Навчально-практичний
центр «ŚNIEŻKA»

ПРОФЕСІЇ:

На базі 9-ти класів:

На базі 11-ти класів:

ВАКАНСЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Навчально-практичний центр
(НПЦ) «ŚNIEZKA»

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


     Соцмережі:
   Facebook — наша сторінка
   Google+ — наша сторінка


     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

     


Інтерактивна карта навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України

Навчально-практичний центр «Śniezka»

      З грудня 2014 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» на постійній основі діє Навчально-практичний центр з підготовки і підвищення кваліфікації майстрів за сучасними технологіями та матеріалами групи «Sniezka».
      База НПЦ використовується у нашому навчальному закладі в процесі підготовки робітників з професії Маляр, лицювальник-плиточник та професії Столяр, виробник художніх виробів з дерева.
      Навчально-практичний центр надає змогу учням та педагогічним працівникам навчальних закладів області, а також професійним майстрам удосконалювати свої навички роботи шляхом участі у семінарах та майстер-класах, що проводяться кваліфікованими працівниками ТзОВ «Снєжка–Україна» та викладачами Ставропігійського ВПУ м. Львова. На базі НПЦ «Śniezka» проводяться конкурси фахової майстерності різних рівнів. Також при НПЦ функціонує відділеня з освоєння сучасних європейських матеріалів для утеплення будинків ТМ «FOVEO TECH».
      31 травня 2017 року НПЦ «Śniezka» було доповнено новим структурним підрозділом  — навчально-виробничою майстернею новітніх технологій з обробки деревини лакофарбовою продукцією ТМ «VIDARON». Це один з результів реалізації «Меморандуму про співпрацю щодо підготовки кваліфікованих робітників для будівельної галузі» між ТзОВ «Снєжка–України» та Міністерством освіти і науки України, який було підписано у рамках роботи Всеукраїнського семінару «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій у навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів для підготовки кваліфікованих робітників», що відбувся в листопаді 2016 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова».