ВИХОВНІ ЗАХОДИ, ПОДІЇ

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ТА УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ГУРТКОВА  РОБОТА

Робота  ДРУКАРНІ-МУЗЕЮ
ГУРТОЖИТОК

ВАКАНСІЇ


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

     

     

Інтерактивна карта
НПЦ професійної освіти України

Державному навчальному закладу
«Ставропігійське ВПУ м. Львова»
75 років430 років
освітньої і друкарської діяльності
ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»     

     

     

     

   Документи
   ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»


   Звіти, держзакупівлі

   Архів 2020–21 н. р.
   Архів 2019–20 н. р.
   Архів 2018–19 н. р.
   Архів 2017–18 н. р.
   Архів 2016–17 н. р.
   Архів 2015–16 н. р.
   Архів до 08.2015 р.

         

     

Виховні заходи, події

Час додавання : 2021-12-21

Автор новини : admin

ФЕДОРІВСЬКІ ЧИТАННЯ

      21 грудня 2021 року відбувся виховний захід «Федорівські читання. Іван Федоров (Федорович) — сіяч книг, раніше небачених». Організатори — Гошівська Віра Михайлівна, Михайлів Юлія Валеріївна, за участю учнів 17 та 15 груп разом із керівниками гуртків Зарумою Романом Степановичем та Зарумою Людмилою Василівною.
      Іван Федорович, фундатор українського книгодрукування, важлива історична персона, яка мала безпосередній стосунок до друкарської діяльності Ставропігійського братства, що діяло на території, де тепер успішно працює наш навчальний заклад.       Дякуємо організаторам за популяризацію історії поліграфічної справи серед молоді.

                           Час додавання : 2021-12-20

Автор новини : admin

СВЯТО МИКОЛАЯ В ГУРТОЖИТКУ

      20 грудня 2021 року вихователі гуртожитку Софія Чичкевич і Ольга Бараняк організували та провели виховний захід "Свято Миколая у гуртожитку".
      На початку виступу ведучі свята Галина Павлух і Микола Левандовський розповіли присутнім про життя і діяльність Святого Миколая. Далі на сцену вийшов Ангел (Марія Козлова) зі святковим привітанням. Несподівано забіг бешкетник-Чортик (Андрій Пенцак) з різочкою, прагнучи покарати неслухняних учнів. Але Ангел вигнав Чортика, говорячи, що "тут живуть всі діти мил,і всі слухняні, добрі, щирі". Чортик зітхнув: "Де ж мені різки подіти? Піду я, де є злі діти". Ангел запропонувала усім разом покликати Святого Миколая, і ось на сцені з'явився Миколай Чудотворець (Олег Ференц) з мішком солодких подарунків. Миколай привітав учнів зі святом та побажав усім миру, добра, здоров'я, успіхів у навчанні. Усі разом заспівали колядку "Ой хто, хто Миколая любить". Потім Миколай нагородив солодкими подарунками учнів- переможців конкурсу на кращі кімнати поверхів.
      Дякуємо організаторам за цікаве та пізнавальне свято!

         Час додавання : 2021-12-14

Автор новини : admin

МИКОЛАЙ ПАМ'ЯТАЄ ПРО ВСІХ

      14 грудня 2021 року учні Ставропігійського училища організували благодійну акцію "Миколай пам'ятає про всіх". В межах якої відвідали школу-інтернат для незрячих, адже в час сповнений див, кожна дитина чекає на подарунок від святого Миколая, а також пансіонат для людей похилого віку «РенаМед» в смт. Брюховичі.
      Дякуємо за чудову ініціативу учнів з професії "Кухар, офіціант" активно долучилися до благодійної акції та виготовили новорічні солодощі-пряники.       День святого Миколая — це свято милості, щедрості, радості та доброти, про яке щирі спогади залишаються впродовж всього життя, незалежно від віку.

                           Час додавання : 2021-11-24

Автор новини : admin

ВИХОВНА БЕСІДА ТА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ У ГУРТОЖИТКУ
у гуртожитку

      24 листопада 2021 р. вихователь Софія Чичкевич провела у гуртожитку виховну бесіду на тему "МОРАЛЬНІ ЦІННОСТІ". Після бесіди відбувся перегляд науково-фантастичної. драми 2021 р. під назвою "ФІНЧ". Події фільму розгортаються у майбутньому, де внаслідок потужного спалаху на Сонці на Землі винищено все живе. Винахідник Фінч вижив у бункері разом зі своїм чотирилапим другом. Але розуміючи, що він хворий і скоро загине, Фінч створює робота зі штучним інтелектом, котрий буде піклуватися про собаку, годувати його.Час додавання : 2021-11-18

