ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Час додавання : 2015-06-27

Автор новини : admin

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

      26.06.15 р. у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулося Свято останнього дзвоника. Присутніх поблагословив о. Андрій.

       

      Учні та випускники училища подякували педагогам і батькам та відзначили членів адміністрації жартівливими титулами, вручивши їм грамоти-подяки; а також подарували всім концерт.

           

      Викладач математики Лефменко М. Б. привітала випускників і побажала їм долі.
      З напутнім словом до випускників виступила директор Ставропігійського ВПУ м. Львова Бурак І. В. Ірина Валентинівна також підвела підсумки роботи за 2014–15 навчальний рік та нагородила грамотами учнів, випускників та педагогічних працівників навчального закладу.

     

       Більше фото I...
       Більше фото II...Час додавання : 2015-06-18

Автор новини : admin

БРЕЙН-РИНГ

      З метою консолідації інтелектуального потенціалу в системі ПТО, організації змістовного, цікавого дозвілля, залучення до участі в іграх розважально-пізнавального напряму 18.06.15 р. Львівський державний Будинок техніки на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» провів VIІ-ий чемпіонат Львівської області з гри «Брейн-ринг» серед ПТНЗ.
      Учні Ставропігійського ВПУ м. Львова привітали гостей піснею. Парада Л. П., заступник директора Ставропігійського ВПУ з навчально-виховної роботи побажала учасникам успіхів.
      Захід відкрила Івашкевич Л. М., заступник директора з навчально-виховної роботи Львівського державного Будинку техніки. Незмінний ведучий Мудрик В. М. познайомив присутніх з командою організаторів, а також оголосив правила проведення цьогорічних змагань.

       

      В заході взяли участь наступні навчальні заклади: ВПУ № 34, ВПУ №71, Добротвірський ПЛ, Золочівський ПЛ, Львівське ВПУ ДБ, Львівське ВПУ ІКТ, Львівське ВПУ ТС, Львівське ВХПУ, Миколаївський ПЛ, Міжрегіональний центр ПТО ХМД, Новороздільський ПЛ, Новояворівське ВПУ, Поморянський ПЛ, Рава-Руський ПЛ, Самбірський ППЛ, Ставропігійське ВПУ, Турківський ПЛ, Червоненське ВПУ.
      Гра відбулася в чотири тури по 12 питань.
      В перервах організатори заходу презентували присутнім концертні номери у виконанні: учнів Ставропігійського ВПУ; циркової студії «Львівські віртуози» (Юрій Рудик, Ігор Новіков) — лауреатів всеукраїнських і міжнародних фестивалів; гурту «Квітана» (Яджак Орестея, Винокурова Люсьєна) — лауреата І Міжнародного фестивалю імені Богдана Веселовського.

       

      Вітаємо переможців:
ІІІ місце — «Глорія» ВПУ № 34;
ІІ місце — «Ерудит» Добротвірський ПЛ;
І місце — «OnnSet» Ставропігійське ВПУ.

       

       Більше фото I...
       Більше фото II...Час додавання : 2015-06-14

Автор новини : admin

«ЗАШКІВ — ЗЕМЛЯ ГЕРОЇВ»

      13 червня 2015 року учні та працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у молодіжному фестивалі «ЗАШКІВ — ЗЕМЛЯ ГЕРОЇВ», який відбувся з нагоди 124 річниці від дня народження Євгена Коновальця — полковника Української Народної Республіки. Основна програма заходу пройшла під девізом «Інтелект та зброя».
      В Україні спокон віків звичним було особливо шанобливе відношення до книги. З історії відомо, що син першодрукаря Івана Федоровича — Іван Друкаревич був інтролігатором, тобто палітурником.
      Майстри виробничого навчання Ставропігійського ВПУ Чугуєвець О. М., Пилипців Г. Ю., Коваль Г. П. з професії «Палітурник» з учнями 16 та 26 груп, продовжуючи славні традиції книгоробів Львова, провели майстер-клас «Одягни книгу».
      Керівник фізичного виховання Дідух Р. А. організував приготування козацького куліша.
      В заході також взяли участь Филипович Г. І. (заступник директора Ставропігійського ВПУ з НВир.Р); Парада Л. П. (заступник директора Ставропігійського ВПУ з НВих.Р); викладачі Винарчик О. Ф., Грицик Д. М.; майстри в/н Ткач Н. Ф., Грицай В. В. та Донченко О. В.

       
       
       


Час додавання : 2015-06-09

Автор новини : admin

БЕЗПЕКА ВЛІТКУ

      09.06.15 р. у конференцзалі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулася бесіда «Безпека учнів під час літніх канікул». У виховному заході взяли участь: Жилевич О. К. — заступник директора з навчально-методичної роботи Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді та Огоновська Л. В — заступник директора Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» (управління освіти Львівської міської ради).

       


Час додавання : 2015-05-29

Автор новини : admin

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ

      28.05.15 р. учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь в творчій зустрічі з поетами: Марією Людкевич, Ольгою Кушнір, Людмилою Поляєвою.
      Захід організував Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді.

       


Час додавання : 2015-05-20

Автор новини : admin

ЛАТВІЯ — УКРАЇНІ

      20.05.15 р. учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у супроводі вихователя Франчук О. С. відвідали органний зал.
      Посольство Латвії в Україні організувало там концерт класичної музики. Заслужена клавесиністка Латвії Айна Калнціема виконала твори латвійських композиторів.
      Даний концерт відбувся в рамках програми головування Латвії в раді ЄС.

