня туризму.

       Час додавання : 2020-09-23

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ
для учнів групи 27

      23 вересня 2020 року в межах виробничого навчання учні 27 групи разом і майстром виробничого навчання Дарією Василишин побудували цікаву екскурсію за маршрутом «Храми Львова»: Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор), Успіння Пресвятої Богородиці, св. Андрія Первозванного, Латинський катедральний собор, святих апостолів Петра і Павла ( гарнізонний), Вірменський собор, Преображення господнього, Матері Божої Неустанної Помочі.
      Майбутні агенти з організації туризму ознайомилися із сакральним мистецтвом за професійним спрямуванням.

     
   
Час додавання : 2020-09-22

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ
у туроператор «Відвідай»

      22 вересня 2020 учні пройшов надзвичайно цікавий урок-екскурсія за професійним спрямуванням для учнів групи 27, який провели викладачі Наталя Добрій і Дарія Василишин у туроператора "Відвідай", де майбутні агенти з туризму ознайомилися з роботою фірми.
      Працівники професіонали ставили учням запитання, на які ті, охоче та впевнено відповідали, за найбільшу активність В'ячеслав Синюк отримав у подарунок фірмове горнятко.

       
Час додавання : 2020-09-16

Автор новини : admin

ПРОФЕСІЙНА ЕКСКУРСІЯ для учнів 27 групи «Агент з оргаізації туризму»

      16 вересня 2020 року, учні групи 27 з майстром виробничого навчання Дарією Василишин у рамках професійного спрямування відвідали музей Андрея Шептицького, де ознайомилися з життям і сподвижництвом митрополита. Також у храмі Климентія Шептицького ознайомились із сакральним мистецтвом

 
Час додавання : 2020-09-09

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ЦЕНТРОМ МІСТА ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ
для учнів 27 групи з професії «Агент з організації туризму»

      9 вересня 2020 року майстер виробничого навчання Дарія Василишин провела екскурсію професійного спрямування для учнів 27 групи з професії «Агент з організації туризму».
      Екскурсію розпочали від навчального закладу. Учні дізналися історію вулиць І. Федорова (Бляхарська), Підвальна (Королівський арсенал, пам'ятник І. Федорова, (рештки охоронних стін), єврейський квартал, Братів Рогатинців, площі Соборна та Ринок, Вірменська, драматичний театр ім. М. Заньковецької та оперний ім. С. Крушельницької. Екскурсію закінчила на пл. Осмомисла.

       
Час додавання : 2020-09-08

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ДО МЕМОРІАЛУ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

      8 вересня 2020 року учні 19 групи разом із майстром виробничого навчання Ольгою Папою прийшли до Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні для того, щоб подякувати героям за мирне навчання.

   
Час додавання : 2020-09-03

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ ДО МЕМОРІАЛУ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

      3 вересня 2020 року в межах виробничого навчання 17 група з професії «Оператор комп'ютерного набору. Агент з організації туризму. Адміністратор» разом із майстром в/н Юлією Яремчук оглянули Львів із висоти пташиного польоту із Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні.
      Сам Меморіал розташований на перехресті вулиць Кривоноса – Замковій. Варто зазначити, що Львів став першим містом в Україні, де збудували настільки масштабне пам’ятне місце.