Автор новини : admin

ВИХОВНІ БЕСІДИ ТА ПЕРЕГЛЯДИ ФІЛЬМІВ У ГУРТОЖИТКУ
у гуртожитку

      15 листопада 2021 р. вихователь Софія Чичкевич провела виховну бесіду Людське життя це найвища цінність. Після цього відбувся перегляд художнього фільму "ПОСИЛКА" (США 2017 р.) про непростий вибір між отриманням великої суми грошей та життям людини.
      16 листопада 2021 року було проведено виовну бесіду Наполегливість і цілеспрямованість у подоланні складних життєвих обставин. Далі відбувся перегляд художнього фільму "ПЕРШ, НІЖ Я ЗАСНУ" про жінку, яка втратила пам'ять але намагається все згадати, долаючи неймовірні перепони на шляху.
      17 листопада 2021 року було проведено виховну бесіду на тему Завжди потрібно залишатися людьми. Після бесіди відбувся перегляд художнього фільму "КУБ" про поведінку групи людей в екстремальній ситуації із загрозою для життя.
      18 листопада 2021 року відбулась виховна бесіда на тему Уміння берегти любов, після цього відбулася демонстрація ліричної мелодрами "ОПІВНІЧНЕ СОНЦЕ" про кохання між хлопцем та дівчиною, що страждає від рідкісного захворювання — їй необхідно уникати сонячного світла.Час додавання : 2021-10-27

Автор новини : admin

ВИХОВНА БЕСІДА І ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ
у гуртожитку

 
27 жовтня 2021 року вихователь Софія Чичкевич провела з для учнів гуртожитку виховну бесіду "Активна життєва позиція як запорука подолання успіху". Далі відбувся перегляд художнього фільму "Час".
      Ця фантастична стрічка розповідає про те, як у майбутньому найвищою цінністю для людей стає час. Години і навіть сторіччя життя замінюють гроші і стають платіжним засобом у будь-яких розрахунках. Усе найважливіше залежить від часу, що залишається для життя. Люди здатні на все, щоб отримати найбільше часу для себе. головний герой у виконанні Джастіна Тімберлейка долає неймовірні складнощі і з ризиком для життя виходить переможцем у боротьбі. Фільм вчиьт не боятися жодних перешкод на своєму шляху та невпинно йти до своєї мети.
      Дякуємо організаторам за перегляд цікавого повчального фільму!Час додавання : 2021-10-21

Автор новини : admin

ЗМАГАННЯ З АРМРЕСЛІНГУ
в гуртожитку

      21 жовтня 2021 року о 18:00 год. розпочалися змагання з армреслінгу серез учнів, які проживають в гуртожитку. Захід організували і провели заступник директора з НВихР Оксана Франчук та вихователь Софія Чичкевич.
      Переможці змагань:
      — у ваговій категорії до 65 кг — Браташ Василь, 107 група;
      — у ваговій категорії від 65 кг до 75 кг: 1 місце — Тарас Савка, 22 група; 2 місце — Андрій Баран, 12 група;
      — у ваговій категорії від 80 кг: 1 місце — Бутрій Микола. 22 група; 2 місце — Іван Веселівський, 202 група.
      Усі переможці отримали грамоти і солодкі подарунки. Суддею змагань був наш випускник і минулорічний переможець змагань Ростислав Слота.
      Дякуємо організаторам і судді за цікаве змагання.

                   Час додавання : 2021-10-20

Автор новини : admin

ВИХОВНА БЕСІДА І ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ
у гуртожитку

 
      20 жовтня 2021 р. вихователі Софія Чичкевич і Леся Гротовицька організували та провели для учнів гуртожитку виховну бесіду на тему "Наші бажання — це вияв нашої сутності".
      У бесіді йшлося про межі дозволеного для кожної людини, про те, що свобода однієї людини не повинна обмежувати свободу іншої. Потім відбувся перегляд художнього фільму "Місце"(Італія, 2018), в якому йдеться про важкий вибір між здійсненням власних бажань та відповідальністю перед іншими, про неприпустимість жити, не зважаючи на інших, про вічні цінності життя — кохання, дружбу, повагу до інших та здатність прийти на допомогу навіть незнайомій людині.
      Дякуємо організаторам за перегляд цікавого фільму.Час додавання : 2021-10-19

Автор новини : admin

ВИХОВНА БЕСІДА І ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ
у гуртожитку

 
      19 жовтня 2021 року вихователі Софія Чичкевич і Леся Гротовицька провели з для учнів гуртожитку виховну бесіду про швидкоплинність життя, доцільність не відкладати на невизначений час важливі для себе речі, цінувати рідних, близьких людей, поки вони є поряд, виявляти до них свою любов, турботу і повагу. Далі відбувся перегляд художнього фільму "Час".
      Фільм розповідає про подорож родини з двома дітьми на віддалений тропічний острів, щоб відпочити, але несподівано усі відпочивальники виявляють, що на цьому острові час минає дуже стрімко — діти швидко стають дорослими, а дорослі — старіють. Найстрашніше, що з цього острова неможливо вибратися. Фільм наголошує, що життя надто коротке, щоб витрачати його на непотрібні речі, неважливі справи, а також показує, що з кожної, навіть найскладнішої ситуації можна знайти вихід, гловне — віра та щире прагнення до успіху. Стрічка є філософською драмою, з елементами фантастичного трилеру, який змушує замислитися про те, як ми проживаємо своє життя, ч не відкладаємо усе найцінніше на потім.
      Дякуємо організаторам за перегляди захопливих пригодницьких стрічок!Час додавання : 2021-10-13

Автор новини : admin

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

      13 жовтня 2021 рок, напередодні Дня Захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці в нашому училищі традиційно відбулося спортивно-мистецьке свято Козацькі забави.
      У чудовому настрої учні змагалися у різних видах спорту? та готували смачні козацькі страви.
      Такий чудовий захід об'єднав і згуртував усіх.

 
     
       Час додавання : 2021-10-12

Автор новини : admin

ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ І ВИХОВНА БЕСІДА
у гуртожитку

 
      12 жовтня 2021 року вихователь Софія Чичкевич провела з учнями гуртожитку виховну бесіду на тему "Уважне та дбайливе ставлення до родини, до друзів". Далі учні переглянули драматично-фентезійний фільм "Водяна людина".
      Фільм розповідає про любов хлопчика Ганнера до своєї матері, яка бореться із важкою хворобою. Хлопець дізнається, що в околицях містечка, куди сім'я нещодавно переїхала мешкає таємнича істота-примара Водяний чоловік. Ганнер вирішує, що тільки ця істота, що за легендами володіє магічними цілющими здібностями, може допомогти його мамі одужати. Разом із дівчиною Джозефіною Ганнер вирушає до лісового озера. Хлопчик щиро вірить у диво, у те, що дух зможе вилікувати його маму. Долаючи важкі перешкоди, хлопець дістається до хатини водяного, незважаючи на застереження, що звідти можна і не повернутися. Фільм показує, як подорож змінила життя героїв фільму, як справжні щирі почуття, віра і надія на краще творять дива.
      Дякуємо організаторам за перегляди захопливих пригодницьких стрічок!Час додавання : 2021-10-11

Автор новини : admin

Виховна бесіда і перегляд кінофільму в гуртожитку

      11 жовтня 2021 року вихователь гуртожитку Чичкевич Софія провела виховну бесіду з учнями гуртожику на тему «Відповідальність кожного за свої вчинки». Далі відбувся перегляд художнього фільму «Невидимий гість».
      Фільм розповідає про неприпустимусть брехні, неминучість покарання за усі погані вчинки, відповідальність кожного за свій вибір. Напружена сюжетна лінія стрічки розкриває драматичні події, пов'язані із загибеллю молодої людини та прагненням справжнього винуватця у будь-який спосіб уникнути невідворотного покарання за скоєний злочин. Іспанська детективна драма тримає глядачів у напрузі весь час, а розв'язка фільму є надзвичайно неочікуваною. Стрічка наголошує на тому, що будь-яке зло обов'язково має бути покаране, а правда завжди буде перемгати.Час додавання : 2021-10-01

Автор новини : admin

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

      З нагоди професійного свята «День працівника освіти» в стінах ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» 1 жовтня 2021 року відбувся урочистий концерт організований талановитою молоддю навчального закладу.
      В форматі інтерв'ю учні дізнались багато корисної інформації про навчальний процес, а родзинкою свята став вражаючий та веселий виступ креативного ансамблю педагогів, які подарували чудовий настрій всім присутнім.
      До привітань долучилася і директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» Ірина Бурак, відзначивши подяками та грамотами заслужених педагогічних працівників

                                 Час додавання : 2021-09-01

Автор новини : admin

ДЕНЬ ЗНАНЬ

      1 вересня 2021 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» традиційно відзначили головне свято педагогів та учнів — День знань.
      Зі словами привітання та Божого благословення звернулися священник о. Роман.
      Вітання пролунали від керівника навчального закладу Ірини Бурак, а також учні першокурсники склали присягу та разом із старшокурсниками порадували своїми талантами усіх присутніх.
      Заступник директора з навчальної роботи Мирослава Березінська провела перший урок для першокурсників і продемонструвала відеоролик
«ДНК України»
      Заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Франчук розповіла першокурсникам про особливості навчання під час адаптивного карантину та провела майстер-клас про те, як правиьно носити захисті маски.
      Дорога наша молоде — наше майбутнє!
      Вітаємо Вас з Днем знань, хочемо побажати Вам ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і завжди впевнено продовжувати свій шлях до цікавих пізнань. Бажаємо захоплюючих подорожей, нових креативних ідей, лідерських здібностей, високих прагнень до успіхів, командного духу, позитивного настрою і цікавого дозвілля! Бажаємо попри карантин йти до своєї мети!
      ВПЕРЕД ДО НОВИХ ВІДКРИТТІВ!