ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Навчально-практичний центр «Digital learning»

     

Час додавання : 2020-10-20

Автор новини : admin

ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТЧНОГО ЦЕНТРУ
«DIGITAL LEARNING»

      Від 20 жовтня 2020 року
«Lviv IT School (LITS)» надаватиме можливість опановувати поглиблені знання у сфері новітніх комп’ютерних технологій здобувачам освіти, педагогічним працівникам та всім охочим на базі Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у Міжрегіональному навчально-практичному центрі комп’ютерних технологій «Digital Learning».
      Отримані тут знання щодо використання сучасних комп’ютерних технологій стануть надійним міцним фундаментом для засвоєння професійних умінь і навичок у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини.
      Урочисте відкриття почалося із виступу директора Ставропігійське ВПУ м. Львова Ірина Бурак і провела екскурс у минуле навчального закладу та розповіла про сьогодення та можливі перспективи при роботі із Львівською ІТ школою. Спілкуючись із гостями та працівниками Ставропігійського училища Олег Паска, Директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, підсумував промову директора та акцентував увагу на тому, що навчальний заклад завжди був в центрі важливих історичних подій, які відбувалися на території Львова.
      Для гостей провели надзвичайно цікаву екскурсію у Музеї освітньої і друкарської діяльності.
      Сам навчально-практичний центр представив директор «Lviv IT School» Іван Шульба та презентував стратегічну ідею та мету проекту «Digital Learning», про безпосередню діяльність НПЦ розповів провідний ІТ-експерт Андрій Гасюк.
      Після урочистого відкриття відбувся святковий фуршет. Дякуємо представникам «Lviv IT School» та гостям за чудову атмосферу під час дійства.