ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Навчально-практичний центр «Digital learning»

     

Час додавання : 2021-10-19

Автор новини : admin

ВОРКШОП "ОСНОВИ ВІДЕОМОНТАЖУ"

      19 жовтня 2021 року в навчально-практичному центрі "Digital Learning" відбувся воркшоп "Основи відеомонтажу". Зацікавлені та активні учні Ставропігійського ВПУ опанували вміння монтажу відео та створили свій перший відеоролик у професійній програмі.
      Відеоблогінг стрімко набирає оберти: з хобі він давно переріс в професію, і навіть в мистецтво зі своїми правилами та законами.

                       Час додавання : 2021-03-01

Автор новини : admin

ОСНОВИ HTML І CSS. ПЕРЕМОЖЦІ

      У Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» в навчально-практичному центрі «Digital Learning» 25 лютого стартував триденний хакатон «Основи HTML і CSS».
      В межах курсу найактивніші учні навчального закладу створювали динамічні вебсторінки за допомогою HTML та надавали їм необхідного зовнішнього вигляду, використовуючи CSS, застосовували основи JavaScript. Лектором курсу був Зеновій Шульба, досвідчений front-end практик, викладач Lviv IT School.
      1 березня учасники курсу публічно презентували свої вебсайти, роботи оцінювало кваліфіковане журі за критеріями: дизайн, зручність та доступність висвітлення інформації. Згідно цих результатів учні отримали можливість безкоштовно продовжити навчання у Lviv IT School у напрямках UX/UI advanced та Тестування програмного забезпечення.
      За результатами журі:
      І місце здобув Роман Іванишин (19 група) із сайтом «Тур в New York»
      II місце посіли Андрій Грицьків (27 група) із сайтом для ДНЗ «Ставропігійського ВПУ м. Львова» та Марія Мідик (27 група) — сайт тренажерного залу
      ІІІ місце розділили Назар Леуш (27 група) — запропонував сайт для дистриб’ютора автомобілів ЗАЗ в Україні та Святослав Яцишин (26 група) із сайтом про психологію.
      Такі практики навчання учнів різних напрямків IT-спеціальності є дуже хорошою інвестицією в майбутнє, оскільки український IT-сектор набирає обертів і потребує постійного залучення нових кваліфікованих спеціалістів.  

             Час додавання : 2021-02-25

Автор новини : admin

СТАРТ ХАКАТОНУ
"ОСНОВИ HTML i CSS"
ВІД
DIGITAL LEARNING

      25 лютого 2021 року за сприяння НПЦ DIGITAL LEARNING у Ставропігійському ВПУ стартував хакатон для наших учнів по створенню вебсайтів "Основи HTML i CSS".
      Бажаємо успіху студентам і вболіваємо за кожного.

     
Час додавання : 2020-12-17

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ ІЗ СТАВРОПІГІЙСЬКОГО ВПУ м. ЛЬВОВА
у НПЦ «DIGITAL LEARNING»

      17 грудня 2020 року Давид Орешок розповів учням Ставропігійського ВПУ м. Львова про унікальну можливість безкоштовно навчання з курсів «Проектування UI та створення лендінгів» та «Тестування програмного забезпечення».
      Діти дізналися, який попит зараз є серед працедавців, які навички потрібно розвивати, або бути конкурентоздатним.
Бажаємо учням вдало пройти пробне тестування та отримати можливіть навчатися на стипендійному місці в ІТ-школі.

   Час додавання : 2020-12-15

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ ІЗ ШКОЛЯРАМИ
у НПЦ «DIGITAL LEARNING»

      15 грудня 2020 року спікери Світлана Доленко та Давид Орешок поділилися із учнями 8-11 клсів Винниківських шкіл 29 та 47 особливостями своєї роботи, думками щодо перспективи ринку праці в Україні у Міжрегіональному навчально-практичному центрі комп’ютерних технологій «Digital Learning».
      Діти дізналися, який попит зараз є серед працедавців, які навички потрібно розвивати, або бути конкурентоздатним.
Учні були задоволені, віримо, що ця зустріч дала їм поштовх знайти свій улюблений фах, адже вибір майбурньої професії це відповідальна справа для кожного.

         Час додавання : 2020-10-20

Автор новини : admin

ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТЧНОГО ЦЕНТРУ
«DIGITAL LEARNING»

      Від 20 жовтня 2020 року
«Lviv IT School (LITS)» надаватиме можливість опановувати поглиблені знання у сфері новітніх комп’ютерних технологій здобувачам освіти, педагогічним працівникам та всім охочим на базі Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у Міжрегіональному навчально-практичному центрі комп’ютерних технологій «Digital Learning».
      Отримані тут знання щодо використання сучасних комп’ютерних технологій стануть надійним міцним фундаментом для засвоєння професійних умінь і навичок у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини.
      Урочисте відкриття почалося із виступу директора Ставропігійське ВПУ м. Львова Ірина Бурак і провела екскурс у минуле навчального закладу та розповіла про сьогодення та можливі перспективи при роботі із Львівською ІТ школою. Спілкуючись із гостями та працівниками Ставропігійського училища Олег Паска, Директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, підсумував промову директора та акцентував увагу на тому, що навчальний заклад завжди був в центрі важливих історичних подій, які відбувалися на території Львова.
      Для гостей провели надзвичайно цікаву екскурсію у Музеї освітньої і друкарської діяльності.
      Сам навчально-практичний центр представив директор «Lviv IT School» Іван Шульба та презентував стратегічну ідею та мету проекту «Digital Learning», про безпосередню діяльність НПЦ розповів провідний ІТ-експерт Андрій Гасюк.
      Після урочистого відкриття відбувся святковий фуршет. Дякуємо представникам «Lviv IT School» та гостям за чудову атмосферу під час дійства.