ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Навчально-практичний центр
(НПЦ) «ŚNIEZKA»
Навчально-практичний центр
(НПЦ) «Digital learning»

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2020-10-13

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ
«Меч короля Артура»

      13 жовтня 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк та учень Андрій Круть (гр. 302) організували перегляд художнього фільму «Меч короля Артура» для мешканців гуртожитку.
      Фільм в жанрі фентезі розповідає про історичні події з далекого минулого Великої Британії. Головний герой фільму король Артур завдяки хоробрості, звитязі та підтримці вірних друзів зумів подолати самопроголошеного короля, що діяв за допомогою магії, та посісти законний батьківський трон короля Англії. Фільм вчить бути сміливим, рішучим, відважним, долати усі перешкоди на шляху до мети, вірити в успіх та покладатися на справніх друзів.
      Дякуємо організаторам за прегляд нового цікавого історичного фільму.Час додавання : 2020-10-07

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ
«Артеміс Фаул»

      7 жовтня 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк та учень Андрій Круть (гр. 302) організували для мешканців гуртожитку перегляд фентезійного пригодницького фільму «Артеміс Фаул».
      В центрі подій опиняється 12-річний хлопчик Артеміс Фаул, який завдяки своїм здібностям рятує не лише свого батька, а й весь чарівний світ з усіма магічними створіннями від жажливої загрози. Фільм навчає вірити у свої сили, покладатися на себе та на справжніж друзів.
      Дякуємо організаторам за прегляд нового цікавого фільму.Час додавання : 2020-10-02

Автор новини : admin

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

      З нагоди професійного свята «День працівника освіти» в стінах ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 2 жовтня 2020 року відбувся урочистий концерт організований талановитою молоддю навчального закладу.
      В форматі інтерв'ю учні дізнались багато корисної інформації про навчальний процес, а родзинкою свята став вражаючий та веселий виступ креативного ансамблю педагогів, які подарували чудовий настрій всім присутнім.
      До привітань долучилася і директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак, відзначивши подяками та грамотами заслужених педагогічних працівників

 
                   
       Час додавання : 2020-09-30

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ
«Острів фантазій»

      30 вересня 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк та учень Андрій Круть (гр. 302) організували для мешканців гуртожитку перегляд художнього фільму «Острів фантазій».
      Стрічка розповідає про небезпеку помсти, про необхідність пробачати людям, жити в реальному світі, а не в примарному світі своїх бажань, нести відповідальність за свої вчинки та за їх наслідки.
      Дякуємо організаторам за неймовірно цікавий фільм із захопливим сюжетом та несподіваною розв'язкою.Час додавання : 2020-09-23

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ

      23 вересня 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк та учні Андрій Круть (гр. 302) і Іван Табачник (гр. 32) організували для мешканців гуртожитку перегляд художнього фільму «Бладшот».
      Фільм заснований на однойменному коміксі та торкається таких актуальних тем сьогодення, як маніпулюваня свідомістю людей за допомогою новітніх технологій, зомбування, використання людей в якості зброї, потужної машини для вбивств. Головному героєві (Він Дизель) стирають пам'ять та впроваджують у його свідомість фальшиві спогади. Врешті решт правда перемагає, герой герой відомляється бути маріонеткою.
      Дякуємо організаторам за перегляд неймовірно захопливого фантастичного бойовика.Час додавання : 2020-09-22

Автор новини : admin

ЗБОРИ УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

      Команда лідерів Ставропігійського училища рішуче налаштована втілювати в життя креативні ідеї та досягати успіху у своїй парламентській діяльності.

 
Час додавання : 2020-09-17

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ХУДОЖНЬОГО ФІЛЬМУ

      Фільм, який навчає дружби й милосердя.
      17 вересня 2020 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Анжеліка Денисяк та учні Андрій Круть (гр. 302) і Іван Табачник (гр. 32) організували для мешканців гуртожитку перегляд художнього фільму «Один плюс один». Фільм розповідає історію дружби між паралізованим аристократом Філіпом та простим хлопцем Дрісом, що влаштувався до нього помічником. Спочатку Дріс не бажає влаштовуватися на роботу — він хоче письмову відмову, щоб отримувати допомогу по безробіттю, але згодом в ньому прокидаєтьсяпочуття відповідальності,тлюдяності, милосердя та доброти і між героями зав'язуються по-справжньому дружні стосунки.
      Дякуємо організаторам за цікавий та повчальний фільм.Час додавання : 2020-09-17

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

     
ВЧИМОСЯ ЖИТИ В ОДНОМУ КОЛЕКТИВІ!


 
Час додавання : 2020-09-01

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

      1 вересня 2020 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» традиційно відзначили головне свято педагогів та учнів — День знань.
      Зі словами привітання та Божого благословення звернулися священник о. Роман.
      Вітання пролунали від керівника навчального закладу Ірини Бурак, а також учні першокурсники склали присягу та разом із старшокурсниками порадували своїми талантами усіх присутніх.
      Заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук розповіла першокурсникам про особливості навчання під час адаптивного карантину та провела майстер-клас про те, як правиьно носити захисті маски.
      Дорога наша молоде — наше майбутнє!
      Вітаємо Вас з Днем знань, хочемо побажати Вам ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і завжди впевнено продовжувати свій шлях до цікавих пізнань. Бажаємо захоплюючих подорожей, нових креативних ідей, лідерських здібностей, високих прагнень до успіхів, командного духу, позитивного настрою і цікавого дозвілля! Бажаємо попри карантин йти до своєї мети!
      ВПЕРЕД ДО НОВИХ ВІДКРИТТІВ!