ПОДІЇ, ЗАХОДИ АТЕСТАЦІЯ БІБЛІОТЕКА
НАШІ ВИПУСКНИКИ

ВАКАНСІЇ


Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» — 75 років

Час додавання : 2019-11-15

Автор новини : admin

ПОЇЗДКА ДО ОЛЕСЬКОГО ЗАМКУ

      15 листопада 2019 року працівники ДНЗ «Ставропігійського професійного училища м. Львова» спільно з колегами із «Центру професійної освіти інформаціних технологій, поліграфії та дизайну» (м. Київ), «Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій» (м. Дніпро) та «Харківського поліграфічного центру професійно-технічної освіти» відвідали один із загадкових куточків Львівщини — Олеський замок.
      Дуже приємно зустрічати колег, які одночасно є вірними і надійними друзями. Щиро дякуємо Вам за підтримку, співпрацю, вітання з нагоди ювілею Ставропігійського професійного училища м. Львова! Сподіваємось, що спільно проведений час залишиться надовго у пам'яті.

 Час додавання : 2019-11-15

Автор новини : admin

ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ
«СТАВРОПІГІЙСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ м. ЛЬВОВА» — 75 РОКІВ

      14 листопада 2019 року Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відзначив 75-річний ювілей з часу свого заснування.
      Вже 75 років досвідчений колектив виконує своє головне завдання — навчає і випускає висококваліфікованих робітників для економічних галузей України за напрямами: поліграфія, будівництво, автомобільний транспорт, громадське харчування, сфера послуг і туризму.
      А починалося все з друкарні Івана Федоровича, яку згодом викупили братчики Львівського Ставропігійського братства і вже з 1586 року обдарованих дітей тут почали навчати друкарської справи. У 1788 році австро-угорська влада реорганізувала братство у Ставропігійський інститут, що діяв до 1939 року. А в 1940 році на базі друкарні започаткували діяльність ремісничого училища, яка була призупинена у період окупації Львова гітлерівськими військами.
      3 жовтня 1944 року, згідно архівної довідки № 242 Львівського обласного архіву, на базі друкарні створено ремісниче училище поліграфічної промисловості. За 75 років освітньої діяльності навчальний заклад неодноразово реорганізувався, а його функції були розширені.
      З 1 липня 1999 року шляхом злиття двох навчальних закладів: професійно-технічного училища № 58 м. Львова (поліграфістів) та № 17 м. Львова (будівельників), створено новий навчальний заклад, який у 2003 році переріс у Ставропігійський професійний ліцей м. Львова. Таким чином повернулася історична назва.
      У жовтні 2013 р. ліцей набув статусу Державного навчального закладу «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова», що дає можливість надалі стрімко розвивати освітню діяльність: підготовку і випуск кваліфікованих робітників вищого (5–6) розряду.
      Важкі випробування історією та часом сучасний професійний навчальний заклад долав крок за кроком. Ми пишаємося тим, що й сьогодні продовжуємо традицію унікальної школи в Україні. Ми виросли й зміцніли, стали вищим професійним училищем, збагатили та розширили напрями освітньої діяльності, постійно удосконалюємо матеріально-технічну базу, розвиваємо свою виробничу діяльність, відповідно до сучасних технологій. Щороку наші випускники поповнюють студентські лави вищих навчальних закладів та розпочинають свою професійну діяльність за обраною професією на підприємствах Львівщини.
      Щиро вітаємо всіх працівників навчального закладу, учнів і ветеранів із професійним святом!