       

СВЯТО ГЕРОЇВ

      20.05.15 р. учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь в огляді-конкурсі «Свято героїв», яке відбулося на базі ЛМВПУ ЗТ (залізничного транспорту). Захід організував Львівський державний Будинок техніки.
      Конкурс розпочався парадом команд-учасників. Журі оцінювало: форму, естетичний вигляд, однострій; відзнаку команди (чоти); виконання патріотичної пісні; проходження стройовим маршем і виконання команд чотового. Також було представлено плакат «Моя країна — Україна».
      Учні ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» посіли призові місця у таких номінаціях:
      І місце у номінації «Патріотична пісня»;
      ІІІ місце у номінації «Плакат-малюнок».
      ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ!

       
       Більше фото

      Плакати створені учнями Ставропігійського ВПУ м. Львова до «Свята Героїв».
       
       


Час додавання : 2015-05-19

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

      19 травня 2015 р. у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулася учнівська конференція на тему «Входження до євроатлантичної спільноти — шлях до гідного майбутнього української молоді».
      Викладач історії Цяска Н. М. ознайомила присутніх з історією святкування Дня Європи і впровадження цієї традиції в Україні.
      З доповідями виступили учні нашого ВПУ:
      1) Зибкін Валентин «Європейський Союз. Історія його створення»;
      2) Строгецька Оксана «Організаційна структура ЄС»;
      3) Филипчак Ольга «Основи стосунків Україна — ЄС».
      На завершення конференції присутні переглянули документальний фільм «Європейський Союз».

     
     


Час додавання : 2015-05-08

Автор новини : admin

Шануємо минуле і творимо мирне майбутнє

      08 травня 2015 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулася урочиста лінійка «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо». Захід присвячено вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни, а також тих, хто загинули в зоні АТО. Особливої уваги було надано воїнам-захисникам України.
      Викладач історії Цяска Н. М. наголосила на необхідності консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, налагодження громадянського взаєморозуміння і примирення, зокрема у питаннях національної історії періоду Другої світової війни.
      Учні та працівники переглянули документальний фільм про українських воїнів, «кіборгів», оборонців Донецького аеропорту, які 242 дні захищали летовище: «Добровольці Божої чоти» режисерів Івана Яснія та Леоніда Кантера (дякуємо за допомогу в організації заходу і за технічне забезпечення музкерівникам Зарумі Р. С. та Зарумі Л. В.).
      Перед присутніми виступила Березінська М. Б. (заступник директора з НР). Вона поділилася спогадами про ветеранів Другої світової війни, а також розповіла про наших випускників Березу Івана і Вихопня Василя, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину від російського агресора.
      Всі присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання.

         


Час додавання : 2015-04-23

Автор новини : admin

ТВОЯ БЕЗПЕКА В МІСТІ

      23.04.2015 р. базі Ставропігійського ВПУ м. Львова відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» на тему «Твоя безпека в місті» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
      Організатори змагань: «Об’єднання „Самопоміч“», Львівський державний Будинок техніки, ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова».
      В заході взяли участь учні загальноосвітніх шкіл:
  1. «Ложка», ЛФМЛ при ЛНУ ім. Івана Франка.
  2. «Ізотопи», Жидачівська гімназія ім. О. Партицького
  3. «Бескиди», НВК «СЗШ-ліцей» с. Козьови при Львівському національному університеті імені Івана Франка.
  4. «Ліцей», Львіский фізико-математичний ліцей.
  5. «Карамболь», Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.
  6. «Нескорені» ЗОШ № 82, м. Львів.
  7. «Світлофор», Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Т. Шевчека.
  8. СЗШ № 51 ім. І.Франка.
  9. «Надія» СЗШ № 3 м. Львів.
10. «Патріот», СЗОШ 92 м. Львова.
11. СЗОШ № 43 м. Львова.
12. «Ставропігійці», ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова»

 
     
   

      За рішенням незалежного журі у складі: Пилат Ірини — представника відділу державтоінспекції м. Львова, Чайки Катерини — представника ГО «Об’єднання „Самопоміч“», та Хлевного Олександра — представника Львівського державного університету безпеки життєдіяльності переможцями стали:
      І місце — «Ізотопи», Жидачівська гімназія ім. О. Партицького;
      ІІ місце — «Карамболь», Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
      ІІІ місце — «Нескорені» ЗОШ № 82, м. Львів.
      Дякуємо учасникам і організаторам змагань.

       Більше фото — 1...
       Більше фото — 2...
       Більше фото — 3...


Час додавання : 2015-04-22

Автор новини : admin

МОЯ ПРОФЕСІЯ НАЙКРАЩА

      У Ставропігійському ВПУ м. Львова відбувся конкурс презентацій «Моя професія найкраща».
      Змагання пройшло в два етапи: 21.04.15 та 22.04.15.
      Призові місця вибороли наступні групи:
      І місце — гр. 26, гр. 24;
      ІІ місце — гр. 14, гр. 103;
      ІІІ місце — гр. 102, гр. 34;

     


Час додавання : 2015-04-16

Автор новини : admin

ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ — 2015

      16 квітня 2015 р. ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяло участь у традиційному святі професійно-технічної освіти «Великодні дзвони — 2015».
      Захід відбувся на площі біля пам’ятника І. Франка (вул. Університетська, 1), мета — представлення досягнень навчальних закладів професійно-технічної освіти Львівщини, профорієнтація фахових професій, застосування інноваційних технологій навчання, залучення учнів до пошукової, раціоналізаторської, винахідницької діяльності, технічної та художньо-прикладної творчості.
      Ставропігійське ВПУ м. Львова підготувало та представило експозицію учнівських виробів профорієнтаційного спрямування. Також наш навчальний заклад виготовив інформаційні афіші з програмою свята «Великодні дзвони — 2015».
      Захід супроводжувалося концертною програмою художньої самодіяльності ПТНЗ.

     
     
     Більше фото...


