Навчально-практичний
центр «ŚNIEŻKA»

ПРОФЕСІЇ:

На базі 9-ти класів:

На базі 11-ти класів:

ВАКАНСЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
         


     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     


Інтерактивна карта навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України

Навчально-практичний центр «Śniezka»

      З грудня 2014 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» на постійній основі діє Навчально-практичний центр з підготовки і підвищення кваліфікації майстрів за сучасними технологіями та матеріалами групи «Sniezka».
      База НПЦ використовується у нашому навчальному закладі в процесі підготовки робітників з професії Маляр, лицювальник-плиточник та професії Столяр, виробник художніх виробів з дерева.
      Навчально-практичний центр надає змогу учням та педагогічним працівникам навчальних закладів області, а також професійним майстрам удосконалювати свої навички роботи шляхом участі у семінарах та майстер-класах, що проводяться кваліфікованими працівниками ТзОВ «Снєжка–Україна» та викладачами Ставропігійського ВПУ м. Львова. На базі НПЦ «Śniezka» проводяться конкурси фахової майстерності різних рівнів. Також при НПЦ функціонує відділеня з освоєння сучасних європейських матеріалів для утеплення будинків ТМ «FOVEO TECH».
      31 травня 2017 року НПЦ «Śniezka» було доповнено новим структурним підрозділом  — навчально-виробничою майстернею новітніх технологій з обробки деревини лакофарбовою продукцією ТМ «VIDARON». Це один з результів реалізації «Меморандуму про співпрацю щодо підготовки кваліфікованих робітників для будівельної галузі» між ТзОВ «Снєжка–України» та Міністерством освіти і науки України, який було підписано у рамках роботи Всеукраїнського семінару «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів для підготовки кваліфікованих робітників», що відбувся в листопаді 2016 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».

           


Про центр.
Навчально-матеріальна база

Навчальні
матеріали
Новини та події. Конкурси.
Семінари, майстер-класи
ТзОВ
«Снєжка–Україна»