ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Конференції, семінари, виставки, зустрічі

Час додавання : 2021-05-25

Автор новини : admin

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
ЗА УЧАСТЮ ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА»

      25 травня 2021 року на базі Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся навчально-практичний семінар для викладачів і здобувачів освіти будівельного профілю за участю ДП «Капарол Україна».
      Під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк Валентини учні випускних груп ознайомились із системою утеплення будинків ЕТІКС та креативними декоративними техніками влаштування цієї системи.
      У професійному заході взяли участь організатори семінару, представники підприємства ДП «Капарол Україна»: Мусієвський Дмитро, керівник Західного регіону, Мудрик Юрій, провідний фахівець з продажу, Ойович Михайло, керівник салону «Капарол Центр» у м. Луцьк. Навчання з особливотей використання будівельних матеріалів ТМ «Caparol» здійсню вав Любунь Мар’ян, провідний технічний консультант фірми у Західному регіоні. Розширення співпраці навчального закладу із соціальними партнерами відзначила у вітальному слові директор освітньої установи Ірина Бурак.
      Здобувачі освіти і викладачі навчального закладу під час семінару мали можливість по глибити свої знання і практичні навички у напрямку сучасного будівництва.

   
         Час додавання : 2021-05-18

Автор новини : admin

МАЙСТЕР-КЛАСИ

      18 травня 2021 року ми організували майстер-класи для активних та зацікавлених випускників шкіл. Ми завжди раді бачити в своїх стінах нові обличчя! Запрошуємо на навчання!!!
     ✔ Кухар. Офіціант
     ✔ Перукар (перукар-модельєр)
     ✔ Адміністратор. Агент з організації туризму.
     ✔️ Оператор комп’ютерного набору
     ✔ Оператор комп’ютерного набору. Друкар. Палітурник
     ✔ Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення
     ✔ Маляр. Штукатур. Лицювальник плиточник.
     ✔ Столяр. Виробник художніх виробів з дерева
     ✔ Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

                       Час додавання : 2021-02-11

Автор новини : admin

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ЛЬВІВЩИНИ
ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДОСВІД ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

      11 лютого 2021 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» в режимі онлайн відбувся навчальний вебінар для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області на тему: «З досвіду використання засобів візуалізації навчального матеріалу в освітньому процесі ЗП (ПТ)О».
      У вебінарі взяли участь педагогічні колективи Ставропігійського вищого професійного училищае м. Львова (доповідач – Цибух О.М., методистка), ДНЗ "Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П. Станька" (доповідач – Оленич С.М., методистка), ДНЗ "Новояворівське вище професійне училище" (доповідач – Хлян Н.А., методистка).
      Розробниками програми онлайн-семінару виступили Пікарось О.Ф., завідувачка лабораторією професійної підготовки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, к.т.н.; Гузюк В.Б., Рик О.М., методистки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

               
Час додавання : 2021-02-10

Автор новини : admin

Як стати успішним львівським підприємцем
випускнику закладу професійної (професійно-технічної) освіти?

      Сьогодні, 10 лютого, на це питання отримали відповідь учні Ставропігійського вищого професійного училища м.Львова в Центрі підримки підприємництва Львівської міської ради у рамках Програми малих грантів випускників 2020 року Посольства США.
      Упродовж реалізації проекту передбачено навчальний курс в кількості 36 годин, що складатиметься з теоретичної (8 днів) та практичної частини протягом двох днів на підприємствах профільного напрямку.
      Організаторами реалізації проєкту є Вікторія Довжик, радник міського голови апарату виконавчого комітету ЛМР та Юлія Виговська, головний спеціаліст відділу ділових індустрій урапавління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.
      Віримо, що учні правильно скористаються такою можливістю, аби отримати необхідні навики для реалізації свого успішного майбутнього!

               Час додавання : 2020-12-07

Автор новини : admin

НАВЧАННЯ У НПЦ «СНЄЖКА-УКРАЇНА»

      3-7 грудня 2020 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» викладач спецдисциплін Назар Березінський та майстер виробничого навчання Ігор Ковальчук порвели для учнів 108 та 208 груп навчання у навчально практичному центрі з використаннями з використанням матеріалів та технологій ТзОВ «Снєжка-Україна» за темами «Декоративне опорядження внутрішніх поверхонь», «Захист та декорування деревини з використанням матеріалів торгової марки «Vidaron»», «Системи утеплення фасадів матеріалами «FOVEO TECH».

       Час додавання : 2020-11-19

Автор новини : admin

ВЕБІНАР ДЛЯ МАЙСТРІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ
перукарської справи

      19 листопада 2020 року пройшов вебінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю щодо проведення ХІІ фестивалю перукарського мистецтва "Галицький талант".