Час додавання : 2015-04-07

Автор новини : admin

НЕГАТИВАМ СКАЖЕМО — „НІ“

      Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді провів тематично-просвітницький захід «Негативам скажемо — „НІ“» до Всесвітнього дня здоров’я на базі Ставропігійського ВПУ. Організатор і ведуча методист Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді Н. Маршалок.
      Захід розпочала ведуча, розповіддю про Всесвітній день здоров’я.
      Виступили учні Ставропігійського ВПУ — Микетин Любомира з віршем «Аптека для душі» і Ящук Тетяна з авторською піснею «Історія кохання».
      Аматорський молодіжний театр «Життя» показав пантоніми «Спокуси життя» та «Розпусниця».

   
         

      Учні Львівського ВПУ ресторанного сервісу та туризму і учні Львівського вищого професійного художнього училища представили відео: «Зміни свій спосіб жнття» і «Інтернет-залежність».
      Виступив танцювальний колектив «Rytim and Danc» Львівського ВПУ побутового обслуговування з хореографічною композицією «Ніч».
      Пісню «Бережи любов, бережи цей світ» виконала учениця Львівського ВПУ харчових технологій Плахтина Мирослава.
      Танець «Так холодно» виконала Горін Наталія учениця Львівського ВПУ технологій та сервісу.
      Активіст ГО «Час справедливості» Юрій Червінський відрекомндував репера Павла Андрушківа, який виконав пісні Славка Святинчука: «Моя мрія», «Друг завжди зі мною».

           
     Більше фото...
      Дякуємо Львівському державному Палацу естетичного виховання учнівської молоді за цікавий і змістовний захід.

ВИХОВНА ГОДИНА

      06 квітня 2015 року відбулася виховна година для учнів 102 та 202 групи Ставропігійського ВПУ у формі правового брейн-рингу. Організатори заходу — класний керівник 202 групи Ковальова І. Ю. та майстри в/н Глинська Б. М., Мізерак І. М. У змаганнях взяли участь команди: «Тигри» (202 гр.), «Орли» (102 гр.).

     

      Мета: популяризувати правові знання, формувати правову культуру серед учнівської молоді, виробляти навички правомірної поведінки, підвищення зацікавленості та інтересу молодого покоління до правових знань.
      Перемогла команда 102 групи — «Орли».

 
     Більше фото...


Час додавання : 2015-04-06

Автор новини : admin

ВИХОВНА ГОДИНА

      06 квітня 2015 року відбулася виховна година для учнів 24 групи на тему: «Писанка — символ України». Учні самостійно підібрали цікаві матеріали про писанку.
      Майстер в/н Ткач Н. Ф. розповіла про писанку різних регіонів України. Класний керівник Грицик Д. М. провела майстер-клас з творення галицької писанки.

     


Час додавання : 2015-04-02

Автор новини : admin

АРТ-І-ШОК

      02 квітня 2015 року Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді проводить фестиваль театрів малих форм та оригінальних жанрів «Арт-і-шок» в рамках щорічного обласного огляду-конкурсу серед навчальних закладів профтехосвіти «Творчості проміння золоті!».
      Ставропігійське ВПУ м. Львова взяло участь зі сценкою «Іван Федоров — „друкар книг досі небачених“» постановки музкерівників Заруми Р. С., Заруми Л. В. Актори — учні нашого училища. Іван Федорович — Лютий Володимир, помічники — Зибкін Валентин, Титаренко Олександр.
      Інсценування присвячене 440-річчю виходу в світ перших друкованих українських книг «Апостол» і «Буквар» у Львівській друкарні Івана Федорова.

 


Час додавання : 2015-04-01

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      01 квітня 2015 року у Ставропігійському ВПУ відбулися чергові загальні учнівські збори.
      Порядок денний.
      1. Організація виробничої практики.
Филипович Г. І., заступник директора з навчально-виробничої роботи.
Березінська М. Б., заступник директора з навчальної роботи.
      2. Про безпеку життєдіяльності учнів під час святкування Великодніх свят.
Парада О. П., заступник директора з навчально-виховної роботи.
      3. Організація профорієнтаційної роботи в навчальному закладі.
Бурак І. В., директор Ставропігійського ВПУ м. Львова

         

ПІДЛІТОК І СІМ’Я

      31.03.2015 р. в конференцзалі Ставропігійського ВПУ, на вул. Плужника, 6, відбулася зустріч з практичним психологом центру «Підліток і сім’я» Косминою Л. І.
      Любов Іванівна провела бесіду з дівчатами груп 26, 19, 17 на тему: «Особливості підліткового віку, репродуктивне здоров’я»

     


Час додавання : 2015-03-27

Автор новини : admin

ВЕСНЯНА ТОЛОКА

      27 березня 2015 року ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище» приєдналося до акції «Весняна толока», яка була організована Шевченківською районною адміністрацією.
      Учні 19 і 36 груп разом заступником директора Ставропігійського ВПУ з НВих.Р Парадою Л., практичним психологом Ковальовою І. та майстром в/н Здобиляк Ю. провели прибирання території пустиря по вул. Окуневського.

       


Час додавання : 2015-03-26

Автор новини : admin

ДИВО ВЕЛИКОДНЯ

      26 березня 2015 року ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяло участь у фестивалі «Диво Великодня», який був проведений на базі ВПУ торгівлі та сфери послуг Львівським державним Будинком техніки. Навчальний заклад представив виставку учнівських робіт на Великодню тематику, зокрема, об’ємні композиції з писанок в різних техніках.
      Учні групи 16 Дмитришин Орест та Гунява Валентина впродовж двох академічних годин розписували писанки, демонструючи свої знання різних прийомів та технік писанкарства.

