ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2021-10-21

Автор новини : admin

ЗМАГАННЯ З АРМРЕСЛІНГУ
в гуртожитку

      21 жовтня 2021 року о 18:00 год. розпочалися змагання з армреслінгу серез учнів, які проживають в гуртожитку. Захід організували і провели заступник директора з НВихР Оксана Франчук та вихователь Софія Чичкевич.
      Переможці змагань:
      — у ваговій категорії до 65 кг — Браташ Василь, 107 група;
      — у ваговій категорії від 65 кг до 75 кг: 1 місце — Тарас Савка, 22 група; 2 місце — Андрій Баран, 12 група;
      — у ваговій категорії від 80 кг: 1 місце — Бутрій Микола. 22 група; 2 місце — Іван Веселівський, 202 група.
      Усі переможці отримали грамоти і солодкі подарунки. Суддею змагань був наш випускник і минулорічний переможець змагань Ростислав Слота.
      Дякуємо організаторам і судді за цікаве змагання.

                   Час додавання : 2021-10-19

Автор новини : admin

ВИХОВНА БЕСІДА І ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ
у гуртожитку

 
      19 жовтня 2021 року вихователі Софія Чичкевич і Леся Гротовицька провели з удля учнів гуртожитку виховну бесіду про швидкоплинність життя, доцільність не відкладати на невизначений час важливі для себе речі, цінувати рідних, близьких людей, поки вони є поряд, виявляти до них свою любов, турботу і повагу. Даді відбувся перегляд художнього фільму "Час".
      Фільм розповідає про подорож родини з двома дітьми на віддалений тропічний острів, щоб відпочити, але несподівано усі відпочивальники виявляють, що на цьому острові час минає дуже стрімко — діти швидко стають дорослими, а дорослі — старіють. Найстрашніше, що з цього острова неможливо вибратися. Фільм наголошує, що життя надто коротке, щоб витрачати його на непотрібні речі, неважливі справи, а також показує, що з кожної, навіть найскладнішої ситуації можна знайти вихід, гловне — віра та щире прагнення до успіху. Стрічка є філософською драмою, з елементами фантастичного трилеру, який змушує замислитися про те, як ми проживаємо своє життя, ч не відкладаємо усе найцінніше на потім.
      Дякуємо організаторам за перегляди захопливих пригодницьких стрічок!Час додавання : 2021-10-13

Автор новини : admin

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

      13 жовтня 2021 рок, напередодні Дня Захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці в нашому училищі традиційно відбулося спортивно-мистецьке свято Козацькі забави.
      У чудовому настрої учні змагалися у різних видах спорту? та готували смачні козацькі страви.
      Такий чудовий захід об'єднав і згуртував усіх.

 
     
       Час додавання : 2021-10-12

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ І ВИХОВНА БЕСІДА
у гуртожитку

 
      12 жовтня 2021 року вихователь Софія Чичкевич провела з учнями гуртожитку виховну бесіду на тему "Уважне та дбайливе ставлення до родини, до друзів". Далі учні переглянули драматично-фентезійний фільм "Водяна людина".
      Фільм розповідає про любов хлопчика Ганнера до своєї матері, яка бореться із важкою хворобою. Хлопець дізнається, що в околицях містечка, куди сім'я нещодавно переїхала мешкає таємнича істота-примара Водяний чоловік. Ганнер вирішує, що тільки ця істота, що за легендами володіє магічними цілющими здібностями, може допомогти його мамі одужати. Разом із дівчиною Джозефіною Ганнер вирушає до лісового озера. Хлопчик щиро вірить у диво, у те, що дух зможе вилікувати його маму. Долаючи важкі перешкоди, хлопець дістається до хатини водяного, незважаючи на застереження, що звідти можна і не повернутися. Фільм показує, як подорож змінила життя героїв фільму, як справжні щирі почуття, віра і надія на краще творять дива.
      Дякуємо організаторам за перегляди захопливих пригодницьких стрічок!Час додавання : 2021-10-11

Автор новини : admin

Виховна бесіда і перегляд кінофільму в гуртожитку

      11 жовтня 2021 року вихователь гуртожитку Чичкевич Софія провела виховну бесіду з учнями гуртожику на тему «Відповідальність кожного за свої вчинки». Далі відбувся перегляд художнього фільму «Невидимий гість».
      Фільм розповідає про неприпустимусть брехні, неминучість покарання за усі погані вчинки, відповідальність кожного за свій вибір. Напружена сюжетна лінія стрічки розкриває драматичні події, пов'язані із загибеллю молодої людини та прагненням справжнього винуватця у будь-який спосіб уникнути невідворотного покарання за скоєний злочин. Іспанська детективна драма тримає глядачів у напрузі весь час, а розв'язка фільму є надзвичайно неочікуваною. Стрічка наголошує на тому, що будь-яке зло обов'язково має бути покаране, а правда завжди буде перемгати.Час додавання : 2021-10-01

Автор новини : admin

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

      З нагоди професійного свята «День працівника освіти» в стінах ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 1 жовтня 2021 року відбувся урочистий концерт організований талановитою молоддю навчального закладу.
      В форматі інтерв'ю учні дізнались багато корисної інформації про навчальний процес, а родзинкою свята став вражаючий та веселий виступ креативного ансамблю педагогів, які подарували чудовий настрій всім присутнім.
      До привітань долучилася і директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак, відзначивши подяками та грамотами заслужених педагогічних працівників

                                 Час додавання : 2021-09-01

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

      1 вересня 2021 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» традиційно відзначили головне свято педагогів та учнів — День знань.
      Зі словами привітання та Божого благословення звернулися священник о. Роман.
      Вітання пролунали від керівника навчального закладу Ірини Бурак, а також учні першокурсники склали присягу та разом із старшокурсниками порадували своїми талантами усіх присутніх.
      Заступник директора з навчальної роботи Мирослава Березінська провела перший урок для першокурсників і продемонструвала відеоролик
«ДНК України»
      Заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук розповіла першокурсникам про особливості навчання під час адаптивного карантину та провела майстер-клас про те, як правиьно носити захисті маски.
      Дорога наша молоде — наше майбутнє!
      Вітаємо Вас з Днем знань, хочемо побажати Вам ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і завжди впевнено продовжувати свій шлях до цікавих пізнань. Бажаємо захоплюючих подорожей, нових креативних ідей, лідерських здібностей, високих прагнень до успіхів, командного духу, позитивного настрою і цікавого дозвілля! Бажаємо попри карантин йти до своєї мети!
      ВПЕРЕД ДО НОВИХ ВІДКРИТТІВ!