ПРОФЕСІЇ:

На базі 9-ти класів:

На базі 11-ти класів:

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років



430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»



     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
2019-2020 н. р.


     


Львів вул. Федорова, 9;  Плужника, 6; (032) 235-61-51, (032) 252-51-87

ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ

      03 грудня 2014 року на базі Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова відбулося відкриття Навчально-практичного центру з підготовки і підвищення кваліфікації майстрів за сучасними технологіями та матеріалами групи «Sniezka». Центр працюватиме на постійній основі і забезпечуватиме слухачів та учнів новітньою, спеціально підготованою програмою навчання.
      З вітальним словом до присутніх звернулася директор Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова Бурак І. В.

   

      У рамках відкриття центру відбулася прес-конференція за участі: (на фото — зліва направо) Бобка В. М., директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області; Жураківського О., начальника відділу консультантів з ТзОВ «Снєжка-Україна»; Бабія Р. М., заступника директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації — начальника управління ПТО, координації діяльності ВНЗ та науки; директора Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова Бурак І. В.

 
      Навчально-практичний центр надасть змогу учням та педагогічним працівникам навчальних закладів області, а також професійним майстрам удосконалити свої навички роботи шляхом участі у семінарах та майстер-класах, що проводитимуться кваліфікованими працівниками ТзОВ «Снєжка–Україна» та викладачами Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова.

       

       

Збірник матеріалів II міжнародної конференції
(підсумки конференції)

      У збірнику матеріалів II міжнародної конференції «Історія книгодрукування: від джерел до сучасності», яка відбулася у м. Львові 29–31 жовтня 2014 року, розміщено виступи учасників міжнародої конференції — педагогічних працівників поліграфічних професій навчальних закладів професійно-технічної освіти України та Європи.

 

II МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ
29–31 жовтня 2014 року

      Тема. Історія книгодрукування: від джерел до сучасності.
      Міжнародна конференція присвячена 440 річниці виходу в світ перших друкованих українських книг «Апостол» і «Буквар» у Львівській друкарні Івана Федорова та з нагоди 70-річчя від часу відновлення освітньої діяльності професійної школи з підготовки майстрів книгодрукування на базі сучасного Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова.

      Захід відбувся за участі педадогічних працівників навчальних закладів:
      Ставропігійське ВПУ м. Львова (Львів)
      Střední škola grafická (Brno)
      ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» (Дніпропетровськ)
      Київське вище професійне поліграфічне училище (Київ)
      ДНЗ «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти» (Харків)
      Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії (Херсон)

      На базі Ставропігійського ВПУ м. Львова 29.10.2014 розпочала роботу ІІ Міжнародна конференція педагогічних працівників поліграфічних шкіл України та Європи.
      О 10.00 — зустріч-знайомство учасників з презентацією навчальних закладів поліграфічного напряму підготовки.
      Делегати ознайомилися з професійними системами освіти європейських країн, обмінялися досвідом, окреслили плани на майбутнє.
       
      Урочисте відкриття ІІ Міжнародної конференції розпочалася о 14.30. З вітальним словом виступили: Вороняк Р. М. заступник начальника управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки, директор Ставропігійського ВПУ м. Львова Бурак І. В., делегати та гості конференції.
       
      Учні та працівники нашого навчального закладу привітали учасників конференції концертом.
         
      Цьогорічна зустріч не є першим міжнародним контактом. Перша співпраця на міжнародному рівні відбулася у 2003 році. Тоді делегація майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки Ставропігійського ВПУ м. Львова протягом місяця вивчала систему професійної освіти Німеччини, перебуваючи з робочим візитом у м. Фрайбург. Така зустріч стала можливою за сприяння Фонду Еберхарта Шока.
      У 2013 році відбулася Перша міжнародна творча зустріч зі Stredná odborná škola polygrafická (м. Братислава, Словаччина).
      Сьогоднішня зустріч є доброю платформою для подальшого розвитку міжнародного партнерства, адже це дасть змогу піднести українську професійно-технічну освіту на вищий щабель щодо підготовки кваліфікованих робітників для поліграфічної галузі.

      30 жовтня 2014 року у корпусі Ставропігійського ВПУ м. Львова, що знаходиться за адресою вул. І. Федорова, 9, відбулося пленарне засідання за темою ІІ Міжнародної конференції «Історія книгодрукування: від джерел до сьогодення». З доповідями виступили провідні історики, культурологи, архівні працівники, музейники, наукові співробітники відомих наукових установ Львівщини, директори видавничих підприємств, а саме: Перейма Л. Й., Жидецький Ю. Ц., Мельников О. В. тощо.
      Окрім того, у рамках Міжнародної конференції відбулося відкриття Музею історії освітньо-друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова. Ідею створення музею колектив навчального закладу виношував давно, адже свого часу саме у корпусі по вул. Федорова, 9 знаходилися друкарські верстати першодрукаря Івана Федорова, які згодом стали надбанням Львівського Ставропігійського братства, продовжувачем освітньо-друкарських традицій якого є сучасний навчальний заклад.
      Участь у відкритті музею взяли: Бобко В. М. директор Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області, Рибак Н. Б., заступник директора навчально-методичного центру ПТО у Львівській області, Василина С. І., Гузюк В. Б., методисти НМЦ ПТО у Львівській області, Перейма Л. Й., завідувач науково-методичного відділу музейного будівництва КЗЛОР «Львівський історичний музей», Бенькалович Л. М., в. о. директора з НМР Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді», Жидецький Ю. Ц., завідувач кафедри педагогіки і соціальної роботи Львівського державного університету внутрішніх справ, Мельников О. В., директор видавництва Української академії друкарства, а також делегації навчальнх закладів з м. Брно (Чехія) та 5-ох навчальних закладів України, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для поліграфічної галузі.
       

      31 жовтня 2014 року — завершальний день ІІ Міжнародної конференції. Результатом заходу стало підписання договорів про співпрацю (партнерство) між навчальними закладами України, що готують кваліфікованих робітників для поліграфічної галузі.
   
      Учасники конференції відвідали екскурсію «Вулицями Львова».
       
      Цьогорічна зустріч є знаковою, оскільки об’єднала педагогічні колективи з різних регіонів України, а також стала доброю платформою для подальшого розвитку Ставропігійського ВПУ в руслі європейського вибору нашої держави.

І Міжнародна творча зустріч

      На базі нашого навчального закладу у 2013 році з 3 по 7 червня відбулася міжнародна творча зустріч із педагогічними працівниками поліграфічної професійної школи м. Братислава (Словаччина) Stredná odborná škola polygrafická. Основна ціль: вивчення міжнародних освітніх систем для якісного професійного навчання кваліфікованих робітників поліграфічної галузі.
      У рамках цієї зустрічі відбулися семінари, презентації, конференції. Завершальним етапом зустрічі стало підписання Договору про співпрацю. Ця зустріч є добрим підґрунтям для подальшого розвитку міжнародного партнерства, професійного зросту та впровадження кращих досягнень педагогічного досвіду Європи у навчально-виробничий процес нашої професійної школи.