         


Час додавання : 2015-03-25

Автор новини : admin

З НАМИ МІСТО РОЗКВІТАЄ

      24 березня 2015 року учні групи № 107 Ставропігійського ВПУ м. Львова взяли активну участь у загальноміській кампанії «З нами місто розквітає».
      Основним завданням було створення комфортних умов для мешканців та гостей міста. Кампанія проводить заходи із відновлення та благоустрою вулиць, дворів, зелених зон, парків, спортивно-дитячих майданчиків. Учасники кампанії здійснили прибирання території парку 700-річчя.

       


Час додавання : 2015-03-20

Автор новини : admin

ОКСАМИТОВІ БАРВИ

      19 березня 2015 року у великому залі Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді відбувся обласний конкурс авторської пісні та виконавців «Оксамитові барви» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області.
      У конкурсі взяли участь учні Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова. Ящук Тетяна (гр. 17) виступила з твором «Історія кохання»; Дідух Марійка і Филипчак Ольга заспівали дуетом «Мамин оберіг» та «Я сьогодні від вас від’їжджаю».
 
      Оля Филипчак виконала соло пісні «Соловейко», «Нашим Героям».
 


Час додавання : 2015-03-12

Автор новини : admin

НЕЗЛАМНИЙ ДУХ КОЗАЦЬКОГО КОРІННЯ

      12 березня учні гр. № 507 Ставропігійського ВПУ у супроводі майстра в/н Харатон І. В. відвідали захід патріотичного спрямування присвячений Героям Майдану та учасникам АТО, який відбувся у великому залі Палацу естетичного виховання учнівської молоді.

ОРНАМЕНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСАНКИ

      11 березня в палітурній майстерні Ставропігійського ВПУ Мастикаш Н. О. (заступник директора з НМР Львівського державного Будинку техніки), Крижанівська В. В. (завідувач лабораторіїї Львівського державного Будинку техніки) та Чугуєвець О. М. (майстер в/н Ставропігійського ВПУ) провели майстер-клас з писанкарства.
      Для кожного з учнів (група № 16) було організовано робоче місце і підготовано все що потрібно для творчого процесу: яйце, віск, писачки, свічки, фарби та зразки візерунків. Юнаки і дівчата долучилися до однієї з найпоширеніших і найдавніших в Україні традицій — під час розкопок археологи знаходили глиняні писанки, історія яких вимірюється тисячоліттями. Зрозуміло, що древні писанки виконані на шкаралупі яєць до наших днів не збереглися. Однак писанкарство в Україні побутує віддавна.
      У багатьох народів існують перекази, в яких яйце — джерело життя, світла і тепла, навіть зародок усього Всесвіту, також є численні варіанти легенд, які пов’язують традиції писанкарства з євангельськими подіями.

     
     
  Більше фото...


Час додавання : 2015-03-10

Автор новини : admin

ЗАСПІВАЙМО ГІМН УКРАЇНИ

      10 березня учні та працівники Ставропігійського ВПУ відзначили ювілей Державного Гімну України, зібравшись актовому залі навчального закладу, де Филипчак Ольга та Дідух Марія — учениці групи № 26 розповіли про створення цього твору і про життєві шляхи його авторів. Всі присутні виконали Гімн України.
      Також учні та працівники училища спільно з представниками навчальних закладів міста, ГО «Самопоміч» та іншими громадськими організаціями взяли участь в заході, який відбувся на площі Ринок з нагоди 150-річчя від дня пршого публічного виконання Гімну України та 200-річчя від дня народження М. Вербицького — автора музики цього твору.

       


Час додавання : 2015-03-02

Автор новини : admin

БЕСІДА В ГУРТОЖИТКУ

      02 березня з учнями (дівчатами) Ставропігійського ВПУ, які прожвають в гуртожитку, вихователь Денисяк А. М. провела бесіду «Що таке совість».
      Учаснки заходу обговорили прояви поведінки людини в різних ситуаціях, а також переглянули фільм «Поліанна».

     


Час додавання : 2015-02-26

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      25 лютого 2015 року у Ставропігійському ВПУ відбулися загальні учнівські збори.
      Порядок денний.
      1. Про конкурси фахової майстерності — Филипович Г. І., заступник директора з навчально-виробничої роботи.
      2. Звіт про виховну роботу у І семестрі та підведення підсумку першого етапу конкурсу «Краща навчальна група 2014–2015» — Парада О. П., заступник директора з навчально-виховної роботи.
      3. Про заходи безпеки та можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій. Дотримання правил внутрішнього розпорядку учнями — Бурак І. В., директор Ставропігійського ВПУ м. Львова.

         


Час додавання : 2015-02-25

Автор новини : admin

ШАШКОВИЙ ТУРНІР

      24 лютого в гуртожитку Ставропігійського ВПУ відбувся шашковий турнір. Змагання оранізували вихователь Франчук О. С. і старости поверхів Гнатик Борис і  Отчич Іван. Активну участь в турнірі взяли учні наступних груп: 102, 103, 108, 106, 202, 508, 509.
      Вітаємо переможців!
      І місце — Гнатик Борис, гр. 508.
      ІІ місце — Отчич Іван, гр. 508.
      ІІІ місце — Грицина Володя, гр. 102.

     
Фото...


Час додавання : 2015-02-21

Автор новини : admin

      20 лютого в актовому залі Ставропігійського ВПУ відбувся захід присвячений пам’яті Героїв Небесної сотні. Учні 19 та 24 груп під керівництвом майстрів виробничого навчання Здобиляк Ю., Ткач Н., класного керівника Грицик Д., музкерівників Заруми Л., Заруми Р. створили літературно музичну композицію «Герої не вмирають».

       

      Викладач фізики Борис Р. нагадав про те, як розвивалися події в Україні протягом року. Він закцентував увагу присутніх на особистій відповідальності кожного за долю нашої країни.
      Учні та працівники вшанували Героїв Майдану та бійців, що загинули в боях на сході України хвилиною мовчання.

       

      Березінська М. Б., заступник директора з навчальної роботи Ставропігійського ВПУ розповіла про наших випускників: Березу Івана (навчався за професією Оператор комп’ютерної верстки) і Вихопня Василя (професія — Столяр) — воїнів, які загинули за збереження територіальної цілісності та незалежності України. Юнаки навчалися в училищі в різні роки, але відійшли у вічність в один день — 11.07.2014 р., в Луганській обл., Свердловському р-ні, с. Зеленопілля.

   


Час додавання : 2015-02-20

Автор новини : admin

ТИХА ХОДА

      У четвер, 19 лютого, учні Ставропігійського ВПУ груп №№ 16, 26, 17, 27, 36 і працівники навчального закладу (Парада О., Папа О., Харатон І., Василишин , Чугуєвець О.) взяли участь у вшануванні пам’яті борців за волю та гідність України. Цього тижня ми відзначаємо річницю трагічних подій, що сталися на Майдані та поминаємо Героїв Небесної сотні. Учасники акції «Ми збережемо Віру» пройшли тихою ходою від Львівського університету до площі перед пам’ятником Т. Шевченку (пр. Свободи) і прикрасили конструкцію біля пам’ятника червоними маками.
      Учні нашого училища, впродовж двох тижнів у позаурочний час виготовляли маки, щоб вплести свої квіти у вінок пам’яті Героїв Небесної сотні.

     
   Час додавання : 2015-02-13

Автор новини :

      ВІТАЄМО З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!
      У холі Ставропігійського ВПУ встановлена поштова скринька для привітань до дня святого Валентина. Всі охочі можуть надіслати валентинки друзям і коханим.

     

      У гуртожитку Ставропігійського ВПУ вихователь Денисяк А. М. організувала виховний захід до Дня святого Валентина.
      У святі взяли участь учні нашого училища — юнаки та дічата, які проживають у гуртожитку. В програмі заходу: розповідь про святкування Дня Закоханих у різних країнах, жартівливі конкурси і змагання, привітання зі святом.

       


Час додавання : 2015-02-04

Автор новини : admin

ОГЛЯД-КОНКУРС

      У рамках обласного огляду-конкурсу технічної та художньо-прикладної творчості серед професійно-технічних навчальних закладів освіти в Ставропігійському ВПУ відбулася виставка робіт учнів, які займаються в гуртках нашого навчального закладу. Мета конкурсу мотивувати учнів до вдосконалення професійного рівня, надання можливості отримати додаткові знання, навички та вміння.
      Виставку відвідали учні ВПУ та гості: Мастикаш Надія Олексіївна — заступник директора з навчально методичної роботи Львівського державного Будинку техніки, Крижанівська Вікторія Василівна завідувач лабораторіїї Львівського державного Будинку техніки.
      Саморобки виконано з допомогою квілінгу, вишивання, різьблення, живопису та в змішаних і ориінальних техніках.

         


Час додавання : 2015-01-31

Автор новини : admin

ЗВІТНИЙ ЗАХІД

      Сьогодні в Ставропігійському ВПУ педадогічний і учнівський колективи здійснили звіт про свою освітню діяльність впродовж 2014 р. перед батьками учнів та громадськістю. Звітний захід супроводжувався концертною програмою.
      Перед присутніми доповідали: директор Ставропігійського ВПУ Бурак І. В.; заступники директора Парада О. П., Филипович Г. І.
      Після розгляду загальних питань стосовно організації і проведення освітньої діяльності майстри в/н і класні керівники ознайомили батьків з особистими успіхами учнів закріплених груп.

       


Час додавання : 2015-01-30

Автор новини : admin

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ГОДІВНИЦЬ

      Учнівське самоврядування та випускники Ставропігійського ВПУ підтримали ініціативу об’єднання «Самопоміч» — «Створюємо годівниці для пташок разом» з нагоди Великого зимового обліку птахів, який тривав з 21 по 30 січня, в рамках кампанії «Відповідальне місто».
Детальніше...


Час додавання : 2015-01-22

Автор новини : admin

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

      В конференцзалі Ставропігійського ВПУ відбувся урочистий захід присвячений Дню Соборності України.
      Викладач історії Цяска Н. М. розповіла про боротьбу національно-демократичних сил українства за незалежну Соборну Українську державу. Учні та працівники училища переглянули документальний фільм про події Української революції 1917–1920 рр. З літературною композицією виступили учні 26 гр.

     


      22 січня 2015 року Музей освітньої та друкарської діяльності навчального закладу на вул. І. Федорова, 9 відвідали учні 9-А і 9-Б класів ЗОШ № 43 м. Львова у супроводі класних керівників.
      В програмі цієї зустрічі учні школи глибше познайомились з історією рідного міста, розвитком друкарства у Львові, а також з сучасними технологічними процесами виготовлення поліграфічної продукції.

         

      Гості взяли участь в майстер-класах з професій «Друкар» і «Палітурник». Всі учасники отримали пам’ятні подарунки.

       


Час додавання : 2015-01-20

Автор новини : admin

      20.01.2015 р. в навчальному закладі розпочалався черговий етап роботи з професійної орієнтації населення. Цього року педагогічний та учнівський колективи пропонують ознайомитися з інфраструктурою Ставропігійського ВПУ, численні майстер-класи з наявних професій, екскурсії в Музеї освітньої та друкарської діяльності.

      ЛАСКАВО ПРОСИМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ.


