ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

ГУРТОЖИТОК


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Держзакупівлі, документи

   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     

Виховна робота


      Головною метою системи виховання учнів ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» є формування свідомого громадянина — патріота Української держави, представника української національної еліти через виховання поваги і любові до праці, родини, рідної землі, українських звичаїв і традицій. Виховний процес в училищі проходить згідно плану виховної роботи навчального закладу на рік і грунтується на принципі гуманізації відносин працівників і учнів. Виховна робота здійснюється цілеспрямоовано за такими основними і взаємопов’язаними напрямками: громадянське, національно-патріотичне, морально-етичне, превентивне, трудове, художньо-естетичне, родинно-сімейне, екологічне та фізичне виховання. У навчальному закладі ведеться всебічна робота щодо духовного збагачення учнів, виховання в них любові до обраної професії, залучення до технічної творчості, художньої самодіяльності, спорту, розширення кругозору, формування громадської позиції.
      Основними документами, які використовуються при плануванні та організації виховного процесу є Конституція України, Конституція національного виховання, Закон України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Фізичну культуру і спорт».
      В училищі створена належна матеріальна база для розвитку творчої активності учнів у вільний від занять час. Діють аматорські колективи: вокальний, фольклорний, танцювальний.
      Ставропігійське ВПУ м. Львова — постійний призер обласних конкурсів і виставок за тематикою «Великодні дзвони», «Золота осінь», «Різдвяна шопка», у змаганнях Брейн-рингу, які проводяться Львівським Державним Будинком техніки та Львівським Державним Палацом естетичного виховання учнівської молоді.
      У навчальному закладі активно працює учнівське самоврядування.