Час додавання : 2014-12-26

Автор новини : admin

НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ

      26.12.2014 в актовому залі Ставропігійськомого вищого професійномого училища відбувся святковий новорічний концерт.
      Учні та працівники навчального закладу привітали присутніх з Новим роком. Дякуємо за чудове свято.

       

       

         

   

   


Час додавання : 2014-12-19

Автор новини : admin

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

      19 грудня в училищі засяяли вогні новорічної ялинки. Цьогоріч свято відбулося у день Святого Миколая, якого з давніх давен вшановують в Україні. Він цієї ночі заходить у кожну домівку і тихесенько підкладає подарунки.
      Святковий настрій присутнім подарували: Святий Миколай та його помічники. Святий Миколай вітав учнів, педагогів з початком новорічних свят. Він приніс добрі побажання миру, добра, щастя, здоров’я та благополуччя, а ще, за доброю традицією, вручав солодощі.

     
     

      18 грудня в гуртожитку училища відбулось свято Миколая.
      Переможці кращих кімнат отримали подарунки. Оцінювались дисципліна учнів, а також санітарний стан кімнати.

         


СВЯТО — ВОЇНАМ

      З 01 по 17 грудня 2014 року лідери учнівського самоврядування Ставропігійського ВПУ м. Львова під керівництвом заступника директора з НВихР Паради О. П. провели благодійну акцію «Свято — воїнам».
      Учасники акції відвідали військовослужбовців — учасників АТО, які перебувають на лікуванні у Військовому госпіталі по вул. Личаківській, 26. Учні виступили з Різдвяним вертепом, поспілкувалися з пораненими, висловили побажання міцного здоров’я та швидкого одужання, привітали подарунками. Учасники бойових дій подякували учням за щирі і теплі слова, за подарований святковий настрій.

 
     
       
   Час додавання : 2014-12-18

Автор новини : admin

ПЕРЕПОХОВАННЯ ПЕРШОДРУКАРЯ

      У Львові у храмі Онуфріївського василіанського монастиря Української греко-католицької церкви перепоховали останки друкаря ХVІ століття Івана Федорова (Федоровича), якого називають батьком українського букваря, і ще кількох людей, серед них, ймовірно, його сина Івана Друкаревича — інтролігатора (палітурника).
      Виявив поховання друкаря у Львові в монастирському храмі на початку 70-х років відомий мистецтвознавець Борис Возницький, саме він стверджував, що це останки Іванова Федорова. Тоді їх перенесли у музей давньої книги у Львові. 44 роки знадобилось, щоб довести, що знайдені останки належать першодрукарю. «Експертиза підтвердила, що померлий був людиною похилого віку, у кістках виявили вдвічі вищий вміст важких металів — кадмію, свинцю, олова, що характерно для друкарів», — розповіла директор львівської Галереї мистецтв Лариса Возницька.
      Похоронна процесія за участю представників різних релігійних конфесій розпочалась в Успінському храмі. Працівники та учні груп поліграфічного спрямування Ставропігійського ВПУ, спадкоємці справи друкаря І. Федоровича, відвідали панахиду в церкві Успінння Пресвятої Богородиці, взяли учать в хресній ході до церкви св. Онуфрія і віддали молитовну шану при перепохованні І. Федоровича.

     
       
         
       

 


Час додавання : 2014-12-17

Автор новини : admin

ФІЛЬМ «ПОВОДИР»

      17 грудня 2014 року учні групи № 26 у супроводі класного керівника Добрій Н. П. та майстрів виробничого навчання Коваль Г. П., Пилипців Г. Ю. і група № 34 разом з майстром виробничого навчання Цяпутою Л. М. відвідали фільм «Поводир».
      В основі сюжету фільму — подорож по Радянській Україні американського хлопчика Пітера та українського сліпого музиканта Івана Кочерги. Події фільму відбуваються на початку 1930-х років в СРСР в драматичні часи індустріалізації, колективізації, голодомору та знищення інтелігенції.

       


Час додавання : 2014-12-12

Автор новини : admin

СКОРО РІЗДВО

      12 грудня 2014 р. Андріївські вечорниці провели викладач математики Лефменко М. В., керівники гуртків Зарума Р. С. та Зарума Л. В.
      Серед осінньо-зимових свят найбільшою поетичністю і неповторністю виділяється свято Андрія. Андріївські вечорниці — це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, пісні і забави, дівочі ворожіння і кусання Калити... Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові та доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу.

       
       
         

      12 грудня 2014 р. учні Ставропігійського ВПУ групи № 19 з майстром виробничого навчання Здобиляк Ю. Б. відвідали Львівську національну галерею мистецтв.

         


      11 грудня учні Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова брали участь у фестивалі різдвяних композицій «Над вертепом зірка ясна засіяла», на якому були представлені вироби гуртків технічної творчості, а саме: Різдвяна шопка, Дідух, Павук і Різдвяна зірка.
      Основна мета фестивалю полягає у збереженні та дотриманні українських народних звичаїв, традицій, обрядів; популяризації культурних надбань українського народу; розвитку духовності, християнської моралі учнів та залученні їх до творчої діяльності .
      Училище нагороджене грамотою за активну участь у фестивалі, популяризацію та відродження обрядових традицій, які сприяють духовній єдності українського народу.

     


Час додавання : 2014-12-11

Автор новини : admin

Всеукраїнський тиждень права у Ставропігійському ВПУ

ЧИ ГОТОВІ МИ ЖИТИ В ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВІ?
      8 грудня 2014 року класним керівником Винарчик О. Ф. і майстром виробничого навчання Мисаком А. Р. проведена година спілкування в групі № 14, у рамках Всеукраїнського тижня права.
      Перед аудиторією виступили:
      — викладач правознавства Дорош Мирон Степанович;
      — викладач історії Цяска Надія Миронівна;
      Була присутня викладач інформаційних технологій Добрій Наталія Петрівна. Учням продемонстровано фільм: «Правове життя в Україні».

 

БРЕЙН-РИНГ З ПРАВА
      В рамках Всеукраїнського тижня права 10.12.2014 р. бібліотекар Левицька О. М. провела правовий брейн-ринг для груп 1-х курсів. Головною метою проведення було навчити учнів користуватися своїми правами в різних ситуаціях, виховувати почуття відповідальності за свої вчинки.
      Учні поринули в атмосферу змагань, коли необхідно вирішувати конкретні завдання та долати перешкоди. Ця захоплююча гра була спрямована на формування в учнівської молоді правової культури, засвоєння положень Конвенції ООН та законодавства України про права дитини.

       

ДИСПУТ
      10 грудня 2014 р. гуртожитку Ставропігійського ВПУ вихователі Денисяк А. М. і Франчук О. С. провели бесіду-диспут на тему «Чи можуть бути права без обов’язків?»      

       

ЕКСКУРСІЯ
      9 грудня 2014 року учні групи № 26 у супроводі викладача історії Цяски Н. М. та майстрів виробничого навчання Коваль Г. П., Пилипців Г. Ю. відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».Час додавання : 2014-12-05

Автор новини : admin

ПАМ’ЯТІ ПЕРШОДРУКАРЯ

      5 грудня учні групи № 36 та викладачі: Василишин Д. В., та Филипович І. І. провели захід присвячений життю і творчості Івана Федоровича та відзначенню міжнародного дня волонтера.
      Захід відкрила Козловська Андріана віршем «Ода Ставропігійському».
      З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова Березінська М. Б.
      З доповідями виступили: Майстер виробничого навчання Василишин Д. В. — «Львівський період життя і  ворчості Івана Федоровича»; Микетин Любомира — «Зміст та оформлення Апостола Івана Федоровича 1574 року видання»; Гнатів Анна — «Історія створення та виходу в світ букварів Івана Федоровича»; Викладач Филипович І. І. — «Створення пам’ятника Івана Федоровича». А також учні та викладачі переглянули фільм «Привид Івана Федорова».
      Гнатів Галина закінчила захід розповіддю про волонтерську діяльність в Україні. Міжнародний день волонтера відзначають 5 грудня.

       
       
       


Час додавання : 2014-12-04

Автор новини : admin

      04 грудня 2014 року відбулася зустріч випускних груп Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова із Дарміцем Ростиславом Зеновійовичем, старшим викладачем кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту НУ «Львівська політехніка», який ознайомив присутніх із правилами вступу до вищого навчального закладу та запросив випускників Ставропігійського ВПУ м. Львова здобути освіту в одному з найпрестижніших вищих навчальних закладів України — Львівській політехніці за спеціальністю «Управління інноваційною діяльністю».

     


Час додавання : 2014-11-26

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      26 листопада 2014 р. в актовому залі Ставропігійського ВПУ відбулися учнівські збори.

       

      Порядок денний:
      1. Доповідь на тему: «Наслідки шкідливих звичок». Голова громадської організації «Молодь на роздоріжжі» Віталій Озерний.
      2. Про шкоду тютюнопаління розповіла Директор Ставропігійського ВПУ м. Львова Бурак І. В.
      3. Виступив представник учнівського самоврядування учень групи № 19 Лютий Володимир, він ознайомив присутніх з роботою учнівського самоврядування. Володимир оголосив про започатковану учнівським самоврядуванням в нашому навчальному закладі благодійну акцію «Свято воїна», яка спрямована на підтримку поранених врїнів АТО і, зокрема, привітання їх з Днем св. Миколая
      4. Виконання обов’язків учнів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Парада О. П.

       


Час додавання : 2014-11-21

Автор новини : admin

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

      21 листопада в актовому залі Ставропігійського ВПУ відбувся відкритий виховний захід (літературно музична композиція) «Вечір пам’яті жертв Голодомору 1932–33 р.».
      Учні та працівники училища переглянули фільм про трагедію українського народу вшанували память загиблих хвилиною мовчання.

     

      В організації заходу брали участь: музкерівники Зарума Л., Зарума Р., майстри в/н Здобиляк Ю., Ткач Н., викладач Грицик Д. та учні груп № 19 та № 24.

 


Час додавання : 2014-11-12

Автор новини :

КРАЩИЙ ПРАВОЗНАВЕЦЬ

      12 листопада наші учні Ящук Тетяна, Стащук Марта, Матушевська Олена взяли участь в першому етапі інтелект-шоу «Кращий правознавець».
      Стащук Марта здобула номінацію «Кращий правознавець» і буде брати участь в наступному (міському) етапі заходу.

       


Час додавання : 2014-11-10

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЇ

      10.11.2014 р., до 70-річчя з дня смерті митрополита А. Шептицького учні груп №№ 14, 27 і викладачі Винарчик О. Ф. та Грицик Д. М. відвідали собор св. Юрія. Врни побувалі у крипті, де помолилися за себе і за Україну; ознайомились з заповітом Андрея Шептицткого.
       

      07.11.2014 р. учні групи № 26 разом з викладачем історії Цяскою Н. М. відвідали музей генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича у с. Білогорща поблизу Львова.
       


Час додавання : 2014-10-24

Автор новини : admin

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВИЗНАЧЕННЯ

      23 жовтня 2014 року Ставропігійське ВПУ взяло участь у Дні професійного самовизначення, який організували та провели Львівський обласний центр зайнятості та НУ «Львівська політехніка» у приміщенні Львівського палацу мистецтв. Захід обʼєднав 24-й Ярмарок карʼєри та День відкритих дверей навчальних закладів.
      Учні та працівники Ставропігійського ВПУ провели презентацію навчального закладу. В спеціальному боксі було облаштовано виставку імформаційних матеріалів про життя і діяльність Ставропігійського ВПУ, а також взірці продукції, яку виготовляють учні навчального закладу на уроках виробничого навчання.
      Наші учні мали можливість ознайомитися з умовами вступу до вищих навчальних закладів для подальшого продовження навчання та здобуття вищої освіти, а також поспілкуватися з представникам підприємств — потенційними працедавцями.

     


Час додавання : 2014-10-21

Автор новини : admin

ВИСТАВКА УЧНІВСЬКИХ РОБІТ

      21.10.2014 Парада Л. (заступник директора з навчально-виховної роботи), майстри в/н Мисак А., Здобиляк Ю. і учні груп № 14, № 19 відвідали виставку учнівських робіт у Львіському державному Будинку техніки.

     

      На виставці представлені творчі роботи учнів гуртка «Художнє оформлення книги» під керівництвом майстра в/н Ставропігійського ВПУ м. Львова Чугуєвець О. Картини виконані в техніці квілінгу.

   


Час додавання : 2014-10-16

Автор новини : admin

РІЧНИЦЯ УПА

      16.10.2014 в актовому залі Ставропігійського ВПУ відбувся урочистий патріотичний літературно-музичний виступ присвячений річниці УПА.
      Мета заходу — акцентувати увагу учнівської молоді на подіях історії України часів утворення ОУН і УПА.
      Орнганізатори: учні групи № 19; майстер в/н Здобиляк Ю. Б.; музкерівники — Зарума Р.  С., Зурума Л.  В.
     

       


Час додавання : 2014-10-15

Автор новини : admin

ЗУСТРІЧ

      15 жовтня 2014 року в актовому залі навчального закладу відбулась зустріч працівників та учнів з кандидатом у народні депутати Лубківським Данилом Романовичем — заступником міністра закордонних справ. В зустрічі взяв участь Павличко Дмитро Васильович — відомий поет, перекладач, громадський діяч України.
      Всі присутні вшанували гостей піснею «Два кольори» на слова Павличка Д. В. та зробили спільне фото на згадку.

   

   


Час додавання : 2014-10-09

Автор новини : admin

КОНКУРС

      Учениця 26 групи Ставропігійського ВПУ м. Львова Строгецька Оксана виборола І місце у конкурсі «Осінь чари несе на крилі» за образ «Дощова осінь».
      Конкурс відбувся 07 жовтня 2014 року у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді. Програма конкурсу складалася з турів: «Дефіле осінніх образів»; «Похвалися перед дзеркалом»; «Рекламна пауза»; «Шукаємо таланти».
      Вітаємо Строгецьку Оксану з перемогою, бажаємо творчих злетів.

       


Час додавання : 2014-10-06

Автор новини : admin

ЕКСКУРСІЯ

      06.10.2014 р. класний керівник гр. 14 (професія «Друкар офсетного плоского друкування, оператор комп’ютерного набору») Винарчик О. Ф. і майстер в/н Мисак А. Р. організували і провели для учнів групи екскурсію «Стежками рідного Львова».
      Мета: актуалізація і розширення знань учнів про Львів, формування громадської позиції патріота України.
       


Час додавання : 2014-09-18

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

      18 вересня 2014 р. відбулася конференція присвячена двадцятипʼятиріччю створення «Народного Руху України за перебудову».
      Мета заходу: підвищення рівня громадської свідомості та суспільної активності учнів навчального закладу, їх готовності відстоювати незалежність і територіальну цілісність нашої Батьківщини.
      Виступили:
викладач історії Цяска Н. М.; учні Доміна Вікторія, Галатів Анна, Калитин Олег.
       


Час додавання : 2014-09-17

Автор новини : admin

УЧНІВСЬКІ ЗБОРИ

      У середу 17 вересня 2014 р. в Ставропігійському ВПУ відбулися учнівські збори.
      Порядок денний:
      1. Правила внутрішнього розпорядку для учнів училища в навчальних корпусах, в навчальних кабінетах та майстернях, в гуртожитку, в громадських місцях.
Директор Ставропігійського ВПУ м. Львова
БУРАК І. В.
      2. Про план виховних заходів культурно-масового, патріотичного та спортивно-мистецького спрямування у першому семестрі навчального року иа участь у гуриках технічної творчості і художньої самодіяльності. Заступник директора з навчально-виховної роботи
ПАРАДА О. П.
      3. Про можливі наслідки невиконання навчальних планів та програм після завершення повного курсу навчання.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи
ФИЛИПРВИЧ Г. І.
      4.  Щодо дій в умовах особливого періоду.
Викладач ДОРОШ М. С.

      Директор
      Бурак І. В.          Парада О. П.    Филипович Г. І.     Дорош М. С.
       
     


Час додавання : 2014-09-12

Автор новини : admin

ФОРУМ ВИДАВЦІВ

      Протягом 11–12 вересня 2014 року учні та педадогічні працівники поліграфічного відділення Ставропігійського ВПУ відвідали «Форум видавців у Львові».
      Мета даної навчально-пізнавальної екскурсії полягає у розширенні світогляду учнів в галузі поліграфії, формуванні почуття глибокої пошани до мистецтва книгодрукування та особливого ставлення до пізнання вікових глибин мудрості.

       
     


Час додавання : 2014-09-03

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

В Ставропігійському ВПУ першого вересня 2014 року відбулося свято «День знань».

                Гімн України                         «Господи, благослови!»


      Виступ директора
Ставропігійського ВПУ       Присяга першокурсників
                 

      Перший урок на тему: «Україна — єдина країна»